Mamed Khalidov uderza w Oświecińskiego i Popka. Po tych słowach doczeka się odpowiedzi?

Tomasz Oświeciński oraz Mamed Khalidov. / foto: YouTube/Telewizja WP
Tomasz Oświeciński oraz Mamed Khalidov. / foto: YouTube/Telewizja WP

Całkiem niedawno Mamed Kalidhov zdecydował się na zakończenie sportowej kariery. Teraz w wywiadzie dla „Wirtualnej Polski” wypowiedział się na temat walk celebrytów w MMA, wśród których wymienił Popka i Oświecińskiego.

Mamed Khalidov to chyba jeden z najbardziej znanych polskich zawodników MMA. W zawodowej karierze stoczył ponad 40 walk, z których aż 34 wygrał. Jedną z najbardziej pamiętnych jego walk jest ta z Michałem Materlą w 2015 roku.

Od niedawna w walkach KSW udział biorą celebryci. Jednym z nich jest Popek, stoczył on 7 walk, z których jednak większość przegrał. Przegrał m.in. z Tomaszem Oświecińskim, który w MMA zadebiutował nieco ponad rok temu i jedyne zwycięstwo odniósł właśnie w walce z Popkiem.

Mamed Khalidov wypowiedział się na temat walk celebrytów w wywiadzie dla Wirtualnej Polski. Dziennikarz prowadzący wywiad zapytał go co sądzie o udziale w KSW osób nie będących zawodowcami.

– To jest chęć spróbowania się tak jakby, to działa w dwie strony. To jest promocja tej dyscypliny, bo wchodząc do klatki celebryci, nie obrażając Popka, to nie jest zawodnik MMA – mówił Khalidov.

– Popek czy Oświeciński to nie są zawodnicy MMA, bo nie zajmują się tym cały czas. Wyłączamy z tego grona Mariusza Pudzianowskiego, bo Mariusz to jest stuprocentowo zawodnik MMA – dodawał.

– Za nim (Pudzianowskim – red.) nie ciągnie się, że jest celebrytą. On jest stuprocentowym zawodnikiem MMA. Czy potrzebne są takie walki? Ja uważam, że jeżeli ktoś chce spróbować i ktoś chce to obejrzeć, to przy okazji obejrzy zawodowców, którzy ileś lat to robią – podsumował.

33 KOMENTARZE

  • Po pierwsze Khalidov po drugie kto Ci takich głupot naopowiadał? Gdzie on jest wrogi Polsce? Co zrobił ze tak sądzisz? Człowiek ma wolną wolę jeżeli chce wierzyć w to będzie wierzył w to to jakie ma wyznanie nic nie zmienia. Ludzie tacy jak Ty powinni zostać uznani za wrogich Polsce. Mam nadzieję ze cokolwiek do Ciebie trafi bo to zaszczyt miec takiego sportowca w Polsce.

  • Popek to pajac, wystepy celebrytów w mma przynosza negatywny wizerunek tego sportu.

  • ,,Normalny”. I tu zdania są podzielone..Mamed wyjeżdża do innego kraju, uczy się języka, studiuje. Robi to co kocha. To że jest muzułmaninem? Ktoś jest katolikiem, ktoś muzułmaninem. Trochę rozsądku w ,,wypowiedziach”, pisanych postach a będzie dobrze.

  • A od kiedy islamisci to wrogowie Polski? Każdy ma prawo wierzyć w co zechce. Tysiące Polaków są gorsi niż nie jeden muzłumanin. Bawi mnie niewiedza takich ludzikow sterowanych przez media i łykających każde gówno

 1. Ludzie wszystkich was powaliło Khalidov to najlepszy polski zawodnik walczy dla Polski a kto myśli inaczej to jest w grubym błędzie.

 2. Kalidow weź pakuj sie i wypad znaszego kraju nidy nie bedziesz jednym z nas nigdy nie bedziesz polakiem zdradziecka islamska mordo

 3. Wyczytałem, że ten ” Polak” , zajmuje się haraczami, męcząc Polaków na wschodzie.
  O to chodziło? Prawda to?

 4. Ja uważam że ten Ksralidow jest wypromowany przez poprawne politycznie polskojęzyczne media. Przez lata miał podstawianych słabych zawodników aby mógł wygrywać. Dwa razy Ksralidow trafił na Narkuna i walczyć mu się odechciało. Z całym szacunkiem ale uważam że my Polacy powinniśmy trzymać z Polakami. Niech żyje Narkun 100 lat bohater nasz narodowy…

 5. Polecam obejrzeć w necie zdjęcie tego gościa z kuzynem i kalasznikowem. Jakieś skojarzenia?

 6. Tylko że khalidov tak jak napisał kolega Mar przegrał dlatego że jest chory i odszedl z lariery dlatego poczytajcie ludzie jego chorobe on przed ostatnią walką się zresetował trenerzy nie wiedzieli czy wyjdzie na ring i da rade walczyć . Więc ci co piszą te komentarze o nim to niech się ogarną !!! Ogladam jego walki od samego początku i tak jak on walczył nie było drugiego Polskiego zawodnika. No i co z tego że mieszkał tam gdzie mieszkał znalazł sie u nas i jest teraz Polakiem.

 7. Khalidow ma 100% racji, i lubię jego komentarze bez napinki obrazy pełen szacunek. Człowiek z zasadami i do naśladowania.
  Wróg bo islamista hehaaaa ;))) zaściankowość niektórych przeraża.

Comments are closed.