Oburzenie po materiale „Faktów TVN”. To, co zrobili nie mieści się w głowie!

Justyna Pochanke - prowadząca
Justyna Pochanke - prowadząca "Fakty TVN". / foto: Prt Sc TVN

Nie ustaje oburzenie po piątkowym materiale w serwisie (dez)informacyjnym „Fakty”. Stacja pokazała materiał o dzikach, który w sposób zmanipulowany przekazał informację o stanowisku Komisji Europejskiej. Jest jednak jeszcze jedna, dużo bardziej oburzająca rzecz, na którą uwagę zwrócili internauci.

Media jak TVN czy Gazeta Wyborcza od kilku dni nagłaśniają „dzik gate”, czyli planowany odstrzał nieco ponad 200 tysięcy dzików. Pod lewacką presją ugięli się oczywiście politycy PiS-u, a Prezydent Duda zaapelował o niezabijanie ciężarnych loch.

„Fakty TVN” w piątkowym wydaniu programu po raz kolejny informowały o tej sprawie. W materiale poświęcono całe 8 sekund, żeby przekazać stanowisko Komisji Europejskiej popierające stanowisko polskiego rządu.

Jednocześnie jest coś dużo bardziej przerażającego. Otóż zapowiadająca materiał Justyna Pochanke mówiła o ciężarnych lochach z dziećmi. Profil „Nagroda ZŁotego Goebbelsa” odnalazł materiał również zapowiadany przez Pochankę, w którym mówiono o kobiecie w ciąży z płodem.

Dehumanizacja człowieka i humanizacja zwierząt poprzez takie zabiegi to z całą pewnością jedna z najbardziej obrzydliwych rzeczy uprawianych przez lewactwo. W taki schemat wpisuje się również o mówienie o rzekomych prawach zwierząt.

O tym, że nie ma takiego zwierzęcia jak „prawa zwierząt” celnie mówił europoseł Wolności Dobromir Sośnierz. Sośnierz podkreślił, że zawsze sprzeciwia się pojęciu „praw zwierząt”, ze względu na to, że to ludzie rozumieją prawo, moralność, natomiast zwierzęta takiej rozumności nie wykonują. Nie mają obowiązków prawnych czy moralnych, nie mogą więc mieć też szczególnych praw.

64 KOMENTARZE

 1. Kobieta w ciąży to kobieta, która nosi w sobie płód, jak urodzi to wtedy dopiero jest kobietą z dzieckiem.
  Locha w ciąży, a Locha z dziećmi (warchlakami) to jednak co innego.

 2. Czlowiek tez zwierze to ja sugeruje wystrzelac miliard politykow i dupowlazow bez zasad a zostawic myslacych , o wspolpracy i poprawie bytu a nie zasady im wiecej mam tym wiecej potrzebuje !!! Jak nie dacie sami to przyjdziemy banda i sami wezmiemy!!! Fajna jest technologia ???

 3. „Lekarze ich uratowali” czyli co, kobietę i nożownika? Zgooglowałam te wiadomości i normalnie było podane imię tego dziecka w brzuchu i w ogóle, a przy dzikach chodziło też o lochy z małymi warchlakami. To wy manipulujecie teraz, a nie oni. Możecie mieć inne zdanie nikt wam nie broni, ale to co robicie to nie jest dziennikarstwo tylko dzbaniarstwo jeżeli komentujecie tylko jakiś wyrwany z kontekstu fragment.

 4. Dzieci też nie mają obowiązków prawnych i moralnych. To znaczy, że nie mają praw? Nie mają prawa do życia?

  • Dzieci mają zdolność prawną a po skończeniu bodajże 14-15 lat mają zdolność do czynności prawnych. Pozdrawiam.

 5. Oj ludzie, ludzie. ?
  Co się z Wami dzieje.???????
  Płody, lochy,?????
  Każde zabijanie jest okrutne.
  Dziki przeszkadzają rolnikom i tyle

  • Zgadzam się z hipokryzja, a co z biednymi szczurkami trujesz? / pozwalasz truć? Czy ratujesz bezbronne szczurki?
   Czym się różni dzik od szczura?

 6. Racja! Dlatego trzeba odpalic tvpis info. Tam sa tak wiarygodne informacje, ze hej! Boze gdzie ja zyje. Wstyd mi. Po raz pierwszy napisze. Wstyd mi Polsko.

 7. Niech ta klamliwa instytucyjka zajmie sie klamstwami rzadzacych, bo ich motto to „same klamstwa cala dobe”.A na zdjeciu to nie jest Pani Anita Werner a nie Pani Pohanke.

 8. Na zdjęciu Anita Werner, a pod zdjęciem podpis: Justyna Pochanke.
  I wy macie czelność oceniać innych.
  Najpierw sami się oceńcie. Grafomani.

 9. Rany, co ja czytam?? Chyba bardziej stroniczy i subiektywny ten artykuł nie mógł być ;D

 10. Chcialbym wiedziec , dlaczego „Fakty” TVN sa dezinformacyjne , a TV Info sa informacyjne? Jakie kryteria przyjeto dokonujac takiej oceny? Czy tylko kryteria ideologiczne?

 11. Gdy zobaczyłem w artykule słowa „(dez) informacyjny” oraz „lewackiej” stwierdziłem, że od tego portalu nie wieje profesjonalizmem tylko typowym „plackiem”. Brawa dla osoby która pisała ten artykuł za zamieszczanie takich wyrażeń, które robią z tej osoby kogoś niepoważnego. Nie pozdrawiam ;:)

 12. Najwyższy czas zamknąć najwyższy czas … Artykuł tak zmanipulowany że się żygać chcę…

 13. Czyli zgodnie z logiką pana Sośnierza, niemowlaki też nie mają żadnych praw, bo praw nie rozumieją, tak samo jak moralności. Nie mają żadnych obowiązków prawnych, więc nie powinny mieć praw. Ja rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie( oprócz dzieci, przynajmniej według pana Sośnierza), ale umiejcie je chociaż uargumentować.

 14. Nie powinno być żałoby, codziennie tysiaceludzi ginie na wojnie i nie ma żałoby ale to bardzo ważny polityk

 15. Nie powinno być żałoby, codziennie tysiaceludzi ginie na wojnie i nie ma żałoby ale to bardzo ważny polityk.

 16. Gratulacje. I to jest właśnie mowa nienawiści. Panowie i panie , tego portalu najpierw proponuję nauczyc się pisać artykuły poprawną polszczyzna. A po drugie. Jak lubiłem wasz portal i czytałem artykuły na nim tak nigdy więcej na niego nie zajrze.

 17. No proszę. Jakaś dziwna ta Justyna Pochanke, zupełnie tak samo wygląda jak Anita Werner. Tak ciężko było sprawdzić?

Comments are closed.