To dopiero hejt i nienawiść! CNN atakuje Donalda Trumpa za… sałatkę przygotowaną przez jego żonę Melanię (VIDEO)

Donald i Melania Trump. Foto: PAP/EPA
Donald i Melania Trump. Foto: PAP/EPA

Prezydent Donald Trump został oskarżony przez dziennikarki CNN o to, iż jest seksistą. Powodem był żart z sałatki przygotowanej przez jego żonę Melanię.

Dziennikarka CNN, Erin Burnett i zajmująca się analizami politycznymi Joan Walsh, oskarżyły Donalda Trumpa o seksizm. Sprawa ma związek z żartem na temat sałatki przygotowanej przez jego żonę Melanię, na jaki pozwolił sobie amerykański prezydent.

Sytuacja miała miejsce podczas wizyty tegorocznych mistrzów futbolu amerykańskiego, zespołu Clemson Tigers w Białym domu.

Donald Trump zażartował, że z powodu trwającego zamknięcia rządu, zakupił z własnych środków fast foody dla członków mistrzowskiego teamu i dodał, że jest to lepsza opcja niż poproszenie First Lady Melanii Trump o przygotowanie „sałatek na szybko”.

– To przerażające – powiedziała Walsh. – Wydaje mi się, że prezydent nie będzie szczęśliwy, dopóki w tym kraju nie będzie ani jednej kobiety głosującej na Partię Republikańską. To jest niesamowicie seksistowskie – dodała wzburzona.

– Czasami to, co ludzie mówią, kiedy chcą być zabawni, ujawnia dokładnie to, kim są i co myślą – powiedziała w odpowiedzi na to Erin Burnett.

Zwolennik Partii Republikańskiej będący gościem audycji, Scott Jennings, bronił Trumpa. Twierdził, że nie odebrał komentarzy prezydenta jako seksistowskich.

Próby atakowania Trumpa przez CNN i inne mainstreamowe media nie są niczym nowym. Media Research Center przeanalizował wieczorne audycje newsowe stacji ABC, CBS i NBC. Z analizy wynika, że około 90% komentarzy dotyczących Donalda Trumpa i prowadzonej przez niego polityki ma negatywny wydźwięk.

Źródło: CNN

12 KOMENTARZE

 1. Czego innego można się spodziewać po nazi-komunistycznym lewactwie z Communist News Network niż kiepskie i nudne opinie stręczące neomarksistowski bełkot?

 2. na towarzysza Narcyza I Mocnego vel dunalt tramp nie mozna slowa powiedziec gdyz mniej rozgarnieta czesc spoleczenstwa oglosila go swietym nietykalnym

 3. Samochodem jechał pies z osobą o lewicowych poglądach. Osoba o lewackich myślach wystawiła głowę, a pies du*ę. Ludzie mówili, że ładne bliźniaki.

 4. To czlowiek już do czlowieka nic powiedzieć nie może bo go zaraz terorysci spod znaku tenczy będą chcieli zamordować. A tu chodziło tylko o to że sportowcy chcieli sobie zjeść coś konkretnego ażeby mieć siłę do trenowania, bo na salatce to by długo nie pociagli. Czy to jest powód aby lewactwo atakowalo nożami sportowców?

  • Nie jest beznadziejny. Jakieś plusy dodatnie ma. Lewica amerykańska nie znosi go ponieważ jest człowiekiem bardzo zamożnym. A, jak wiadomo, socjaliści chcieliby, aby każdy ludź był równy. Równy w biedzie.

   • jakby byl biedny jak clintony to musialby wchodzic roznym debilom ideologicznym do tylka i to raz z wazelina, a drugi juz bez, aby wydebic troche kasy lub poparcia, a tak nie musi sie o nic prosic , tylko decyzje podejmuje. A wiec traci tylko polowe energii na rzadzenie.

  • Jestes w bledzie… Trump nastal i znowu USA rodacy mogli powiedzec glosno Wesolych Swiat Bozego Narodzenia –bo bylo zakazane w szkolach w wielu stanach za Obamy… obnizyl podatki …..itd wiele…

 5. jak tak tego sluchasz, to masz wrazenie jakbys kazda lewacka szmate musial wymoczyc w szambie, bylby z tego wiekszy pozytek.

 6. To już proszenie kobiety o cokolwiek to seksizm?
  Koniec, proszę o przedzielenie planety na pół i każdą z płci na swoją połówkę :p

Comments are closed.