Dewianci nie ustają w promocji pedofilii. Powstał reportaż o 10-letnim chłopcu „hodowanym” na zboczeńca. Szokujące zdjęcia z nagim zmiennopłciowcem [WIDEO, FOTO]

Nemis Quinn Mélançon-Golden z mamusią Źródło: YT

Zachodnie media w coraz bardziej otwarty sposób próbują oswoić opinię publiczną z pedofilią. W grudniu amerykańskie stacje pokazywały reportaż o 10-letnim chłopcu tańczącym jako transwestyta w barach dla homoseksualistów. Teraz pismo Huck Magazine opisuje historię kolejnego zmiennopłciowego dziecka i robi mu zdjęcia z nagim transem.

10-letni chłopiec transwestyta z Kanady, Nemis Quinn Mélançon-Golden stał się bohaterem reportażu opublikowanego w piśmie Huck Magazine. Przedstawiany jest jako „child drag queen”, czyli „dziecięca królowa ciuszków”.

Dziecię jest podwójną królową, bo ktoś mu wymyślił obrzydliwy „pseudonim artystyczny „Queen Lactacia”,czyli „Królowa Laktacja”.

Autorem zdjęć i reportażu o nieszczęsnym dziecku jest niejaki Jonathan Frederick Turton, który pracuje m.in dla BBC i Discovery Channel.

Jedno ze zdjęć, które nie zostało jednak w piśmie opublikowane pokazuje chłopca z kompletnie nagim transem niejakim Violet Chachki zwycięzcą programu dla dewiantów „RuPaul’s Drag Race,”

Mamusia chłopca Jessica tłumaczy, że nigdy nie chciała „seksualizować” swego syna, ale uważa, że „nie ma prawa zabraniać chłopcu zakładania czegoś w czym czuje się piękny”.

Według niej to sam Nemis „powinien wybierać w jaki sposób chce wyrażać swą osobowość”.
Jak napisano w reportażu chłopiec jest już obrońcą praw LGBTVNTVP, czy czego tam. „Wybieraj miłość. Bądź dumny” – deklaruje dziecię na Instagramie. „Zwalcz patriarchat i bądź miły dla innych”.

Mamusia dewiantka już kilka lat temu zaplanował karierę dla swego syna. W 2017 roku występował on w programie z kolejną królową szmatek niejakim Bianca Del Rio, która klęła jak pijany szewc rzucając na lewo i w prawo „ku..a” „pier..ić” etc.

Reportaż o chłopcu to kolejny w ciągu miesiąca przykład na to jak media głównego nurtu zaczynają promować pedofilię. W grudniu amerykańska stacja należąca do koncernu NBC Universal News Group stacja opublikowała Tweet z nagraniem promującym chłopca dającego erotyczne występy w nowojorskim klubie dla homoseksualistów.

Desmond Napoles przedstawiany jako „Desmond Nieziemski” w mocnym, wyzywającym makijażu, w jaskrawych damskich łaszkach tańczy dla homoseksualistów w klubie „3 Dollar Bill” na Brooklynie. a zboczeńcy rzucają mu pieniądze.

23 KOMENTARZE

 1. Tego już za wiele! Kula w łeb dla przykładu dla każdego zboka! Bez wyjątków!!!

  • jebni się w łeb jako pierwszy jeżeli wymagasz mordowania ludzi. Seksualność nie ma normy bo jeżeli próbował bym to rozumieć czym była by norma … drapanie po plecach jest już od niej odejściem czy nie, seks z odkrytymi ciałami norma czy nie ? Jak uważasz Ty który pragniesz szafować życiem ?

   • A poza tym, to ten sposób pisania o ‚normie’ jest produktem teorii krytycznej. Gratuluję oryginalności!
    Filmik jest dowodem na pogardę wobec dzieci.

   • Dzieci którym wmówiono trans i przez to poddały się operacjom oraz terapiom, dojrzeją, w 3 przypadkach na 4 zrozumieją że zchrzaniły i będą popełniać samobójstwa. Tak już się dzieje. Tu nikt się nie czepia nagości i preferencji, ale waszego bestialstwa. Powinniście wisieć.

    • no bo co innego 19 latek czujący się źle ze swoją płcią i mający czas na przemyślenia, a co innego 10 latek którego jakiś pedał chce brać jako dziewczynkę i go wkręca w bycie dziewczynką.

   • do Łukasz…
    1. próbował bym > próbowałbym
    2. była by > byłaby
    3. Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji.
    4. Naucz się używać znaków przestankowych.

  • Kiedyś było to słusznie sklasyfikowane jako choroba psychiczna. Potem weszła polityczna poprawność. A później w Holandii próbowała się zarejestrować partia pedofili…

   • Dajcie mi jakiegoś zboczeńca, a mu na żywca wyrwę jaja z korzeniami i łeb wykręcę o 360 stopni!

 2. Czym to różni się od prania mózgów małych dzieci w szkołach? Odpowiem, opowiastka, idea jest inna. Pranie to pranie, próba przerobienia na swoje podobieństwo.

 3. Te komunistyczne kur#y z tvn i polsatu zaczynają robić to samo, wykupili prawie wszystkie sygnały tv i zaczeli promować dewiacje, jeszcze chwila i zaczną puszczać pedofilie, i sex ze zwierzętami. Jak spotkam jakiegoś dziennikarza to się po nim przewioze

 4. Zaleciłbym elektrowstrząsy starą metodą psychiatryczną, odwaliliby się od dzieci te śmieci, które nie nadają się nawet do obśmiania w Monty Pythonie (ale w Little Britain już tak).

 5. Wczoraj był artykuł, że BBC oskarża Polskę o faszyzm.
  Dzisiaj jest artykuł, że BBC promuje pedofilię.
  Niech BBC upadnie!!!

 6. Kiedyś takie cuda tylko w cyrku można było oglądać, teraz na ulicy. :D

 7. A jak u niemców uczeszesz dziewczynkę w warkoczyki to już Cię „władze” mają za podejrzanego.

 8. And if betting with the perfect odds on the market and a 15 free bet bonus wasn’t sufficient, SBObet continuously provide fresh new promotions and special presents to their customers, which you’ll be able to preserve tabs on by signing as much as SBObet’s FREE biweekly e-newsletter.

 9. US: #pizzagate, UK: Dolphin Square & Elm House Vip pedo scandal, World: make pedo & satanism acceptable by The Overton window (window of discourse).

 10. Moi drodzy, sztuka drag to nie żadna dewiacja. Panowie wcielają sie w kobiety, malują się, wykonują piosenki z playbacku itp. tu nie ma niczego związanego z seksem. A co do zdjęcia tego dzieciaka to ten „nagi trans” jest drag queen która woli bardziej skąpe kreacje i wszyscy o tym wiedzą. Pokazała się tak na pewnym zlocie gdzie drag queens mogą spotkać się ze swoimi fanami i rodzice dzieciaka postąpili niezbyt słusznie zabierając go tam fakt, ale tutaj nie ma żadnej pedofilii. Wszystkie drag queen wiedzą co jest dobre, a co nie i nie popierają szerzenia pedofilii. Są zwykłymi ludźmi takimi jak my, a ich pracą jest przebieranie się i tyle. Radzę najpierw zbadać sprawę od drugiej strony, a potem komentować

 11. Lactatia jest moją idolką! Mam 13 lat i też jestem Drag Queen, mama pomaga mi nawet z makijażem.

Comments are closed.