Różalski wypowiedział wojnę oprawcy psa. Ma zamiar go „nawrócić”. 30 tys. zł za pomoc w poszukiwaniu

Marcin
Marcin "Róża;" Różalski. Foto: YouTube: DSF Kickboxing Challenge

30 tysięcy złotych, dokładnie tyle można zarobić za wskazanie zwyrodnialca, który zakopał psa żywcem we wsi Borowiec. W sprawę zaangażował się również Marcin Różalski, znany zawodnik sportów walki dorzuca 10 tys. zł i obiecuje „nawrócić” oprawcę zwierzęcia.

„Brawo, no to proszę, są wspaniali Ludzie, którzy również dali 10000 za za 100%,prawdziwy, anonim.Teraz walka z czasem, żeby spotkać się z tym czymś szybciej, niż szybko i porozmawiać o nawróceniu się, zanim zaczną z nim rozmawiać organy ścigania” – pisze na swoim profilu facebookowym „Różal”.

Jeśli faktycznie, osoba która dokonała tego haniebnego czynu śledzi portale społecznościowe to może poważnie obawiać się o swoje zdrowie. Marcin „Różal” Różalski to fighter mający na celu dziesiątki walk zawodowych w kick-boxingu, a także kilka walk w formule MMA. Znany jest z ogromnej miłości do zwierząt, przy jednoczesnej nienawiści do osób, które je krzywdzą.

Przypomnijmy, sprawa dotyczy znęcania się nad psem m.in. dotkliwym pobiciem, a następnie zakopania go żywcem. Na szczęście konające zwierzę zostało odnalezione przez innego czworonoga i dzięki temu udało się go uratować. Jego stan jest jednak bardzo ciężki i czeka go długa droga, aby powrócić do sprawności.

Śledztwo prowadzi miejscowa policja, ale w sprawę zaangażowały się także organizacje chroniące zwierzęta oraz internauci. Sprawę nagłośniło m.in. Biuro Ochrony Zwierząt z Zielonej Góry oraz jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce, Jan Błachowicz.

Źródło: SportoweFakty / Wolnosc24.pl

21 KOMENTARZE

 1. Ten Różański to jakaš menda antyspołeczna,udaje obrońcę zwierząt a wygląd na zakapiora spod najciemniejszej budki zpiwem.Nie wiesz MR Różalski co naprawdę się stało a w obronie zwierzaka chcesz zabić człowieka.Zgłoś się lepiej do dobrowolnej utylizacji razem ze śmieciami.

  • A kto mówi o zabiciu sadysty tego psiaka, morde powinien mieć obitą tak żeby się w lustrze nie poznał. Starczyłaby taka lekcja. Zwierzak jest więcej wart niż niejeden człowiek. Ten człowiek sadysta to nie człowiek tylko tchórzliwa bestia, bo słabszemu łatwo zrobić krzywde. Różal powinien mu morde obić na ringu, pod okiem lekarza, tak żeby sadysta przypadkiem nie zmarł bo wtedy Różal miałby problemy z prawem. Taka pokuta dla debila sadysty bo głupotę trzeba tępić jak karaluchy.

   • Pinokio jak zwykle przesciga sie w idiotycznych pomyslach, by na nowo wykazac sie intelektualna pustka.

   • Dzięki za podszycie się pod mój nick. A tym którzy mnie jakoby deprecjonują bardzo słabo oceniam. Nie zasługują na splunięcie.
    Krótko rzecz ujmując – s.r.a.ć nie umiecie, d.u.p nie męczcie !

 2. Z twoich komentarzy jednak wynika, ze sam jestes idiota z rozumem jednokomorkowca.

 3. Chętnie dam Różanowi adres mojego wujka który miesza w Bojadłach ,kupił dom z suką owczarkiem jak się oszczeniła zostawił jednego szczeniaka resztę zapakował do wora i pojechał utopić w pobliskiej rzece ,jak wrócił do domu suka stała przy budzie więc zapakował ją w dwa worki i ponownie utopił ,tym razem suka nie wróciła co z takim gościem można zrobić .

 4. Dodam jeszcze że wygląd o niczym nie świadczy panowie w koloratkach molestują dzieci i nie maja tatuaży .

Comments are closed.