Fighter MMA Różalski szaleje w Polsacie. Agnieszka Gozdyra zaniemówiła, jak to usłyszała [VIDEO]

Marcin Różalski u Agnieszki Gozdyry. / foto: Prt Sc Polsat News
Marcin Różalski u Agnieszki Gozdyry. / foto: Prt Sc Polsat News

Polityczna poprawność jeszcze nie wszędzie dotarła. Przekonała się o tym prezenterka Polsatu Agnieszka Gozdyra, która zaprosiła do rozmowy figtera z MMA Marcina Różalskiego. Słysząc co on mówi, sama Gozdyra po prostu zaniemówiła.

A Różalski przedstawił polską wersję patriotyzmu. Nie bał się stwierdzić, że jest nacjonalistą i uważa, że w sytuacji zagrożenia ojczyzny trzeba za nią nawet umrzeć a nie uciekać.

– A widziałaś tą falę nachodźców? Tych doktorów, te kobiety, te dzieci? Ja widzę samych zdrowych facetów – mówił popularny Różal.

Gozdyrze, po tyradzie Różala ewidentnie zabrakło śliny w ustach. Bo dziwnie wytatuowany osiłek okazał się od niej znacznie bardziej inteligentny, wygadany, a przede wszystkim uczciwy intelektualnie.

Źródło: Twitter

46 KOMENTARZE

  1. Takie rozalskie to na eksport z pisem walczyc chceta to pokazta jak sie to robi

  2. Tak sie mowi prawde tym lewack……m polmozg….. zaklamujacym fakty ze przybywaja doktorzy???????? kurw…. chyba gwal….ciele i darmozja
    ….y, nieroby i pobieracze zasilku, aaaa obywatel pracuje na darmozj….. i boi sie zeby mu dziecka idacego do szkoly nie zgwalcili i gardla nie poderzneli. Lewackie nierzady zepchna w przeoasc do konca te kraje gdzie lewus….y zadza.. Szwecja juz sie topi w oparach lewackiego gówn….., nawet po zamordowania kilku aktywistek/ wolontariuszek odurzonych/zauroczonych smakoszami kóz- nie poszlo to oderwane towarzystwo, po rozum do glowy.
    Braaava dla tego goscia z wywiadu.

  3. Co za wtórny debilizm. Mówienie prawdy, czasem równa się z potworną infantylnością. Uchodźcy nie uciekają od swoich rodzin jak tchórze, tylko atakują infantylnych „nacjonalistów” europejskich. „Uchodźcy” islamscy mają prawo gwałcić, zabijać Europejczyków w imię ich allacha i dla jego chwały. Mądrość nie polega na tym, żeby polec na polu chwały /Smoleńsk?/, lecz na tym, by nie ustawać w walce o zwycięstwo!!! O lepsze jutro dla naszego społeczeństwa! Tymczasem pogrążamy się w tempie błyskawicznym!!! Chwała wodzom PIS, którzy wiedzą najlepiej, jak zniszczyć NARÓD POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.