Lewacki bełkot w spocie Gillette. Internauci w szoku: „Co za rasizm!” Klienci się wykruszają [VIDEO]

fot. YouTube
fot. YouTube

Firma Procter & Gamble, właściciel marki Gillette, ogłosiła nową kampanię „The best men can be”, nawiązującą do hasła marki – „The best men can get”. Ma ona być odpowiedzią na ruch „Me Too” i promować „pozytywną męskość”. Firma zadeklarowała, że będzie przekazywać milion dolarów rocznie na organizacje feministyczne, które będą uczyć mężczyzn, jak żyć.

Spot ma zachęcić mężczyzn, żeby motywując się nawzajem, stawali się najlepszą wersją siebie. Film ma nakłaniać do reagowania w sytuacjach, gdy inni mężczyźni zachowują się w niewłaściwy sposób w stosunku do kobiet.

Jednak producenci zrobili to w tak nieudolny sposób, że w mediach społecznościowych rozlało się morze krytyki. Wielu mężczyzn, ale także kobiety, nawołują do bojkotu produktów tej marki.

„Jak myślicie ludziska? Kto kupuje wasze produkty? Głównie mężczyźni!”, „Nigdy już nie kupię waszego gówna. Wielkie brawa!”, „Co za obrzydliwe, okropne i niedokładne przedstawienie mężczyzn. Liczcie się z tym, że stracicie klienta na stałe”, „Nie kupię już waszych produktów nigdy. Jesteście wrogami!”, „Wygląda na to, że nie kupuję więcej produktów Gillette. A jeśli już czegoś ten kraj potrzebuje, to trochę więcej męskości”, „Właśnie straciliście dziesiątki milionów dolarów na całym świecie, a także mnie, dożywotniego klienta. Nie robię interesów z seksistami” – pisali Internauci.

W filmie da się wyczuć rasistowski ton, ponieważ większość postaci pozytywnych, to czarnoskórzy mężczyźni, którzy bronią kobiet przed molestowaniem ze strony białych.

Źródła: YouTube/czerwonapigulka.pl

21 KOMENTARZE

  • żydostwo wykupiło większość gospdoarki, więc ten bojkot bez sensu, bo każda większa firma tak się już zachowuje. A mikrocefale na tym forum pomstują na „lewactwo”.

 1. no to juz sobie moga nastepne zylety w tylek wsadzic, wraz z opakowaniem, juz wiecej nie kupuje peadalstwa od dewiantow planetarnych.

 2. Na horyzoncie nowy wspaniały świat bez mężczyzn. Juliusz Machulski to wielki wizjoner.

 3. Najpierw lewactwo stworzyło sobie świat rozwiązłości, nudystyczny otwarty na liberalizację używek, wolność cielesną by teraz go bronić. Tylko przed kim? Przed samym sobą ciężko. Szuka więc nowego wroga i wciska ludziom kit, że to tradycjonaliści są winni. Tak działają ludzie bez honoru.

 4. W filmie biali mężczyźni grają role ‚ciemnoskórych biednych uchodźców’ co przybyli do Europy Zach. i pożerają wzrokiem (niestety nie tylko wzrokiem, również i często czynem!) białe kobiety (w tym również dziewczynki, szczególnie w Szwecji). Typowe pozamienianie ról, czarni bronią białe kobiety przed agresywnymi białymi napaleńcami, no nieźle się Gillete bawi. Chcą nas wkurzyć? A proszę bardzo, od dziś kupują u konkurencji! A tak w ogóle to w rzeczywistym świecie to biali się jeszcze golą, a nie biali noszą bujne brody i im te maszynki nie są do niczego potrzebne :)

 5. Moja ulubiona marka to Wilkinson. Gillette używałem sporadycznie ale więcej nie kupię, to marka dla pederastów się zrobiła.

 6. Gillette właśnie wpadła do kosza na śmieci za poniżanie białych mężczyzn kampanią realizowaną przez feministkę. Już nigdy więcej nie kupię golarki parszywe*o Gillette. #gilletteshit

 7. Murzyni ratują białe kobiety przed białymi oprychami… jakie to życiowe.

 8. Ciekawy artykuł na nczas.com – Odkrywca DNA Watson w 2007 roku w trakcie wywiadu powiedział, że „polityka społeczna opiera się na przekonaniu, iż przedstawiciele rasy czarnej dorównują inteligencją przedstawicielom rasy białej. Tymczasem badania pokazują, że jest inaczej”. Upór lewaków idzie dalej i uderzają w rasistowski ton, ponieważ większość postaci pozytywnych w reklamie Gillette, to czarnoskórzy mężczyźni, którzy bronią kobiet przed molestowaniem ze strony białych.

 9. Procter and gamble to :
  – gillete, braun, papmers, vidall sassoon, ariel, head & shoulders, Max factor, oral-b, old spice etc…

 10. A akcje PG dzis 1.4% w goore. Nie wazne co mowia byle by mowili.

  Jedyne co mozna zrobic to glosowac kazda swoja złotówka. Ale lewactwa jest wiecej. 80% mieszkancow duzych miast to lewacy. A jest migracja mlodyhc ludzi z malych do duzych miast. W calym swiecie.

 11. Dla prawdziwego faceta zostaje prawdziwa brzytwa, dla macho ostra maczeta.

 12. Gdyby tak Always wypuścił reklamę walczącą z toksyczną kobiecością? I obnażono by w niej kobiece manipulacje, intrygi, domową przemoc psychiczną (kobiet częściej ją stosują niż mężczyźni) i że teraz Always będzie walczyć z tym?

  Toksyczny jest 3 falowy feminizm, którego celem jest walka z męskością per se, a nie męskość.

  Proszę wyobrazić sobie jednak producenta podpasek, który uczyłby kobiety być lepszymi żonami i pracownikami. Wydałby miliony na odszkodowania dla urażonych kobiet, a sprzedaż spadłaby dramatycznie.

Comments are closed.