Spadająca gwiazda Owsiaka. 27. Finał WOŚP w TVN śledziło dużo mniej widzów niż przed rokiem

Jerzy Owsiak. Foto: Twitter
Jerzy Owsiak. Foto: Twitter

Po raz drugi w historii Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był transmitowany przez kanały z Grupy TVN. Relacje z 27. Finału WOŚP na antenie TVN oglądało średnio 1,06 mln widzów, w TVN24 – 407 tys. osób, a w TTV – 291 tys. Przynajmniej przez jedną minutę audycje związane z akcją emitowane przez Grupę TVN śledziło niemal 12, 52 mln osób.

13 stycznia TVN pokazał łącznie siedem wejść antenowych z 27. Finału WOŚP. Oglądalność wśród 1,06 mln widzów przełożyła się na 8,94 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, na 12,08 proc. w grupie komercyjnej 16-49 lat i 9,96 proc. w grupie 16-59. Takie dane podaje Nielsen Audience Measurement.

Oglądalność spadła jednak w porównaniu z transmisją poprzedniego finału. TVN oglądało 100 tys. mniej widzów. 26. Finał WOŚP na antenie tej stacji widziało 1,6 mln osób, co dało odpowiednio 11,94 proc., 14,39 proc. i 13,19 proc. udziału.

Na antenie TVN24 wszystkie relacje z 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy śledziło średnio 407 tys. widzów – odpowiednio 2,97 proc., 1,92 proc. i 1,96 proc. udziału – co oznacza 14 tys. widzów mniej niż 14 stycznia 2018 roku.

Podobnie było w TTV. Relację śledziło 291 tys. widzów – 2,03 proc., 2,88 proc. i 2,45 proc. udziału. W porównaniu z 26. Finałem stacja zanotowała spadek o 12 tys.

W 2018 roku podczas imprezy Owsiaka TVN24 miał 421 tys. widzów (odpowiednio 3,22 proc., 2,35 proc. i 2,52 proc. udziału), a w TTV – 303 tys. widzów (2,11 proc., 3,11 proc. i 2,43 proc.).

Całkowity czas antenowy, jaki przeznaczono na transmisje z 27. edycji Finału WOŚP wyniósł w TVN 3 godziny, 3 minuty i 32 sekundy, w TVN24 – 4 godziny, 30 minut i 45 sekund, a w TTV – 2 godziny, 19 minut i 56 sekund.

Przynajmniej przez jedną minutę audycje związane z WOŚP na antenie kanałów Grupy TVN śledziło niemal 12,52 mln osób, czyli prawie 500 tys. mniej niż przed rokiem.

Źródło: wirtualnemedia.pl

27 KOMENTARZE

 1. Spadająca gwiazda a zebrał o 10mln więcej niż rok temu. Prawicowcy strasznie tego owsiaka nie lubią i tylko patrzą jak mu wg nich coś nie wyjdzie.

  • Bo wiekszość prawicowców to takie parówy co to się cieszą jak coś komuś nie wyjdzie, żałośni ludzie, zamiast zrobić własną zbiórkę wolą walić w kogoś kto im się nie podoba ze względów ideologicznych.

   • segregacja ludzi ze względu na: wyznanie, kolor skóry, rasę, poglądy, pochodzenie – to typowa rzecz dla lewicowej hołoty która od 200 lat jest zarzewiem i wykonawcą niespotykanych masowych zbrodni ludobójstwa i wszelkiej maści łajdactw. Wstydź się co najmniej bo jesteś spadkobierczynią tego tałatajstwa.
    Polecam:
    Erik von Kuehnelt-Leddihn – Ślepy Tor. Ideologia i Polityka Lewicy 1789-1984
    Może lektura tej książki obudzi w tobie jakieś ludzkie uczucia.

    • prawdziwa Polka… ciekawe bo lewicowcy nie cierpią przynależności państwowo- narodowych: idiotka i hipokrytka w jednym. i nie nazywaj ludzi parowami bo równie dobrze można powiedzieć o tobie zapchana rura… to jest właśnie lewicowy szacunek do drugiej osoby

    • Myślę,że ktoś kto pisze,że prawicowcy to „parówy”,które cieszą się z tego,że komuś coś nie wyjdzie nic nie czyta.Gdyby to coś czytało,dowiedziałoby się,że to lewicowe „parówy” zazdroszczą innym lepszego życia,pomysłów i pozycji.Najlepszym tego przykładem jest chęć podwyższania podatków i tworzenia ich progresji.Przecież wystarczy otworzyć własne przedsiębiorstwo i zostać milionerem.Powalczyć trochę ze skarbówką,ZUS-em i innymi socjalistycznymi wymysłami.Ale nie,oni wolą podatki.Pier…e lenie.Ciekawe czy Prawdziwa Polka wie,że tylko 50% ze zbiórki idzie na ten szczytny cel?Poza tym nawet gdyby całe sto parę milionów szło na pomoc medyczną,to w porównaniu z budżetem na zdrowie kwota ta starczyłaby na 8 godzin działania tzw.”służby zdrowia”.

   • Caritas zbiera co roku kwotę ok 11 razy większą niż Owsiak i 95 % przeznacza na pomoc. Owsiak ma koszty własne ( w tym przystanek woodstock) na poziomie 55% zbiórki. I każda prawdziwa Polka o tym wie.

   • Prawica to nie pis. PiS to narodowy socjalizm.
    Prawicowcem jestem ja i kilka osób na tym forum. Resztą to narodowcy i piso-bolszewicy. Proszę, rozróżniaj to.

  • Won ch…u od mojego nicka ,paròwo komusza (sam sobie odpowiadający )!

   • Cśśśś spokojnie kochaneczku, wszędzie te straszne komuchy ja wiem, ale zaraz przyjdzie pani pielegniarka i poda Ci tableteczki.

    • Widzę że świetnie znasz procedury I czas karmienia lekami pacjentòw…niech ja zgadne skąd.
     ;)
     A komuchem na pewno nie jesteś.
     W Życiu Warszawy !
     Ps: Pozdròw kolegę z sali – Alo Wołka -cudownie się uzupełniacie.

     • No zgadnij, bo cię dowiedzałem! Ale możesz nie pamiętać akurat jakiś atak miałeś!
      Nie jestem komuchem bo urodziłem sie po 89 synek, chyba że dla Ciebie wszyscy co na lewo od Ciebie to komuchy.
      Nie wiem kim jest Alo Wołek typie.

     • Czyli Lenin nie było komunistą, bo kiedy urodził się, to nie było komunizmu?

  • Kierowniku Episkopatu, przypominam, że nie dokończyłeś dyskusji. Napisałem „Wielgucki zestawiając wpływy i wydatki WOŚP doszedł do wniosku, że w ciągu 11 lat Owsiak zawłaszczył 46 milionów. Sąd, działając na wniosek Owsiaka, po zbadaniu sprawy stwierdził m. in., że „Wszystkie twierdzenia Piotra Wielguckiego, zawarte w wymienionych publikacjach i objęte skargą oskarżycieli prywatnych, były prawdziwe” (str. 2 uzasadnienia wyroku) http : //kontrowersje.net/foto/uzasadnie3.pdf (trzeba usunąć spacje)”. To jak było: sąd potwierdził oszustwa Owsiaka czy nie?

   • Ten udup podszywajacy się pod mojego nicka jest na tych forach SŁUŻBOWO !

 2. W przyszłym roku oglądalność wzrośnie. Szczególnie w trakcie światełka do nieba czy jak to tam się nazywa.

  • może w przyszłym roku na scenie ułożą z wafelków sierp i młot na przykład i puszczą światełkiem do nieba

 3. Nielsen Audience Measurement – niewiarygodny śmieć.
  I po co resztę czytać ?

  • Oczywiście, sam oglądałem to wiem że przy telewizorach było 100 milionów i to na okrągło. TVNazi to nasza polska telewizja.

 4. Są jakieś dane ile osób śledziło Finał WOŚP jak było jeszcze na antenie TVP?

 5. No to Was zmartwię, co ma oglądalność WOSP, do akcji. Otóż obecnie mamy 2019 rok, media internetowe biją wszelkie rekordy, nie trzeba juz wszystkiego oglądać w TV. Ja jestem jedną z takich osób, która była, rzuciła do skarbonki, śledziła w sieci wydarzenia, a nie mam nawet TV w domu.

 6. Do fałszywego „kierownika” : z tym ’89 to tak własnie myślałem.Taki znasz też poziom, ofiaro reform Buzka w oświacie…

 7. Ciekawe, że kiedy chodzi o WOŚP, to PIS-O-WYZNAWCY są genialnymi księgowymi, którzy wiedzą, co i na co jest przeznaczane, ale juz nie idzie im tak sprawnie, jeśli chodzi o Rydzyka, kościoły, Czerwony Krzyż i te wszystkie inne zbiórki, które wyciągają od ludzi kasę na tacy z Jezusa. Zakłamani, pazerni dwulicowcy.

Comments are closed.