Niemieckie hieny nawołują do nienawiści po zabójstwie Adamowicza. Kolejna odrażająca okładka „Faktu”: „Politycy! Nie darujemy wam tej śmierci”

Nagłówki w
Nagłówki w "Fakcie"/fot. screen z e-kiosk.pl/Twitter
REKLAMA

Po „wybraniu sznura” „Fakt” znowu postanowił szokować przekraczając granice dobrego smaku. Na okładce najnowszego wydania dziennika wydawanego przez niemiecko – szwajcarski koncern Ringier Axel Springer czytamy, że „nie darują” śmierci Pawła Adamowicza politykom.

„Fakt” znany jest z forsowania radykalnie lewackiej wizji świata, zgodnej zresztą z niemieckimi interesami. Nie dziwne – wydawcą czasopisma jest przecież niemiecko – szwajcarski koncern Ringier Axel Springer.

REKLAMA

Gazeta niedawno ostro oberwała za tekst o samobójstwie syna Leszka Millera. – Ojciec wybrał politykę a syn sznur – czytaliśmy w nagłówku, po którym były lider SLD złożył pozew przeciwko „Faktowi”.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Redakcja niemieckiego dziennika dla Polaków jednak nie najlepiej radzi sobie z uczeniem się na własnych błędach. Ciało Adamowicza jeszcze nie zostało pochowane, a „Fakt” już szczuje i sieje nienawiść.

Politycy! To przez was hejterzy i bandyci są bezkarni! Nie darujemy wam tej śmierci! – czytamy na okładce najnowszego „Faktu”. Zamieszczono tam także zaciśniętą pięść.

Trwa nagonka, żeby winę za śmierć Adamowicza zrzucić na „nienawiść” a szerzenie nienawiści przypisać tylko PiSowi, no bo skoro zginął przeciwnik partii rządzącej to sprawa jest dla opozycyjnych totalniaków oczywista.

I „Fakt” pięknie wpisuje się w tą narrację. Niby oskarżają wszystkich, ale wiadomo o co chodzi. Jak wiemy z historii podkręcanie podziałów w Polsce zawsze służy naszym ukochanym sąsiadom – Niemcom i Rosji.

Warto zwrócić uwagę, że bezpośredni konkurent „Faktu” na polskim rynku, „Super Express” też próbuje „równać” poziomem. Na okładce dzisiejszego wydania gazety SE wręcz reklamuje nóż, którym morderca Stefan W. „przebił serce prezydenta” Adamowicza.

Czy oni nie mają żadnego wyczucia?

Źródło: e-kiosk.pl/twitter.com

REKLAMA