Znany patostreamer Magical aresztowany. Chodzi o zabójstwo Adamowicza. Kiedy bił matkę na wizji nic mu nie zrobiono [VIDEO 18+]

Najsłynniejszy w Polsce patostreamer Daniel Magical/fot. Facebook danielmagical (edytowane)
Najsłynniejszy w Polsce patostreamer Daniel "Magical" M./fot. Facebook

Chyba najczęściej oglądany w Polsce patostreamer, znany jako Daniel Magical, został aresztowany wraz z matką. Podczas transmisji ze swojego mieszkania pochwalił zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Wcześniej na wizji wyzywał, terroryzował i bił swoją matkę, ale policja nic mu nie robiła.

W ciągu ostatnich 24 godzin policja zatrzymała m.in. 24-latka, który groził prezydentowi Olsztyna, 41-latka spod Poznania, który groził prezydentom Poznania i Wrocławia, mężczyznę z Dolnego Śląska, który groził włodarzowi Wrocławia i 72-latka z Warszawy, który groził Andrzejowi Dudzie – powiedział wczoraj Mariusz Ciarka, rzecznik KGP.

– Funkcjonariusze zatrzymali także kilka osób, które pisały bardzo ogólnie, m.in. 16-latka, który w mediach społecznościowych napisał, że „warto byłoby pocałować taką kosą niektórych prezydentów” czy 26-latka z Torunia, którego zatrzymano razem z 46-letnią matką za pochwalanie ataku na Pawła Adamowicza – powiedział wczoraj Mariusz Ciarka, rzecznik KGP.

Okazuje się, że 26-latkiem zatrzymanym wraz z matką jest najprawdopodobniej najsłynniejszy w Polsce patostreamer, Daniel Magical.

Nieraz na wizji spożywał w dużych ilościach alkohol wraz z matką, wyzywał ją, terroryzował a nawet dokonywał fizycznej agresji.

Jak widać, gdy szkalowany jest polityk, służby zareagują z prędkością błyskawicy. Gdy jednak zwykły obywatel jest terroryzowany, policja jest bezradna.

Źródło: gazeta.pl/wykop.pl/youtube.com

Comments are closed.