Piela broni się przed Owsiakiem i jego „czuciem się jak w Auschwitz”. Przekonuje, że „obnażyła jego działalność” [WIDEO]

Barbara Piela i Jerzy Owsiak/fot. YouTube/Twitter (kolaż)
Barbara Piela i Jerzy Owsiak/fot. YouTube/Twitter (kolaż)

Barbara Piela postanowiła też wziąć udział w skandalicznej przepychance słownej zapoczątkowanej w jej stronę przez Jerzego Owsiaka. Przekonuje, że… „obnażyła” działalność Owsiaka swoją animacją w TVP, za którą Rachoń został zawieszony.

Ok. godziny 15 odbyła się konferencja prasowa Jerzego Owsiaka. Były szef WOŚP poinformował wówczas, że rezygnuje z funkcji prezesa fundacji WOŚP. Oprócz tego zarzucił m.in. Barbarze Pieli urażenie go.

Może wszystkim tym szaleńcom, którzy mają nazistowskie pomysły z plasteliną włącznie. Pani Barbara Piela, uraziła mnie Pani bardzo. Poczułem się istotnie jak w Auschwitz. I pani to zrobiła – powiedział Jerzy Owsiak.

Barbara Piela postanowiła nie być dłużna i włączyć się w taniec na trupach. Oprócz odpowiedzi, przekonuje, że „obnażyła” działalność Owsiaka swoją animacją, z której wynika, że jest „nakręcony” przez byłą prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Ja p.Owsiaka działalność tylko obnażyłam,a swoimi wypowiedziami on sam siebie dalej obnażał,podobnie jak hejterzy wypisujący tysiące przep. nienawiścią komentarzy.W obliczu takiej tragedii,zamiast się ukorzyć,zrzucił wczoraj zrzucił winę na mnie,sam jednak dzisiaj rezygnując(?) – napisała na Twitterze Barbara Piela [pisownia oryg. – red.].

Źródła: twitter.com/nczas.com

130 KOMENTARZE

  1. Wielce nieszanowana Pani Pielo. Już w tym pokoleniu przetopią pomnik Ks. go mać Jankowskiego. Następne pokolenie przetopi, pomniki obrońcy pedofilii Jana Pawła II. Dzieci uratowane dzięki sprzętowi WOŚP, Owsiaka pochowają w alei zasłużonych i wybudują mu pomnik /mam nadzieję, że nie z tego samego brązu co były użyte na pomnik JP II i Jankowskiego/. Mam nadzieję, że Wielce nieszanownej Pani Pieli, nawet pies nie zechce naszczać na jej grób.
    A swoją drogą, dlaczego katolikom nie jest wstyd brać moje emeryckie pieniądze ściągane z moich podatków i przeznaczać je na swoje przyjemności. Lubię palić papierosy, to je sobie sam kupuję, a wy katolicy lubicie zapach kadzidła, to sobie sami za nie płaćcie, nie kradnijcie moich i od takich jak ja.

  2. Czesc Polski chce zniszczyc, co w Niej najlepsze. Nie chodzi tu o imiona, nazwiska… – Liczy sie cel! Czyny, nie slowa, mowia. Mniejsi kopia doly pod wiekszymi po to, aby i im udalo sie zaistniec w eterze. Polska to kraj o silnej woli – miejmy nadzieje, ze z tego ogapienia wyjdzie. ??

Comments are closed.