Klęczący rząd PiS robi naszemu krajowi nowych, potężnych wrogów. Będziemy mięsem armatnim na cudzej wojnie

Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki. Fot. PAP
Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki. Fot. PAP

Wydarzenia tylko z dwóch ostatnich dni każą nam przypuszczać, że rządzący Polską PiS zrobi wszystko dla amerykańsko-żydowskiego sojuszu. Własnie zrobiliśmy sobie wrogów z dwóch silnych państw, z którymi mieliśmy zawsze dobre, a przynajmniej poprawne stosunki.

Polskie służby zatrzymały podejrzanego o szpiegostwo Chińczyka, dyrektora sprzedaży w firmie Huawei Polska. Chwilę później dowiedzieliśmy się od sekretarza stanu USA Mikea Pompeo, że Polska zorganizuje bliskowschodnią konferencję ewidentnie wymierzoną w Iran.

Czy Chińczycy nas szpiegują? Zapewne tak, tak samo jak Amerykanie, Rosjanie i Niemcy. Różnica polega na tym, że Chińczycy nie mają do nas żadnych pretensji. Nie chcą zwrotu żydowskich majątków jak USA (ustawa 447), nie mają pretensji terytorialnych jak i chęci podporządkowania nas swojej polityce i gospodarce jak Niemcy, i nie chcą nas zwasalizować jak Rosja.

Chiny nie były do tej pory naszym wrogiem, a wręcz pozytywnie ostatnimi laty wyrażały się o Polsce.

Podobnie ma się sprawa z Iranem, z którym historycznie mieliśmy dobre stosunki i żadnych konfliktów.

Jednak klęczący przed amerykańsko-zydowskim sojuszem rząd PiS zrobi wszystko żeby nasz suzeren był zadowolony. Na jego polecenie robimy sobie nowych, potężnych wrogów. Polska nie ma żadnego interesu w zrażaniu sobie Iranu i Chin, ale Izrael i USA mają, i wykorzystują polskiego sługusa do swoich interesów.

A co będzie jeżeli naprawdę dojdzie do większego konfliktu, z którymś z tych państw? Polscy żołnierze będą walczyć w pierwszym szeregu za amerykańskie i żydowskie interesy? Niech ta dobra zmiana już się skończy, bo z tego może być jeszcze większe nieszczęście dla naszego klęczącego kraju.

Poniżej kilka ważnych opinii w tej sprawie.

38 KOMENTARZE

 1. NAJGORSZY rzad w dziejach Polski.PO robilo rozne walki i przekrety,ale takiego dziadostwa jakie sie dzieje aktualnie w RP to jeszcze nie bylo.

 2. Przeprosiny się należą dla chinczykow za pojmanie tego gościa powinni go wypuścić niech dalej sobie bryka Iran też przeprosmy żeby nas nie atakowali ogólnie przeprosiny należą się też Niemcom i Francji może ogólnie zlikwidujmy ten kraj i wysadzmy się w powietrze

  • jeszcze nie teraz, bo przed wysadzeniem się musimy amerykańskim zydom wypłacić 300 mld $. Jak wypłacimy to rzeczywiście najlepiej by było gdyby większośc z Polaków się wysadziła i zrobiła miejsce dla tych co maja zamiar nad Wisłą się osiedlić.

 3. Skoro wymyślił to największy strateg – zaraz po Piłsudskim – Jarosław-ArmiaEuropejska to ciszej proszę.

 4. Nie ma się co przejmować. Strategiczny sojusz z San Escobar jest niezagrożony. Kto by się przejmował Chinami czy Iranem wobec takich partnerów?

 5. Od dawna jesteście, NIEUSTAJĄCO….
  na żydowskiej (też katolickiej) WOJNIE z BOGIEM (CHRYSTUSEM)

  przy niej ziemskie ustawki POMIOTÓW BESTII maryi (arymana/ abrahama) to PIKUŚ….

 6. To jest po prostu czyste szaleństwo w wykonaniu pisowskich pachołków Usraela. Mieszać się w konflikty tych dwóch połączonych bandytów to normalne samobójstwo. Nasz narodowy interes to współpraca z Chinami i Iranem, które są przyjaźnie do nas nastawione i są chętne do rozwoju gospodarczego z nami. To co teraz wyprawia szajka z Nowogrodzkiej w prostej linii prowadzi do zdrady stanu. Trzeba powstrzymać ten obłęd!

 7. Hańba jakiej nawet za PO nie było, zgodzić się na wystąpienie przeciwko Persom to dno rynsztoka i tam obecny rząd powinien trafić.

 8. Ci ludzie rządzą moim krajem Polską tylko dlatego, że ktoś tam zaznaczył na kartce krzyżyk – Przecież oni nie nadają się do rządzenia.

 9. Niezmiennie nurtuje mnie pytanie, czy to jest poważna ułomność umysłu (potocznie: debilizm), czy po prostu agentura żydowsko-amerykańska. Bardziej tragiczne byłoby to pierwsze. Patrząc na to wszystko łatwiej zrozumieć jak doszło do rozbiorów. Może rzeczywiście jesteśmy jako Polacy do niczego, skoro nie jesteśmy w stanie wyemanować z siebie elit reprezentujących nasze narodowe interesy. PiS zachowuje się jak kundel, a wypowiedzi polityków tej partii w sprawach polskiej polityki zagranicznej i obronnej i są bardziej żenujące, niż wypowiedzi peerelowskich aparatczyków o przyjaźni polsko-sowieckiej.

  • Przecież w każdym kraju większość jest głupia, w każdym kraju na ekonomi zna się może 1 proc. społeczeństwa – to mniej więcej tyle samo co np. na genetyce populacyjnej. Gdyby większość była mądra to po prostu nie chodziłaby na wybory. Większość ludzi nie siada za sterami samolotów, bo po prostu nie zna się na pilotowaniu tych maszyn, ale ta sama większość chodzi na wybory i głosuje – naraża ty samym Siebie i innych na katastrofę mimo, że nie ma pojęcia o polityce zagranicznej i gospodarce. W samolocie zagrożenie widać, dużo osób ma lęk wysokości, więc ta głupia większość nie jest aż tak głupia żeby siadać za sterami samolotów, ale jest na tyle głupia żeby chodzić na wybory i głosować, bo z jakiegoś powodu nie dostrzega zagrożenia. Wydaje mi się, że jest tak dlatego, że w samolocie jest bliżej do ziemi, widać licznik i mniej więcej wiadomo kiedy to wszystko się roztrzaska, natomiast w gospodarce nikt nie wie w jakiej odległości od ziemi znajduje się samolot, nie widać tej ziemi i nie ma żadnego licznika który pokazywałby kiedy nastąpi katastrofa gospodarcza.

   • Co się dziwisz, jak przeciętny Polak ma IQ 99? To przecież taki młotek niczego nie rozumie!

    • To i tak lepiej, niż w Brazylii. Nie wiem jakim cudem Bolsonaro wygrał – musiało być już naprawdę tragicznie z tym krajem, albo Bolsonaro nie miał żadnej konkurencji politycznej w postaci różnych demagogów. Raz na jakiś czas zdarza się taki fart.

 10. Kundle, te prawdziwe i te ludzkie zachowują się bardzo podobnie.
  Pisowskie kundle bite, tarzane w smole i pierzu przez USrael, a na ryłka pluje im kto chce, chciałyby poprawić swój image (image rozumiecie ludzie) i warczą na Iran.
  Une [te kundle] myślom, że robiom światową polityke.
  Jezu Chryste jakie to jest żałosne!

 11. Po co nam konflikt z Persami? Po ty by interesy żydowskie realizować, za nasze pieniądze? By mieć kłopoty z terrorystami? Kiedyś czytałem o republikach bananowych. Panama, Kostaryka…. W szkole, na historii, było jak ambasador Rosji wydawał polecenia. Ale czemu w „Wolnej Polsce” politycy tak się zachowują? Jak nie w stosunku do Niemiec to do USA. Co partia ( dawniej: kupa) to tylko zmiana klęcznika.

 12. Macie słabych redaktorów, bo zapominają dopisać najważniejszego, że to mienie bezspadkowe! A zatem plemienne żądania są w cywilizowanym kraju nie do spełnienia, także wg. prawa międzynarodowego.
  Ponadto obecny rząd to kpina a nie powód do dumy z państwa z tektury, które nadstawia „jałtańskim sojusznikom”. To nic więcej niż żoliborska grupa rekonstrukcji historycznej „Sanacja” popełniająca te same błędy socjalistów pobożnych.

 13. Z jednej strony amerykańskie sługusy w polityce międzynarodowej, z drugiej strony brukselsko-niemieckie sługusy w polityce gospodarczej.

 14. Trzeba przecież jakoś Persom podziękować za przychylność i pomoc oraz opiekę w czasie II Wojny Światowej.
  Powoli (??) i z premedytacją wciągają Polskę w bagno, które tworzyli od lat i nadal tworzą. Szczytne hasła i idee sprzedając. Za pomocą braci z nadmorskiej pustyni i sąsiadów ze wschodu, wciągają Polskę w konflikty, aby potem pluć i grabić ( ust. 447, i inne kłamliwe gazowe teorie zanieczyszczające) bezrozumny, w ich mniemaniu, szczerze oddany Polsce Naród. I Polska płaci, jak za woły, ten haracz. Hańba naiwniakom.

 15. 1. Szpiegów trzeba wyłapywać, albo klęczeć przed szpiegiem.
  2. W sprawie Iranu klęczą przed Izraelem i USA.

 16. No dobra, ale to co w takim razie, mamy pozwolić działać u nas chińskim szpiegom?? Ogarnijcie się może trochę, co?? Poddaństwo wobec USA i Izraela jedna rzecz, ale szpiegostwo druga rzecz… Nie chcemy tu szpiegów jakiejkolwiek narodowości!

  • Widać, że masz małe rozumienie tego w co tutaj toczy się gra. Ogarnij się!

  • Jakoś nie wyłapują niemieckich, ruskich, amerykańskich czy żydowskich. Mało tego paru Żydów nawet w telewizji się udziela i głos im z głowy nie spada.

 17. Dla każdej, będącej u waadzy pookrągłostołowej kamaryli jak również i bandą będącą przed nimy, nigdy nikt z nich nie interesował się dobrem narodu czy kraju, ale tylko i wyłącznie słupkami poparcia i własnymi korzyściami.
  Winston Churchill kiedyś powiedział: ” POLACY TO NAJDZIELNIEJSI Z DZIELNYCH, ZARZĄDZANI PRZEZ NAJPODLEJSZYCH Z PODŁYCH ”.
  Tyle i tylko tyle.

 18. Wygląda na to,że chcą przegrać wybory.Tylko kto ma wygrać skoro antagoniści są jeszcze bardziej skurwiali bo to od nich się zaczęło.

 19. Judeopolonia: kraj średniej wielkości położony w Europie Środkowo-Wschodniej, status: terytorium zamorskie Izraela, obecni zarządcy: Fogelman, Daniels, Mosiek-macher. Rząd zlikwidować. Niepotrzebny.

 20. jeśli taką politykę ma uprawiać „polskie” MSZ to lepiej aby go wcale nie było. Wtedy wyrządzi Polsce mniej szkód.

 21. Iran ratował naszych rodaków w II WŚ . To tak odpłacamy się przyjaciołom.PiS -owski matole myśl !!

 22. chyba cala redakcja dostala ekstra kase aby nie tylko wpisami ale i komentarzami ratowac du.pe komuszych mocodawcow z pekinu
  ile swiatlych komentarzy o tym jaki to skandal ujawnic szpiona
  ale ile zastraszania przed komuchami i islamistami
  ojojoj
  az milo poczytac jak sie d.upy pala

  • Ty pewnie od Chojeckiego jesteś, to napiszę coś zupełnie nie związanego z tematem: Chińczycy to nie są podludzie tylko ludzie tak samo jak Polacy i wszyscy inni – różnica jest tylko taka, że są rasy żółtej. Tak samo jak większość Polaków, większość Chińczyków nie jest protestantami.

   Co do szpiegów, oczywiście zgadzam się z Tobą – szpiegów trzeba eliminować.

   Nie sądzę żeby NCzas brał pieniądze od Chińczyków i nie sądzę, żeby państwo Chińskie było w tym momencie największym zagrożeniem dla państwa Polskiego. Zagrożeniem jest keynesistowska ideologia trzeciej drogi, która prowadzi do socjalizmu i komunizmu, a ideologia ta występuje na całym świecie, nie tylko w Chinach i opiera się w głównej mierze na idei sprawiedliwości społecznej (dokładnie tak samo jak socjalizm i komunizm), a największym propagatorem tej idei jest tęczowa lewica i katolicka lewica – tu chyba się zgadzamy prawda?

  • Redakcja i osoby wypowiadające się tutaj to osoby myślące, inteligentne, odporne na popisową propagandę, więc możesz być trochę zaskoczony. Ochłoń i uwierz w siebie, Też możesz taki być!

Comments are closed.