Znany patostreamer Magical aresztowany. Chodzi o zabójstwo Adamowicza. Kiedy bił matkę na wizji nic mu nie zrobiono [VIDEO 18+]

Najsłynniejszy w Polsce patostreamer Daniel Magical/fot. Facebook danielmagical (edytowane)
Najsłynniejszy w Polsce patostreamer Daniel "Magical" M./fot. Facebook

Chyba najczęściej oglądany w Polsce patostreamer, znany jako Daniel Magical, został aresztowany wraz z matką. Podczas transmisji ze swojego mieszkania pochwalił zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Wcześniej na wizji wyzywał, terroryzował i bił swoją matkę, ale policja nic mu nie robiła.

W ciągu ostatnich 24 godzin policja zatrzymała m.in. 24-latka, który groził prezydentowi Olsztyna, 41-latka spod Poznania, który groził prezydentom Poznania i Wrocławia, mężczyznę z Dolnego Śląska, który groził włodarzowi Wrocławia i 72-latka z Warszawy, który groził Andrzejowi Dudzie – powiedział wczoraj Mariusz Ciarka, rzecznik KGP.

– Funkcjonariusze zatrzymali także kilka osób, które pisały bardzo ogólnie, m.in. 16-latka, który w mediach społecznościowych napisał, że „warto byłoby pocałować taką kosą niektórych prezydentów” czy 26-latka z Torunia, którego zatrzymano razem z 46-letnią matką za pochwalanie ataku na Pawła Adamowicza – powiedział wczoraj Mariusz Ciarka, rzecznik KGP.

Okazuje się, że 26-latkiem zatrzymanym wraz z matką jest najprawdopodobniej najsłynniejszy w Polsce patostreamer, Daniel Magical.

Nieraz na wizji spożywał w dużych ilościach alkohol wraz z matką, wyzywał ją, terroryzował a nawet dokonywał fizycznej agresji.

Jak widać, gdy szkalowany jest polityk, służby zareagują z prędkością błyskawicy. Gdy jednak zwykły obywatel jest terroryzowany, policja jest bezradna.

Źródło: gazeta.pl/wykop.pl/youtube.com

39 KOMENTARZE

 1. Bo policja ma stać na straży obywateli a nie bydła wyborczego. Obywatelami w tym państwie są tylko państwowi funkcjonariusze. Reszta to wyłącznie motłoch mający ich utrzymywać.

  • Dokladnie. Policja to milicja ze zmieniana nazwa. Czyli grupa przestepcza pelna bandytow i cyngli lamiacych prawo a majacych na celu trzemanie spoleczenstwa za pysk na rozkaz zudow, amerykanow , ukraincow ,niemcow itd itp

  • Jak na kraj zmagajacego się z chorobą przystało tak się dzieje. Za kilka tygodni wróci do normy i tak do następnej tragedii. Nic nowego

  • Słusznie. To nie policja tylko MO które sabotuje naród polski. Polska wtedy będzie normalnym państwem gdy ludzie przestaną się zwracać do policjanta „panie władzo”. Zapamiętajcie to!
   Tak naprawdę to pies jest pogrzebany gdzie indziej. Jest tej policji 3-5x za dużo i szuka sobie zajęcia podobnie jak GL/AL w czasie okupacji niemieckiej rabowała chłopów i dwory z pościeli i majtek jak to pokazuje z dokumentów pan Leszek Żebrowski.

   Podaję szczegółowy trop. Stan etatowy Policji Państwowej według preliminarza budżetowego na rok 1920 wynosił 29511 policjantów w tym 723 oficerów. W 1937 roku przewidziano etaty dla 28 716 policjantów zaś stan etatowy Policji Państwowej w roku 1938 liczył 29 936 szeregowych i 850 oficerów … i był porządek.

   Dzisiaj jest to 103309 etatów (cztery razy więcej) i jest tak jak widać. Patrz sprawa Olewnika i jej podobne, choć może mniej drastyczne.

   Dodam, że w 1938 nie było indywidualnych środków łączności, samochodów, komputerów i temu podobnych bardzo pomocnych i użytecznych policji akcesoriów a terytorium RP było około o 25% większe. Liczbie ludności w tym czasie jest podobna a więc wniosek taki, że dzisiaj powinno wystarczyć 15 000 – 20 000 etatów. Co zatem robi te dodatkowe 90 000 policjantów? Niektórzy odczuli to na własnej skórze.

   Druga zasadnicza różnica to taka, że przed 1939r. każdy z funkcjonariuszy rozpoczynający służbę składał następującą przysięgę: „Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu na powierzonym mi stanowisku pożytek Państwa Polskiego oraz dobro publiczne mieć zawsze przed oczyma; Władzy zwierzchniej Państwa Polskiego wierności dochować; wszystkich obywateli kraju w równym mając zachowaniu, przepisów prawa strzec pilnie, obowiązki swoje spełniać gorliwie i sumiennie, rozkazy przełożonych wykonywać dokładnie, tajemnicy urzędowej dochować. Tak mi Panie Boże dopomóż” … i może w tym cała tajemnica tej różnicy i odpowiedź czemu tak jest.

 2. Jak się jest ciotą to nie idzie się do policji ! tam nie ma miejsca dla anty polskich ciot !!

 3. A niby dlaczego policja miała reagować gdy lał matkę???Jakiego go wychowała,takiego ma.

 4. Ten rząd jak i lewacką opozycję opanowała paranoja wszędzie węszą przestępców, a kryminalistów w białych kołnierzykach i seryjnych samobójców jakoś nie mogą dopaść. Wszystko p[o to, żeby wprowadzić cenzurę, tylko odsunięcie na zawsze magdalenkowych coś naszemu krajowi może pomóc.

  • Skoro nie aresztują za afery i 250 mld z VAT to aresztują 26-latka z Torunia, którego zatrzymano razem z 46-letnią matką za pochwalanie ataku na Pawła Adamowicza.
   Przestępcza patologia którą sobie ciemny naród zafundował musi kogoś aresztować, bo nie może być bezczynna, prawda?

   • Odpowiem za Józefem Mackiewiczem z jego Drogi donikąd: „Dlaczego biją – bo mogą!”
    Dlaczego biorą? Bo mogą!
    Rozumiecie już więcej?

    Józef Mackiewicz – Droga donikąd, cyt.:
    „- Nie bić! – krzyknął milicjant – żywego brać!
    Ale człowiek już uderzył z góry w dół po czapce.
    Czapka zwisła na uchu, a tamten wciąż po głowie,
    po głowie, po głowie kołem!
    Paweł nie widział więcej twarzy przyjaciela.
    Dostrzegł tylko po raz ostatni, jak się pochylił,
    później cały zgiął się jakoś w pół ciała, właśnie
    w jego stronę, jakby się kłaniał czy żegnał z
    daleka.
    – Czego… Oni… – wyszeptał w przerażeniu Paweł
    – jego… biją?… – I jak przez sen usłyszał
    odpowiedź Jadzi:
    – Bo mogą, to i biją.”

 5. Ach ! Jak miło widzieć władzę w akcji, kiedy to spragniony miłości Naród nie może się doczekać ojcowskiego uścisku.

 6. Wychodzi na to, że milicja to grupa przestępcza działająca zgodnie z prawem.

 7. To jest straszne jak facebook promuje ludzi którzy szerzą mowe nienawiści w internecie. Podobno są na to bardzo uczuleni a jego grupa gdzie jest ponad 100 tys osób w tym wielu młodych ludzi nadal istnieje i ma się bardzo dobrze! Brawo facebook za promowanie patologi.

 8. Cóż, każdy orze, jak może, jedni dla fejmu dźgają prezydentów, inni biją matki, a jeszcze inni zasypują zasłużony portal niusami o jasnowidzach i chłopach z ogonem, smutne, ale tak jest

 9. Przecież głównym zadaniem Policji jest ochrona skorumpowanych polityków przed obywatelami i nic więcej. Nędzna próba odbudowy nadszarpniętej reputacji w oczach establishmentu wyłapywaniem ciotowatych płotek.

 10. To już za komentarze również zamykają? Przecież Adamowic był umoczony w różne afery oprócz tego, że chciał na siłę do Gdańska sprowadzać dzicz muzułmańską.

  • No tak ale wtedy był wśród ziemian pań prezydent i jeszcze można było go wykorzystać. Dziś się plan posypał. A do zamierzonego celu służby potrzebują nowego pewnego pionka, tak żeby się harmonizowało z kierunkiem Poznania, Wrocławia, Warszawy

 11. Dobrze, że Korwin jest w koalicji i portal broni zwykłej kultury. Normalnie to broniłby „wolności artystycznej”.

 12. bo wg policji, matka musiałaby zgłosić zawiadomienie do policji, i wtedy jest przestępstwo.

  raz widziałem jak cygan porywał dwie dziewczyny, i miałem obok siebie świadkową którą też chciał porwać, alei policja to dokumentnie olała, bo nie było zawiadomienia od poszkodowanych o popełnieniu przestępstwa. nie wdałem się w dyskusję bo po co. kto wie jak daleko ta patologia sięga.

  patokraj. patosystem.

 13. To jest szaleństwo. I kto tu jest chory? Czy tylko gość który zamordował prezydenta gdańska, czy może również ludzie którzy rządzą państwem?

  youtu.be/uNR2o1zXQiM

 14. Człowiek jak jest pijany to różne rzeczy mówi i nie do końca jest świadomy tego co mówi. Jeśli chcą zwalczyć takie patologiczne zachowania, to najpierw niech wymyślą coś, żeby blokować takie osoby, które transmitują i spożywają alkohol na portalach społecznościowych. Z dobrym prawnikiem można się obronić od postawionych zarzutów. A to że zablokowali kanał na +, ale wcześniej była akcja w telewizji i nic z tym nie zrobili, żeby osoby nie miały dostępu do nadawania na żywo, a nieczęsto dzieci to oglądały przecież, co później może może mieć wpływ na ich dalszy rozwój i zachowanie. A jeszcze w telewizji się sąsiedzi skarżyli na hałasy, awantury i wszystko związane z patologicznym zachowaniem…. Dopiero takie nieszczęście jakie spotkało rodzinę prezydenta sprawiło, że nagle państwo zaczęło reagować. Trochę to smutne, że wcześniej jak zwykli obywatele alarmują, to organy ścigania stosownie nie potrafią zareagować.

  • A Co cię obchodzą czyjeś dzieci? Pilnuj swoich. Dzisiaj obowiązuje zasada „wszystkie dzieci nasze są” – pedofilska komunistyczna zasada z której wynika, że dzieci należą do państwa i to państwo ma obowiązek się nimi opiekować, bo rodzice nie potrafią, ponieważ są „mentalnymi niewolnikami” którzy sami chcą żeby państwo się nimi opiekowało i podejmowało z nich decyzje.

  • To nie jest powód żeby państwo ingerowało w portale społecznościowe i nakładało cenzurę.

 15. No. Ponoć teraz łowią tych nienawistników. Toteż jeno powiem, iż Ja jestem człowiekiem cywilizacji łacińskiej. A w niej zdrajców się zabija. Więc… wielcem zadowolony, kiedy zdrajcy są mordowani.

  Oooooch! Oooooooch! Adamowiczu! Prezydencie w pomorskim stoliczu! Jak Mi Cię brak na tym świecie! Naziści! Mordercy! Odpowiecie! ^ ^

 16. TO WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE W POLSCE Z POWODU ZAMORDOWANIA Pawła Adamowicza, TO SĄ PROWOKACJE KTÓRE BĘDĄ SIĘ MNOŻYĆ !!!!!
  TAKIE JEST MOJE ZDANIE !!!!!

  Cała ta sytuacja przypomina czasy początków związku radzieckiego,
  Siergiej Kirow został zamordowany na rozkaz Stalina,
  natomiast to morderstwo dało Stalinowi pretekst do wielkiej czystki.
  NIE twierdzę że zostało zlecone to co się stało w Gdańsku,
  ALE twierdzę, że będzie wykorzystywane w DOKŁADNIE taki sam sposób.
  SZYKUJĄ NAM WIELKI TERROR PONIEWAŻ JAKIŚ bandzior ZABIŁ JEDNEGO Z nich czyli kasty politycznej,
  A NIE JAK ZWYKLE KOGOŚ ZE ZWYKŁYCH LUDZI CO kastę rządzącą-polityczną NIE OBCHODZI i CO bandziorom W TYM KRAJU ROBIĆ WOLNO PRAWIE BEZKARNIE !!!!!
  Mam nadzieję, że Adamowicz jest w piekle i widzi stamtąd hipokryzję jego środowiska robiącego kapitał na nieszczęściu jego (Adamowicza) i jego rodziny !!!!!
  Polska jest w stanie który jest skutkiem działań środowiska do którego należał Adamowicz, a to środowisko próbuje teraz w sposób wyjątkowo perfidny zwalić całą winę na PATRYJOTÓW-PRAWICOWCÓW, KTÓRZY NIE MIELI Z TYM CZEGOKOLWIEK WSPÓLNEGO !!!!!
  Adamowicza zabił bandzior psychopata wyhodowany przez szeroko rozumianą lewicę i jej środowiska i ich (lewicowe) działania, bandzior psychopata wypuszczony na wolność przez pseudoWymiar permanentnej patologii NIEsprawiedliwości (lewackie środowisko sędziowskie), bandzior psychopata którego lewusy wyhodowały i wypuściły na wolność, bandzior psychopata który obrócił się przeciwko nim czyli przeciwko lewusom !!!!!
  DO PIEKŁA Z lewusami !!!!!
  A M E N ! ! ! ! !

  Ps.: POWTARZAJCIE TO WSZYSTKIM i KAŻDEMU i NIE DAJCIE SIĘ „ZBIĆ Z TROPU” !!!!!
  POWTARZAJCIE TO WSZYSTKIM i KAŻDEMU,
  ŻE TO WINA lewusów, BO lewusy TO ZROBIŁY i PRZEZ lewusów TO SIĘ STAŁO !!!!!
  MUSIMY SIĘ BRONIĆ, BO bozia NAS NIE OBRONI, ALE POTRAFI DO PIEKŁA WYSYŁAĆ !!!!!
  JAK CHCEMY ŻEBY COŚ ZOSTAŁO ZROBIONE TO MUSIMY TO ZROBIĆ SAMI, CZYLI JAK CHCEMY ŻEBY KTOŚ NAS BRONIŁ TO MUSIMY SIĘ BRONIĆ SAMI, WIĘC BROŃMY SIĘ !!!!!

Comments are closed.