Tak manipuluje TVN! Ten materiał z „Faktów” przejdzie do historii. „Całe 8 sekund o tym…”

Justyna Pochanke, prowadząca
Justyna Pochanke, prowadząca "Fakty TVN" na tle materiału o dzikach. / foto: Prt Sc TVN

Jedna z metod manipulacji medialnej polega na przemilczeniu pewnych, niewygodnych dla danego medium faktów. Jednak bardziej subtelną metodą i sprawiającą wrażenia uczciwości jest podanie niekorzystnej informacji, która szybko zostaje zmieszana z komentarzami itp. Jest to skuteczne, pod warunkiem, że nie robi się tego w tak toporny sposób jak telewizja reżymowa.

W tym przypadku należy przyznać, że TVN uprawia propagandę o kilka klas lepiej niż TVP, z tego też powodu wiele osób ciągle nie zdaje sobie sprawy ze stosowanych przez stację na co dzień manipulacji.

Media jak TVN czy ‚Gazeta Wyborcza’ od kilku dni nagłaśniają „dzik gate”, czyli planowany odstrzał nieco ponad 200 tysięcy dzików. Pod lewacką presją ugięli się oczywiście politycy PiS-u, a Prezydent Duda zaapelował o niezabijanie ciężarnych loch.

Ostatecznie „Fakty TVN” zdołały poświęcić kilka sekund na poinformowanie o decyzji Komisji Europejskiej.

Pierwszy materiał w dzisiejszym wydaniu programu dotyczył dzików. Już na samym początku prowadząca Joanna Pochanke mówiła o ciężarnych lochach z dziećmi.

Tak to się obecnie pojmuje w lewackich rozumkach. W trakcie „Czarnego Protestu” słyszeliśmy o tym, że kobiety w ciąży noszą w sobie płody, ale za to już lochy mają dzieci nienarodzone.

Sam materiał TVN w zdecydowanej większości dotyczył głosów krytyki wobec odstrzału dzików, a sama informacja o opinii Komisji Europejskiej trwała kilka może kilkanaście sekund.

Jednocześnie zaznaczono, że Komisja Europejska „zastrzega”, że musi się to odbywać „w odpowiednich miejscach i w odpowiedni sposób”, a przecież „w Polsce co roku dochodziło do wypadków”.

66 KOMENTARZE

 1. „ciężarne lochy z dziećmi??????” Ja pi….lę!!!! Kto to tam w tym TVN pracuje???? Jak już to nie „ciężarne” tylko prośne!!!!! I jak są prośne to jakie z „dziećmi”?….. Poza tym jak już locha to z prosiętami a nie „ciężarna” co za debile w tym TVN pracują?….

  • Tvn to telewizja Adolfa H .. ostatnio urodzinki mu urządzali ..trzeba być kompletnym bez rozumnym debilem aby wierzyć w choć jedno słowo

  • Należy zauważyć, że najwidoczniej w Polsce zoofilia jest chronioną. Locha w ciąży, to najprawdopodobniej locha zapłodniona przez jakiegoś zoofila. Co się również narzuca, przecież zmuszanym będąc hejtami przeciw moim kontrreakcjom przeciw różnym flejom językowym, fakt inkryminowania przez proaborcjonistów kobietom niejako sodomii, gdyż ich nie narodzone dzieci nazywa się płodami (w domyśle z zoofilii?). Chamstwo obyczajowe rodzi się z językowego, a może nawet z sodomii. Vide : Ten kto kontroluje język kontroluje myśli. Zatem chamstwo wszczepianym jest publikacjami, niby lapsusami językowymi. Albo i sodomią. Ale to oddzielne zagadnienie. Prezydent Polski nie obściskuje się, tymczasem, z jakimiś zafajdańcami.

  • a PO co się powtarzać z tym wośp’em?…. Od tego jest rząd i NFZ żeby szpitale były wyposażone jak należy!!!
   Ludzie na to już płacą w składkach i podatkach!!!!! A nie sępić na kasę na ulicach a ze składek bydło rozkrada!!!!

 2. Dla mnie redaktor to ktoś kto uczciwie przedstawia informację a ja sam potrafię wyciągnąć wnioski.Pani redaktor mnie nie przekonała.Jakie szkoły pokończyła pani Pochanke,że próbuje narzucić swoją opinię innym?. Niech się pochwali,bowiem chętnie słucham kogoś,kto potrafi uzupełnić moja wiedzę.

  • Jesteście na tym samym poziomie.Ty wiesz lepiej i Tobie nie narzuciła swojej opinii. Swoją wiedzę przekazują Ci inni. Pochanke Ci nie jest potrzebna.

 3. A w domu wszyscy zdrowi? Wiadomo, że to człowiek wnosi zarazki do obory z trzodą a nie dziki. Może rolnicy nauczyliby się odpowiedniej higieny? Nie trzeba wtedy rzezi.

  • Zdrowi tylko za co mienisz sie jakimś mądrym . Dziki są nosicielami . Jak wyeliminuje się źródło to człowiek choroby nie wniesie .
   W szpitalach nie ma pełnej higieny a ty piszesz takie głupoty .

 4. Bardzo…. pewnie , nie! Ale… Żydowsko-yankeskie media w manipulacji są bezkonkurencyjne!

  • Kurcze ten TVN to już teraz jest żydowsko – yankeski, a był dopiero niemiecki i ruski przez moment ;) Ale jaja

 5. Lewackie oczka błagające o rozum
  dedykuję Mokotowi z nczas.com

  Jeśli przypuszczasz, że wszystko widziałeś
  I już Cię nic nie zaskoczy,
  Znaczy, że Kaśki Nosowskiej nie znałeś
  I nie spojrzałeś jej w oczy!

  Kaśka po prostu tak śpiewa, jak umie;
  Kamerze swej nie umyka…
  Adopcję czyni w rozumu dark roomie;
  Duchową adopcję dzika!

  Lewackie oczka błagają o rozum,
  Jak śmieć o parytet złota.
  Zaplemnij Kaśkę! Plemniki Twe, zrozum,
  To mądrość jej… Nie bądź ciota!

  https:
  //nczas.com/2019/01/12/szalenstwo-trwa-margaret-i-nosowska-spiewaja-w-obronie-dzikow-wykonaj-misje-podpisz-petycje-video/comment-page-1/#comment-935189

 6. w lewackich rozumkach. Co za debil napisał ten tępy prawicowonarodowy artykułów? Polacy to jednak w duzej czesci debile.

 7. To jest saboraż na rodzimej produkcji wiepszowiny w Polsce. Wszyscy oponęci higienicznego odstrzału chorych świń są wrogami naszego państwa i powinni zostać zamknięci w więzieniu pod rygorem całodobowego nadzoru. Nie ma zgody na antypolską agerturę w mediach!

Comments are closed.