Ochojska wzywa Owsiaka, by „nie rezygnował z zarządzania swoim dziełem”. Czy podobnie wzywała w sprawie medialnej afery wokół ks. Stryczka?

Jerzy Owsiak i ks. Jacek Stryczek/fot. PAP/Marcin Obara/Jakub Kamiński
Jerzy Owsiak i ks. Jacek Stryczek/fot. PAP/Marcin Obara/Jakub Kamiński

Jurek, nie możesz rezygnować z zarządzania swoim dziełem – napisała w poniedziałek na Twitterze szefowa PAH Janina Ochojska, odnosząc się do rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa WOŚP po śmierci prezydenta Gdańska, zaatakowanego przez nożownika podczas finału WOŚP.

Osobiście składam rezygnację z funkcji szefa fundacji, czyli z prezesa zarządu WOŚP – powiedział Jerzy Owsiak w czasie poniedziałkowej konferencji prasowej. Zapowiedział też, że fundacja będzie nadal działała.

Prezydent Paweł Adamowicz zmarł w szpitalu w poniedziałek po południu. Trafił tam w niedzielę wieczorem po ataku nożownika podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Trudno winić organizatorów, to się zdarzyło na przepięknej, pokojowej, fantastycznej, bliskiej sercu wielu Polaków imprezie” – powiedział w poniedziałek Owsiak, odnosząc się do ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

JUREK, @fundacjawosp nie możesz rezygnować z zarządzania swoim Dziełem. Naszym, wspólnym Polaków, Dziełem. Tragedia śmierci Prezydenta Gdańska @AdamowiczPawel nie ma nic wspólnego z finałem, świętem dobra. Jurek, jesteś nam potrzebny!!! – zaapelowała Ochojska.

Szkoda, że podobnych dramatycznych apeli nie było, gdy lewackie media na czele z niemieckim „Onetem” zaatakowały założyciela i szefa „Szlachetnej Paczki”, ks. Jerzego Stryczka. Przypominamy, że kapłan zrezygnował po tym, jak ukazał się w Onecie co najmniej wątpliwy artykuł na temat rzekomego mobbingu kapłana wobec pracowników „Szlachetnej Paczki”.

Źródła: PAP/nczas.com

18 KOMENTARZE

 1. Stryczek zrezygnował bobyły bardzo prawdobodone zarzuty że mobbingował pracowników, a to jest jego wina pomimo tego cały czas utrzymuje że jest niewinny. Owsiak zrezygnował bo jakiś czubek zabił prezydenta miasta na jednej z jego imprez, to nie jest jego wina pomimo tego czuje sie on winny.
  Taka drobna różnica w klasie człowieka pomiedzy Owsiakiem a zaplutym klechą.

  • Ty ch…u prdlny!
   Woooooooooooon k…o lewacka od mojego nicka !!!

  • Ty tzw. „kierownik episkopatu” to wy tow. lewach jesteście zaplutym markzizdom. Marks to odpad.

  • Z powodu zaniedban Owsiaka w organizacji imprezy zginal czlowiek, a ks. Stryczek zostal obsmarowany przez GW i grupke lewakow za rzekome szorstkie obycie – widzisz roznice w przewinie?

  • Tylko współczuć tobie i otoczeniu, jeśli dla ciebie prymitywny, agresywny cymbał stanowi „klasę”

  • Ale dla tego mordercy też mógł stanowić klasę. N.p. posłuchał owsikowego „róbta co chceta”, poszedł i zrobił. Klasa kjerowniku!

  • Pan Jurek nie ma.przypadkiem wielu wyroków? Jaka jest różnica między księdzem a zaplutym wyrokowcem?

 2. W mojej cywilizacji Europejskiej Zachodniej nie stosuje się odpowiedzialności zbiorowej – Za ten czyn jest odpowiedzialny tylko i wyłącznie sprawca, nikt inny. Marksistowską odpowiedzialność zbiorową stosują tylko cywilizacje dzikie. W mojej cywilizacji nikt za nikogo decyzji nie podejmuje, każdy odpowiedzialny jest sam za siebie – wolność i odpowiedzialność – Chcącemu nie dzieje się krzywda (Volenti non fit iniuria).

  Także POPiS-out

 3. Dureń zawinił Owsiaka zlinczują.Okrutna niepotrzebna śmierć moźe dodatkowo zniszczyć kogoś kto poświęcił 27 lat życia by ratować życie i zdrowie innych.Bez względu na wiek,wyznanie,róźnice polityczne itd.dla Jurka liczył się człowieķ.Wszyscy wykorzystujący wczorajszą tragedię by Owsiakowi dowalić są równie okrutni jak morderca!

  • owsiak czuje , ze moze byc nastepnym. a ty emerytko ocknij sie z glupoty i tepoty. Ratowac zycie to maja lekarze, a i sprzet tez maja do tego z naszych pieniedzy. Owsiak jedyne co, to zbiera kase na mozgi dla takich osobnikow jak ty. Kup sobie Uhu, bo sie tu rozkleisz.

  • Cyt, Może wszystkim tym szaleńcom, którzy mają nazistowskie pomysły z plasteliną włącznie. Pani Barbara Piela, uraziła mnie Pani bardzo. Poczułem się istotnie jak w Auschwitz. I pani to zrobiła – powiedział Jerzy Owsiak.

   jeśli już, to p. Owsiak sam sobie dowalił nakręcając spiralę nienawiści!

   1. gdzie w tej animacji jest nazizm?

   2. albo p. Owsiak nie wie co to Auschwitz,
   a o to go nie podejrzewam,
   albo nakręca spiralę nienawiści!

   zakładam, że nie jest głupi i wie co mówi!

   czy ci, co ginęli w Auschwitz przyjęliby narrację p. Owsiaka za swoją?

   to że p. Owsiak czuje się urażony animacją,to nie daje podstawy do naigrawania się z tragedii Auschwitz!

 4. Owsiak organizowal i zabezpieczal ta impreze i byc moze powinien miec postawione zarzuty, za niedopilnowanie swoich obowiazkow.

  • Ty powinieneś mieć postawione zarzuty za głupotę i mentalne niewolnictwo – zresztą już masz z mojej strony.

 5. krknews.pl/czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza-arcybiskup-bez-slowa-odszedl-a-droge-zagrodzil-mlody-duchowny/

Comments are closed.