PILNE! Eksplozja w cukierni w Paryżu! Ciężko ranni wynoszeni z budynku

Do bardzo silnej eksplozji doszło w 9 dzielnicy Paryża. Według wstępnych informacji chodzi o popularną cukiernię przy ulicy La Fayette. Według policji i służb pracujących na miejscu, są ranni

Informacje, które pojawiają się we francuskich mediach, jak na razie są na prawdę szczątkowe. Świadkowie, cytowani przez lokalną telewizję, mówią, że do wybuchu doszło prawdopodobnie w popularnej lokalnej cukierni, która dziś miała być zamknięta.

Nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu. Z bardzo wstępnych ustaleń wynika, że mógł on nastąpić na skutek rozszczelnienia gazu. Policja nie wyklucza jednak innych scenariuszy.

Czekamy na dalsze doniesienia…

Źródło: France24 / Wolnosc24.pl

4 KOMENTARZE

  1. francuskie SB, osobiście lub z pomocą innych przyjaznych służb* zrobo co się da by w jakiś sposób odwrócić temat od żółtych kamizelek, najlepiej wrabiając je w organizacje terrorystyczne. postulat DEMOKRACJI OBYWATELSKIEJ sprawia, że francuskie elyty nie mogą się nawet spokojnie wys rać. zrobią wszystko by zamknąć temat.

    * i przypominam, że tak jak w czasie tzw wiosny ludów, wojska carskie były używane do operacji na Węgrzech, a wojska węgierskie do operacji w Rosji, tak dzisiaj identnycznie działają służby. francuz nie wysadzie w powietrze kawiarni w Paryżu, ale już w Londynie tak (i odwrotnie). poczytajcie o historii Traugutta (generała carskiego i jego operacji na Węgrzech).

    • generała polskiego oczywiście, a carskiego tylko oficera

Comments are closed.