Tragedia ciężarnej Polki w Niemczech. Zaatakował ją nożem Afgańczyk. Straciła dziecko

PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com

W niemieckiej miejscowości Bad Kreuznach 25-letni afgański imigrant zaatakował Polkę w ciąży. Zdał jej ciosy nożem. Jej nienarodzone dziecko nie przeżyło ataku.

Mordercą jest 25-letni imigrant z Afganistanu. To bydle zostało aresztowane przez policję.

Według niemieckich mediów miała miejsce sprzeczka pomiędzy Polką a Afgańczykiem. W czasie tej sprzeczki mężczyzna kilkakrotnie ugodził ją nożem.

Źródło: TVP Info

18 KOMENTARZE

  • Normalnie, pewnie „tatuś” przyszedł odwiedzić przyszłą mamusię.
   A przyszedł z nożem, bo pewnie jest bezrobotnym darmozjadem na zasiłku, no bo gdyby był tym „wykształconym uchodźcą doktorem”, których tak pilnie ściągają niemcy to przylazłby zadźgać ją skalpelem…

 1. To nie bydle zaatakowało po raz kolejny białego człowieka. Tym razem kolejną z naszego plemienia (chyba, bo nie mam na myśli obywatelstwa) Ile razy mam powtarzać, że to dzicz z obcego lądu wykańcza rdzennych Europejczyków? Dzicz niedostosowana w żaden sposób i w niczym do cywilizacji europejskiej. A zarazem jest to obcy i groźny dla nas gatunek inwazyjny, który wykończy rodzimą florę i faunę nie zapominając o rdzennych Europejczykach, jeśli dalej nic z tym pasożytniczym problemem nie zrobimy i będziemy tylko gadać, gadać i nic nie robić. Tak zdrajcy i mordercy wykombinowali i to dzieje się na naszych oczach…
  Dla przypomnienia i przemyślenia do czego doprowadzi białego człowieka bierność …
  cyt. „Kiedy przyszli uchodźcy nie protestowałem – to przecież biedni uchodźcy.

  Kiedy stawiali meczety nie protestowałem – mają prawo się modlić.

  Kiedy wprowadzali żywność halal w szkołach nie protestowałem – mogą jeść tylko to, na co pozwala im Koran.

  Kiedy robili zamachy nie protestowałem – to tylko nieliczna grupa, musimy zaakceptować ich kulturę, oni tylko tak wyrażają samego siebie.

  Kiedy gwałcili kobiety nie protestowałem – taką mają kulturę, Europejki muszą się dostosować.

  Kiedy zażądali eksterytorialnych stref z prawem szariatu nie protestowałem – muszą mieć własne terytorium, mieszkamy przecież w wolnym kraju.

  Kiedy prowadzali swoich posłów do rządu nie protestowałem – są już prawie połową społeczeństwa, mają prawo do współrządzenia krajem.

  Kiedy wprowadzili prawo szariatu nie mogłem już protestować.”

  • Znakomite podsumowanie stanu rzeczywistego. Jesli mamy swiete prawo do obrony wlasnej, to uwazam ze nie zwazajac na poje.ane i goovno warte przepisy, nalezy sie zbroic i strzelac do nich jak do kaczek. Przemoc mozna tylko zwalczyc odpowiednia sila – innej metody juz nie ma.

 2. Dziecko niewinnie zginęło, ale winna jest matka prostyłująca się z Azją, Afryką. Z kontekstu przecież wynika, że się znali.

  • Nie opowiadaj bzdur. Jak inni mają nas szanować jak sami siebie nie szanujemy? Matka nie dziabała swojego dziecka ani siebie, to ją zaatakowała dzicz, na naszym lądzie, w kraju rdzennych Europejczyków, to nie matka dała przyzwolenie do osiedlania się dziczy na naszym lądzie! Winni są wszyscy, którzy sprowadzają obcą dzicz na nasz ląd i obcy agresorzy! To na ich rękach jest krew Europejczyków! Można znać wielu ludzi o różnych zawodach i charakterach ale to jeszcze nic nie oznacza. Też mi się nie podoba, że wiele naszych dziewczyn wchodzi w związki z dziczą. Przyczyny są różne np. brak wiedzy, lekkie podejście do życia itd. ale to nie oznacza, że można rdzennych Europejczyków atakować nożem z powodu sprzeczki!

  • Głąbie bez matury, lepiej spytaj swojej mamy z kim się „prostyłowała”.

 3. A ja się pytam jak długo jeszcze kobiety, te polskie w szczególności, będą zadawały się z tymi na pół dzikimi ludźmi? Kiedy wreszcie dotrze do ich rozumków, że w przypadku konfliktu czy nawet zwykłej różnicy zdań, muzułmanin wyciąga bicz albo nóż? Bo tak nakazuje mu Koran! Że coś takiego jak miłość tam nie istnieje? No bo jak ma pojawić miłość, jeśli kobietę kupuje się jak owcę czy kozę? Afganka czy Arabka ma jeszcze jakąś wartość, bo za nią zapłacił, to jego własność. Biała kobieta jest rzeczą bez wartości. Dzieci jej zabierze. Małpy w togach (złośliwe) nie tylko w Polsce, staną po jego stronie.
  Głupiutkie białe kobiety myślą, że oni zadają się z nimi z miłości. Muzułmanin prędzej czy później ożeni się z kobietą swojej rasy i religii. Białą wyrzuci bez żalu. Nic przecież za nią nie zapłacił, nie jest stratny.
  Ja tej pani bardzo współczuję, i … nic poza tym.

  • Dlaczego białe kobiety są głupiutkie? Dlaczego muzułmanka, zresztą w innych plemionach też jest taka „tradycja”, że kobieta nie zada się z obcym? A białe kobiety mają przyzwolenie na zadawanie się z obcymi to nierozważnie albo z głupoty z tego korzysta. A przypomnij sobie co kobietom groziło w ostatniej wojnie jak zadawały się z okupantem? Wszystkich kolaborantów wcześniej czy później osądzano i karano a dzisiaj? Ba! Nawet sztucznie wprowadzają modę na „przytul emigranta” a to jest tak samo jakbyś zachęcał do przytulania żmii. I nikt nie oponuje, nikt nie uświadamia etc. Są działania przeciwne. Zresztą doskonale wiesz, że przeciwko białemu człowiekowi (na NASZYM! lądzie i za nasze pieniądze) są prowadzone wielotorowe działania dążące do naszej zguby. Nikt nas nie broni, nawet nikt nie pomyślał o wydaniu takiego rozkazu. Przeciwnie. Są nakazy przyjmowania odwiecznego wroga białego człowieka… Nam nawet nie pozwalają się bronić a jeśli już złapią agresora z obcego lądu, to jakie są dla niego kary jeśli nie śmieszne!? To skandal do czego doprowadzono nasz ląd i kraje narodowe, ale większym skandalem jest to, że rdzenni Europejczycy nawet nie myślą o obronie.

   • Masz rację. To co piszesz rzeczywiście ma miejsce. To najprawdopodobniej jest zakrojony na szeroką skalę spisek.
    Ale nie zwalnia to z indywidualnej, osobistej odpowiedzialności kobiet i mężczyzn przynależących do Cywilizacji Białego Człowieka. Osobista odpowiedzialność to unikatowa cecha naszej cywilizacji.
    Brak odpowiedzialności nie mówiąc już o jawnej zdradzie, winien być surowo karany.

 4. POPIS przyjmuje tych bandytow z Afganistanu i podobnych krajow… To jest zdrada narodu Polskiego.. bo 99% Polakow nie chce tych bandytow w Polsce.. Rzad POPIS na bruk!!!

 5. Według Najwyższego czasu zginęło dziecko, a według wyborczej – płód… Czyli nic wielkiego się nie stało…

Comments are closed.