Lewacy zwietrzyli nową zbrodnię: Kaczyński nie pojawił się na minucie ciszy dla Adamowicza w Sejmie. Magdalena Środa odleciała: „Ludzie muszą zrozumieć szkodliwość tej partii, jej nienawiść i kpinę z Jezusa”

Jarosław Kaczyński w sądzie/fot. PAP/Adam Warżawa
Jarosław Kaczyński w sądzie/fot. PAP/Adam Warżawa

Miejsce Jarosława Kaczyńskiego w ławie poselskiej było puste podczas minuty ciszy, którą uczczono dziś podczas posiedzenia Sejmu pamięć Pawła Adamowicza. Prezes PiS pojawił się chwilę później. Zachowanie szefa partii rządzącej wywołało burzę w Internecie.

W uczczeniu pamięci Adamowicza nie uczestniczyli także wicemarszałkowie Sejmu Beata Mazurek i Ryszard Terlecki. Jak tłumaczyła rzecznik PiS, „spóźnienie na dzisiejsze posiedzenie sejmu to czysty przypadek”.

„Spóźnienie na dzisiejsze posiedzenie sejmu to czysty przypadek, proszę nie doszukiwać się w tym drugiego dna.Takie sytuacje niestety już się zdarzały i pewnie wszystkim mogą się zdarzyć – szczególnie dziennikarze pracujący tu w sejmie doskonale o tym wiedzą” – napisała Mazurek na Twitterze.

Takie tłumaczenie jednak nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, a w Internecie posypała się lawina krytycznych komentarzy dotyczących tego incydentu.

 

Do sprawy nie omieszkała się odnieść także znana z feministycznych mądrości Magdalena Środa.

„Mam dość symetryzmu: że to i my i oni wzbudzają nienawiść. Że języki wszystkich walczą nienawiścią. Nie wszystkich!!. Jedni atakują, drudzy się bronią” – pisała.

„Czy siedzieli w tym czasie w kaplicy ubolewając nad cierpieniem Jezusa (co wielu prawicowców uważa za jedyny przejaw miłości bliźniego)? Nie”– stwierdziła.

„Oddanie hołdu dla prezydenta Gdańska, by ich upokorzyło, to przecież żaden z nich. Wyszli by zademonstrować, że należą do innej opcji. Nie współczują, są siewcami nienawiści. Obejrzyjcie telewizję publiczną, przepraszam, partyjną, wsłuchajcie się w głos PiSowskich bohaterów: Cejrowskiego, Pawłowicz, Ogórek, Wolskiego, Sakiewicza, prezesa, .. poczytajcie wyroki sądów banalizujące akty nienawiści, puśćcie jeszcze raz taśmy z wizyt kiboli na Jasnej Górze, z wystąpień księży pisowców (imię ich jest milion), Międlara, szefów ONR, z sabatów na Krakowskim Przedmieściu organizowanych z okazji „miesięcznic smoleńskich”… to PiS szczyci się tym, że ma monopol na nienawiść” – grzmiała.

„Wróg to postać znacznie bardziej twórcza dla tej partii nić bliźni. Niesie ją nienawiść, zawiść, pogarda. Przestańmy afiszować się z tym głupim sentymentalizmem, że najważniejsza jest wspólnota, brak podziałów i miłość która jednoczy. To fikcja. Ludzie muszą zrozumieć szkodliwość tej partii, jej aberracyjną działalność, jej nienawiść i kpinę z Jezusa, z tolerancji, z Polski…” – zakończyła.

 

Czy dla lewackich szaleńców zbrodnią jest już nie tylko sama zbrodnia, ale nawet brak obecności na minucie ciszy!

Źródła: Twitter/Facebook

23 KOMENTARZE

 1. a to dobre, p. Środa i Pan Jezus Chrystus!
  ale się ubawiłem, to czerwone kulturowe lewactwo ma nas katolików za idiotów!

   • Proszę nie urażać pani Środy. Ona jest uosobieniem seksualnej kobiecości, szczególnie marzę o Jej usteczkach które są pełne niebiańskiej ambrozji. I są przepiękne, sami popatrzcie na fotkę to zobaczycie.

 2. Polski ma nie byc! rozbiory juz w 2019. Pomiedzy issrael,dojczland i ukraina.

 3. bardzo, a to bardzo jestem ciekaw, czy decyzja o budowie pomnika śp. Adamowicza zapadnie jeszcze przed pogrzebem, czy już po pogrzebie?

  żal mi rodziny tragicznie zmarłego śp. Adamowicza, że daje się tak wciągać w wojenne gry lewactwa,
  emocje opadną,
  skutki decyzji pozostaną na zawsze

 4. Jak dlugo jeszcze beda w Polsce dostawac tytuly naukowe idioci i idiotki tylko dlatego ze sa pomiotem zydowskim albo ubeckim???
  W programie Wolnosciowcow z Narodowcami powinno sie byc zawarte przywrocenie KS i likwidacja
  paragrafow o „mowie nienawisci”i”klamstwie oswiecimskim”!!!

 5. Ja też nie uczcilem tego typa co się mieszkań i kont w bankach nie mógł doliczyć… no może poza tym że opuscilem spodnie do połowy

 6. Ty stara d.po uczciłaś minutą ciszy, pięć młodych niewinnych dziewcząt z Koszalina? Obłuda i ku..stwo, wyćie obłudników nad wątpliwą reputacją prezydenta Gdańska.

 7. magdalena środa jest pomyloną pieniaczką !!!!!

  TO WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE W POLSCE Z POWODU ZAMORDOWANIA Pawła Adamowicza, TO SĄ PROWOKACJE KTÓRE BĘDĄ SIĘ MNOŻYĆ !!!!!
  TAKIE JEST MOJE ZDANIE !!!!!

  Cała ta sytuacja przypomina czasy początków związku radzieckiego,
  Siergiej Kirow został zamordowany na rozkaz Stalina,
  natomiast to morderstwo dało Stalinowi pretekst do wielkiej czystki.
  NIE twierdzę że zostało zlecone to co się stało w Gdańsku,
  ALE twierdzę, że będzie wykorzystywane w DOKŁADNIE taki sam sposób.
  Polska ma teraz swojego „stalina” = rudego szkopa i zdrajcę
  (zdrajcą nazwała go pewna piękna licealistka).
  Pan Rafał Ziemkiewicz MA RACJĘ mówiąc bezlitośnie o deklaracji Tuska po śmierci Adamowicza: „To jakby Larry Flynt obiecywał, że obroni świat przed pornografią”.
  Te łezki w pełnych fałszu ślepiach tego rudego szkopa, aż się chce rzygać…
  Mam nadzieję, że Adamowicz jest w piekle i widzi stamtąd hipokryzję jego środowiska robiącego kapitał na nieszczęściu jego (Adamowicza) i jego rodziny !!!!!
  Polska jest w stanie który jest skutkiem działań środowiska do którego należał Adamowicz, a to środowisko próbuje teraz w sposób wyjątkowo perfidny zwalić całą winę na PATRYJOTÓW-PRAWICOWCÓW, KTÓRZY NIE MIELI Z TYM CZEGOKOLWIEK WSPÓLNEGO !!!!!
  Adamowicza zabił bandzior psychopata wyhodowany przez szeroko rozumianą lewicę i jej środowiska i ich (lewicowe) działania, bandzior psychopata wypuszczony na wolność przez pseudoWymiar permanentnej patologii NIEsprawiedliwości (lewackie środowisko sędziowskie), bandzior psychopata którego lewusy wyhodowały i wypuściły na wolność, bandzior psychopata który obrócił się przeciwko nim czyli przeciwko lewusom !!!!!
  DO PIEKŁA Z lewusami !!!!!
  A M E N ! ! ! ! !

  Ps.: POWTARZAJCIE TO WSZYSTKIM i KAŻDEMU i NIE DAJCIE SIĘ „ZBIĆ Z TROPU” !!!!!
  POWTARZAJCIE TO WSZYSTKIM i KAŻDEMU,
  ŻE TO WINA lewusów, BO lewusy TO ZROBIŁY i PRZEZ lewusów TO SIĘ STAŁO !!!!!
  MUSIMY SIĘ BRONIĆ, BO bozia NAS NIE OBRONI, ALE POTRAFI DO PIEKŁA WYSYŁAĆ !!!!!
  JAK CHCEMY ŻEBY COŚ ZOSTAŁO ZROBIONE TO MUSIMY TO ZROBIĆ SAMI, CZYLI JAK CHCEMY ŻEBY KTOŚ NAS BRONIŁ TO MUSIMY SIĘ BRONIĆ SAMI, WIĘC BROŃMY SIĘ !!!!!

 8. Powiem tak Kaczynski jest robiony w c.. przez wszystkich a sam ma zasady moralne i dlatego w 2019 Polska przestanie istniec

 9. Nienawiści i podziały – kto tym się zajmuje? Zwykły tzw szary obywatel, Polak? A nie czasem : politycy zwalczających się partii, zaprzyjaźnione z nimi media ( prasa, TV, portale internetowe) , a jak to ma się do tzw artystów ( niektórych aktorów, piosenkarzy, kabareciarzy, satyryków) im ” oczywiście” wolno więcej? Władza, kasa, kariera, pycha!

 10. Bzdetami się zajmują, a nie pamiętają o mordowaniu dzików. A czemu nie pamiętają?

 11. MARTIN czy naprawdę mam odżałować dwa tysie i namierzyć twój adres. Wtedy będę musiał przyjechać i zaprosić Cię na kolację.

  • Jesteś dumny z socjalistycznego debilizmu?

   „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
   Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

 12. Pewnie dlatego w pierwszej kolejności mordowali komunistów ?
  Faszyzm był narodowo chrześcijański. Mussolini i Hitler podpisali wspólny pakt – konkordat z Watykanem, nie z Moskwą.
  „Pomimo mniejszościowego statusu katolików w Niemczech lat 30 ubiegłego stulecia, to właśnie ich polityka doprowadziła do zdobycia przez faszystów władzy przez Hitlera. Gdy przewodniczącym katolickiej partii Centrum został ksiądz Ludwig Kaas, wziął on aktywny udział w demontażu demokratycznych rządów, w tym w szczególności samej Partii Centrum.
  Pobożny, katolicki kanclerz Franz von Papen, który był zdeklarowanym prawicowcem, umożliwił Hitlerowi dojście do władzy. Katastrofalne rozwiązanie Reichstagu, jakiego dokonał Papen w 1932 r., doprowadziło do zawarcia koalicji partii Centrum z nazistami i zerwania z wszelkimi dotychczasowymi zasadami. W 1933 r. Papen uczynił Hitlera kanclerzem, podczas gdy sam objął stanowisko vice-kanclerza. Kościół pogratulował Hitlerowi przejęcia władzy. Niemieccy biskupi wydali oświadczenie, w którym odżegnali się od wcześniejszych krytycznych ocen nazizmu i zaakceptowali nowy reżim. W tej sytuacji, gdy katolicy przyczynili się do zdobycia władzy przez Hitlera i zasiedli w jego rządzie, biskupom pozostało już tylko współpracować. Konformistyczny Kościół wezwał członków swojej trzódki do poparcia i współpracy z faszystami.
  Niemiecki konkordat zawarty z Watykanem w lipcu 1933r. stanowi jedno z najbardziej niemoralnych, obłudnych i niebezpiecznych porozumień, jakie zostały kiedykolwiek zawarte pomiędzy dwiema autorytarnymi potęgami”
  Gregory S. Paul „ROLA CHRZEŚCIJAŃSTWA W POWSTANIU NAZIZMU”

 13. Łzesz jak na bolszewika przystalo jest mapka na ktorej widac ze tam gdzie mieszkali katolicy tam procent głosujacych na Hitlera był najnizszy,Plugawe zydobolszewickie g—no

 14. Słaby poziom dziennikarstwa, używanie kolokwializmów i języka potocznego jest nieprofesjonalny i nie budzi zaufania

Comments are closed.