Skandal w Niemczech! Napaść na polityka AfD. Lewacy odpowiadają: „To rasista!” [wideo]

Frank Magnitz fot: materiały policji/facebook.com

Policja w Bremie opublikowała nagranie z ataku na członka frakcji AfD, Franka Magnitza. Polityk został silnie ugodzony w głowę przez zakapturzonych sprawców.

Magnitz udzielił wywiadu dla Die Welt ze szpitalnego łóżka. W rozmowie potwierdził, że pomocy udzielił mu pracownik budowlany, który znalazł go nieprzytomnego i wezwał pogotowie. Miał on otrzymać silny cios drewnianym przedmiotem w głowę. Zdaniem policji w Bremie obiekt ten nie został uchwycony na nagraniu z monitoringu co doprowadziło do ataku na całe AfD oraz poszkodowanego za rzekome kłamstwa.

Materiał opublikowany przez policję zdaje się jednak potwierdzać historię Magnitza. Na nagraniu widać napastnika, który trzyma obiekt w ręce. Policja prosi świadków o kontakt.

AfD wydało oficjalne oświadczenie, w którym zaistniałą sytuację opisuje jako ‚czarny dzień dla niemieckiej demokracji’. Wraz z poszkodowanym solidaryzuje się cała niemiecka scena polityczna. Napaść potępili m.in. minister spraw zagranicznych Heiko Maas, centrolewicowy krytyk AfD, Cem Ozdemir z Partii Zielonych oraz Johannes Kahrs z Partii Socjaldemokratycznej, który życzył panu Magnitzowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Frank Magnitz jest ojcem sześciorga dzieci. Jest żonaty z Turczynką. Członkowie Antify w Bremie, którym przypisuje się odpowiedzialność za atak, nazywają go w swoim wpisie „rasistą”.

źródło:voiceofeurope.com, independent.co.uk

7 KOMENTARZE

 1. Współczesna lewica ma na koncie największe i najbardziej makabryczne zbrodnie: niemiecki narodowy socjalizm, rosyjski międzynarodowy socjalizm, chiński czy kambodżański komunizm (Mao i Polpot).
  Lewicowy obłęd do naprawiania i uszczęśliwiania świata zboczonymi komcepcjami zawsze prowadził do masowych zbrodni ludobójstwa.

  • A przede wszystkim: aborcje!
   To aborcja, której dopuszczalność „zawdzięczamy” marksizmowi, jest w skali świata najczęstszą przyczyną przedwczesnej śmierci. Mordowanie MILIONAMI niewiniątek woła o pomstę do nieba.
   I zbliża się czas – CZUJEMY TO! – że wołanie to zostanie wysłuchane…

 2. Warto sobie w tym momencie przypomnieć genezę powstania SA i SS. Te lewackie bojówki miały zwalczać inne lewackie bojówki : betarowców i marksistów.

 3. Każdy rabin to rasista. Rozumiem że w związku z tym, można mu spokojnie obić mordę, uzasadniając w mediach – to rasista.

Comments are closed.