Celiński były minister kultury w rządzie SLD walczy z nienawiścią: „Jarosławie Kaczyński – WYPIE*DALAJ”

Andrzej Celiński/fot. PAP/ Radek Pietruszka

Klasa polityczna to inny stan umysłu, który zawsze nawołuje do jedności, a jednocześnie wciąż próbuje dzielić. Nie inaczej jest z Andrzejem Celińskim, byłym ministrem kultury z ramienia SLD.

Na Facebooku Celiński postanowił podzielić się ze swoimi znajomymi opinią na temat wypowiedzi polityków PiS po zamachu w Gdańsku na Adamowicza. Jak na ministra kultury przystało, zadbał o odpowiednie słownictwo.

Jarosławie Kaczyński – WYPI*RDALAJ – napisał na Facebooku Celiński [cenz. red.].

Dudek jak zwykle pieprzy. Nie mówi o marginesie. Mówi o odpowiedzialności. A swojej? IPN? Jakoś nie mówi. Amnezja? Ale jak mądrze pieprzy. W pieprzeniu mistrz – dodał były minister kultury.

Andrzej Celiński był posłem przez kilka kadencji. Pełnił urząd ministra kultury w latach 2001-2002 w rządzie Leszka Millera. W latach 2012-2015 był szefem Partii Demokratycznej.

Źródła: facebook.com/nczas.com

28 KOMENTARZE

 1. Jaka kultura taki minister. Tak na marginesie – ten to wyjątkowy cham ale to nie jego wina, to przegrany frustrat. Popatrzcie na jego twarz: zionie nienawiścią, siebie też nienawidzi. Frustraci tak mają.

 2. Należy takich monitorować – taki frustrat to potencjalny następny morderca.

 3. eurazja i wszystko jasne żebyś sie nie usmarczył nienawistny pisowcu do morderstwa Adamowicza tez podjudzaliście nekrologami od młodzieży wszechpolskiej ! Posłuchaj wypowiedzi Rydzyka który pierwszą dame nazwał czarownicą !

 4. Panie Celinski, na prawde nie wypada znizac sie do poziomu Krystyny Pawlowicz…Rozumiem emocje, ale to jest zenada.

 5. Przecież cepelinski jest tak tempy że jego głową bym sobie dopy nie wytarl. Byłby to wstyt dla mojej dopy i kupy. cepelinski tylko tam się nadaje

 6. Ta menda zasłynęła z tego, że była w każdej dostępnej partii. Ktoś tego szczura nazwał „Jaś Wędrowniczek”.

 7. Czy dalej będziecie dorzynać watahy, pisowską szarańczę i zabijać kamieniami i dzidami te pisowskie mamuty ????!!!!!

 8. Były minister kultury z ramienia SLD czyli maksymalna lewacka patologia.

 9. To ten co powiedział, że w Magdalence ustalono, że trumna Dmowskiego nigdy nie będzie miała wpływu na to co się będzie działo w Polsce co należy rozumieć, że prawica nie zostanie nigdy dopuszczona do władzy.

 10. juz pora przestac mowic otym gdanskim wydarzeniu bo takie wieprze jak ten celinski beda szczuc iszugac igly w stogu siana jak hieny na smierci chca zbic majatek polityczny zapomnieli komuchy ilu ludzi wymordowali lewacka miernota

 11. Jaka formacja, taka kultura (były minister kultury) marksim prostuje zwoje mózgowe i w/w osobnik jest tego świetlanym przykładem, dodajmy środę i hartmana!

Comments are closed.