Michalkiewicz ostro o WOŚP. Skomentował aukcje Kurdej-Szatan, Rozenek, Majdana i Balcerowicza [VIDEO]

Stanisław Michalkiewicz, Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan, Barbara Kurdej-Szatan. / foto: YouTube
Stanisław Michalkiewicz, Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan, Barbara Kurdej-Szatan. / foto: YouTube

Stanisław Michalkiewicz, publicysta „Najwyższego Czasu!”, słynie z bezkompromisowych opinii i wyrazistego języka. Tym razem skomentował Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, w której akcji wezmą udział m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan czy Leszek Balcerowicz.

Już w niedzielę 13 stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja od lat dzieli Polaków, jedni posuwają się srogiej krytyki i potępienia zbiórki pieniędzy, drudzy z kolei wychwalają ją pod niebiosa, przypisując jej wszelkie zasługi z tego i nie tego świata.

Jakie zdanie w tej sprawie ma publicysta „Najwyższego Czasu”? O tym mówił w swoim najnowszym video-blogu:

– Chodzi o to, żeby mniej wartościowy naród tubylczy był tresowany, że jak pan Owsiak gwizdnie, to wszyscy muszą stawać na baczność. Bo jak ktoś nie stanie na baczność, to oznacza, że jest nieprzyjacielem dzieci, a jak staje to jest przyjacielem dzieci, czyli pedofilem – zaczął.

– Jeżeli lubimy dzieci pod kierownictwem Jerzego Owsiaka to dobrze, a jeżeli lubimy dzieci pod jakimś innym kierownictwem to nie dobrze. Najciekawsze jest to jakie dobra będą licytowane, żeby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – kontynuował Michalkiewicz.

– Słyszałem, że p. Kurdej-Szatan, piękna aktorka, zaoferowała kolację we własnym towarzystwie. Rozumiem, że ten szczęśliwiec musiałby zapłacić i odsiedzieć. A po kolacji to co? Po kolacji też jest życie, nawet ciekawsze – mówił.

– Słyszałem, że można wylicytować też oddechy p. Rozenek i p. Majdana. (…) Wyobraźmy sobie tylko, jaki zapach może mieć oddech p. Rozenek. A to nie wszystko, bo można wylicytować spacer z prof. Leszkiem Balcerowiczem. Ciekaw jestem, czy ten spacer ma być połączony ze wspólnymi oddechami – dodawał.

21 KOMENTARZE

 1. à propos DZIECI :
  Należy zauważyć, że najwidoczniej w Polsce zoofilia jest chronioną. Locha w ciąży, to najprawdopodobniej locha zapłodniona przez jakiegoś zoofila. Co się również narzuca, przecież zmuszanym będąc hejtami przeciw moim kontrreakcjom przeciw różnym flejom językowym, fakt inkryminowania przez proaborcjonistów kobietom niejako sodomii, gdyż ich nie narodzone dzieci nazywa się płodami (w domyśle z zoofilii?). Chamstwo obyczajowe rodzi się z językowego, a może nawet z sodomii. Vide : Ten kto kontroluje język kontroluje myśli. Zatem chamstwo wszczepianym jest publikacjami, niby lapsusami językowymi. Albo i sodomią. Ale to oddzielne zagadnienie. Prezydent Polski nie obściskuje się, tymczasem, z jakimiś zafajdańcami.

 2. Znowu bredzi, nie lubie owsiaka Tak Jak MichAlkiewicz. Z wiekiem powinniscie juz troche zmadrzec

 3. Ból dupci Michalkiewicza poraża. Niech lepiej w końcu nie zgrywa głupa, że można być katolikiem i liberałem, chyba, że chodzi mu o katolika niedzielnego przez godzinę w kościele.

  • Nie wiedziałem, że katolicyzm to tolerowanie kłamstwa, głupoty, niegospodarności i niewydolności państwowej „służby zdrowia”. Pominę sponsorowanie dennej imprezy dla degeneratów tarzających się w błocie pod skradzioną nazwą ze skądinąd fajnej rockowej imprezy, którą próbowano przekuć na protest przeciw wojnie w Wietnamie.

 4. twój komentarz zaczęty od zdania: „ból dupci” – mówi, obnaża i ukazuje – ze dalej powiesz coś już tylko mądrzejszego ….

 5. I będą mogli się pożywić okruszkami ze stołu pańskiego, a w święta nawet umoczyć pyszczki w melasie, jako rzecze Michalkiewicz, co to z niejednego komina wygartywał.

 6. Nie czuje żeby Owsiak dzielił Polaków. Garstka ludzi w Polsce związana z Partia rządzącą i wolnomyślicieli, którzy lubią mieć odmienne zdania, uzurpuje sobie prawo aby mówić w imieniu społeczności. 99/100 osób uważa ze WOŚP jest świetne, bo jak można zmanipulować opinie żeby myślała ze pomaganie jest złe. Dlatego proszę schować takie historie między książki i nie wypowiadać się w Naszym imieniu.

   • 10/10. To nie żadna pomoc w większości przypadków. Statystykami to sobie mogą manipulować jak chcą, ale to nie jest prawda.

 7. Możecie krytykować wszystkich z tego gównianego centrum, ale odwalcie się od profesora Leszka Balcerowicza, bo wam WPIERƊOLĘ! ?

  • A co, balcer coś ci obiecał z tej kasy, za którą sprzedał się po 89-tym ?

  • Ten osobnik , specjalista od katastrof ekonomicznych i zgarniania forsyjac

Comments are closed.