PILNE! Zabójca prezydenta Adamowicza usłyszał zarzut zabójstwa. I został aresztowany

PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com

Jest wniosek o areszt dla Stefana W. podejrzanego o zabójstwo prezydenta Gdańska – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Gdańsku. Sprawca zamachu na prezydenta Gdańska Stefan W. usłyszał też zarzut zabójstwa z motywacji zasługującej na szczególne potępienie.

Stefan W. dotąd przebywał w areszcie jako zatrzymany. Wczoraj o godz. 20.00 na oczach tłumu zasztyletował prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Grozi mu 25 lat więzienia albo dożywocie.

10 KOMENTARZE

 1. pamiętajcie!

  TO NIE JEST ZBRODNIA POLITYCZNA. po prostu całkowity brak resocjalizacji, oraz seria przypadków.

  ALE GDYBY TO BYŁA ZBRODNIA POLITYCZNA, to na zamówienie POPIS i realizowana przez służby, z powodów których nie rozumiemy – np braku subordynacji Adamowicza.

  Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE JEST TO ATAK NA PO, bo ten człowiek został przez PO potraktowany jak śmieć który ma zwolnić miejsce dla niedorozwiniętego synalka Wałęsy.

  • Panie prowadzący, sprawca twierdził na estradzie, że jest „skrzywdzony przez PO i ich sądy”.
   Pierwsza rzecz to sprawdzić akta sprawy karnej na podstawie której siedział (o obrabowanie 4 banków). Coś tam mocno śmierdzi widać. Obstawiam, że gostek „się powiesi” w monitorowanej celi. To tak nawiasem.
   Nie twórzcie „faktów geremkowskich” przynajmniej wy.
   Co do informacji prasowych, że „coś było z tym człowiekiem nie tak” to świadczy, że za tym stoją eskimosi z ich ulubioną – od 50 lat – „schizofrenią bezobjawową”.
   Nie dajcie się ludzie nabijać w butelkę. Sprawa śmierdzi w promieniu 500 km.

 2. naprawde?!! nie do wiary!! Hit sezonu mowa niemawisci. Tak jak psiarnia wmusza mandaty za byle co obywatelom teraz bedzie widziec wszedzie mowe nienawisci oczywiscie tylko u polkaow nie ukraincow,zydow, ukraincow , amerykanskich chlopcow stacjonujacych w polin i lazacych pijani po miescie na przepuste itp.

 3. Psychopatyczny morderca zamordował człowieka. Na oczach tłumu.
  W normalnych czasach i normalnym państwie zebrał by się sąd i po paru godzinach zostałby wydany wyrok: Kara śmierci przez powieszenie
  Po upłynięciu czasu przeznaczonego na odwołanie, morderca zostałby powieszony. Dlaczego nie mówię o samych procesach odwoławczych? Bo mordercy złapani na gorącym uczynku nie odwoływali się od wyroku skazującego w pierwszej instancji. Ten świat był normalny. Mordercy wiedzieli, że żaden sąd odwoławczy nic nie zmieni. Nie przeciągali więc struny.

 4. I co jemu zrobią ? Dostanie dożywocie , a rodzina zamordowanego będzie to to utrzymywać przez całe lata.Taka jest lewacka logika.Chyba , że w celi odwiedzi to to seryjny samobójca.

 5. Gdyby PiS nie zabronił policjantów czy wojska żeby ochraniali na WOŚP, to wszystko byłoby dobrze, ale oczywiście oni wiedzą najlepiej. Więcej zakazujcie!

 6. Pomylila im sie kolejnosc. Chyba najpierw zostal aresztowany, a pozniej uslyszal zarzuty, a nie odwrotnie.

Comments are closed.