Adamowicz za życia nie był święty. Cejrowski jedzie na ostro: „Śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin”

Paweł Adamowicz i Wojciech Cejrowski/fot. PAP/Prt Sc TVP Info (kolaż)
Paweł Adamowicz i Wojciech Cejrowski/fot. PAP/Prt Sc TVP Info (kolaż)

Wojciech Cejrowski, znany podróżnik będący na cenzurowanym w TVP za przypomnienie, że Jarosław Kaczyński jest odpowiedzialny za mordowanie nienarodzonych dzieci w Polsce, odniósł się do istnej celebracji śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Przypomina, że „za życia święty nie był”.

Gdy Afgańczyk ugodził nożem ciężarną Polkę zabijając jej dziecko, nie było żałoby, jest cisza. A śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin – wszyscy zobowiązani płakać. Adamowicz za życia nie był święty, więc czemu teraz robi się z niego świętego? – pyta podróżnik na swoim blogu.

Fakty takie, że Adamowicz był okropnym typem jako prezydent Gdańska. Toczą się śledztwa w jego sprawach i mam nadzieję, że będą dokończone. Od lat czytamy o układach, machlojach, o mieszkaniach, o kłamstwach na temat tego ile ich ma i skąd się wzięły… Cała masa szlamu, a teraz nagle “wielce szanowny”, bo go zadźgali? – podkreśla Cejrowski.

Odniósł się także do sporu Owsiak-Piela. – Owsiak zachowuje się potwornie zwalając swoje winy na bezbronną kobietę, która ulepiła jego figurkę z plasteliny – ocenił.

To Owsiak, jako prezes fundacji, był osobiście odpowiedzialny za swoją imprezę, za jej zabezpieczenie przed nożownikiem (impreza nie miała wzmożonej ochrony, bo nie była zgłoszona jako impreza masowa). Teraz Owsiak napuszcza i judzi swoich wyznawców na Barbarę Pielę. Chwali groźby karalne i bluzgi kierowane pod Jej adresem. Co to ma być? Alibi dla Owsiaka, że nie zabezpieczył odpowiednio swojej imprezy i zginął człowiek? Wina nożownika i wina Owsiaka – zauważa Wojciech Cejrowski.

Źródła: cejrowski.com/twitter.com

185 KOMENTARZE

 1. szkoda ze Ju ju ju ju ju ju juuurek odchodzi ale mam dobrego kandata na prezesa WOSP !! MATEUSZ KIJOWSKi !! z ju ju ju ju jurkiem sie dooooo do oooo dogadają.. Obydwaj mają doswiadcznie w zbiorkach :D

 2. Wszyscy nakręcają temat. Człowiek zginął a o zmarłych się źle nie mówi. Głupsi od zamachowca są tylko ludzie, którzy sobie fotki robią przy trumnie lub księgach kondolencyjnych. Karierę polityczną chcą sobie na czyjejś śmierci podkręcić. Pan Owsiak na sprawie źle nie wyjdzie z Wielkiej Orkiestry się wycofał to pewnie w politykę ramie w ramie z panem Biedroniem ruszy. Idioci będą wierzyć i głosować na głupców tworzących historie spiskowe. Przykro myśleć o polskich idiotach. Szczere kondolencje dla żony i córek zmarłego.

 3. kto to jest pan cejroski człowiek rozdający swoje książki w gdańsku na dominikanie i pluje na adamowicza ?????????????????????????

 4. Panie Cejrowski nikt nikogo nie przymusza do oddania hołdu Panu Adamowiczowi. Społeczeństwo oddaje mu hołd za jego Naturalność, Wielkie Serce, za to co zrobił dla społeczeństwa i dla Gdańska, za to że był człowiekiem Wielkiego Formatu. Ale czy Pan jest w stanie to zrozumieć ?……….. jaka jest Pana moralność ?…..

  • Tak, tak, zdecydowanie. Okradanie ludzi, wyprzedaż miejskich działek za łapówki, wyrzucanie starych ludzi z mieszkań socjalnych. Ot po prostu wyżyny dobroci w wykonaniu adamowicza. O przyjmowaniu najeźdźców czy promowaniu degeneratów z LGBTQWERTY nie wspominam. Taki to właśnie był adamowicz.

 5. Chcial ktos zablysnac chodzac Boso I co Nie pomoglo ? Trzeba szukac skandalu ? W obliczu takiej tragedi …. (*)
  Zalosne

  Pani Pawle Spoczywaj w Spokoju (*)

 6. A on taki święty… No przecież przykładowy katolik i Polak… Boso łazi i chyba od brudnych gir coś mu się aż do mózgu dostało i pewnie niszczy szare komórki… biedak.

 7. Nienawiść rodzi nienawiść, ten kto ją sieje zbiera żniwa…co się dziwisz Piela.

  • Pani barbaro P.to jest zwykła zazdrość i chamstwo. Nie jest godne prawdziwego katolika. „Kochaj bliźniego jak siebie samego”

 8. I to mówi człowiek, który barbarzyńską corridę uważa za sztukę walki i popiera. I chyba w ogóle nie zrozumiał całej sytuacji. Żałosne!

 9. Trochę przypomina mi to pewne komentarze, jakie można czasem przeczytać w necie, szczególnie świeckich osób, wyrażające oburzenie, że Kościół wielu drani uczynił świętymi.

 10. Trochę przypomina mi to pewne komentarze, jakie można czasem przeczytać w necie, szczególnie świeckich osób, wyrażające oburzenie, że Kościół wielu drani MIANOWAŁ* świętymi.

 11. Zginął człowiek,został zamordowany–szczerze wspłczuję Rodzinie zmarłego,która została pozbawiona ojca i męża.Jednak nie mogę zgodzić się na ten medialny szum,który towarzyszy tej śmierci,to nie przystoi w obliczu tej tragedii.Był Kim był…..przypisywanie i odbieranie zasług jest niegodną grą ,w której uczestniczą mali ludzie.Powinniśmy wiedzieć,że cisza krzyczy najgłośniej!!

 12. Czasem lepiej słyszeć ciszę niż człowieka, który ukrywa prawdę i nie pozwala by go słyszeć. Śmierć Prezydenta Gdańska – czy to była przyczyna Stefana W, czy łajdactw, które następowały na pomorzu, np. Amber Gold itp, o których nie było możliwości, żeby śp. Adamowicz nie wiedział, pełniący funkcję prezydenta przez wiele lat. Może śmierć Prezydenta ma pokazać by mówić prawdę, ponieważ prawda chroni, a kłamstwo gubi. Widziałem smutek wielu polityków. Zobaczyłem smutek pana Donalda Tuska, który przypomniał mi jego chwilę rozpaczy po katastrofie pod Smoleńskiem, gdzie znalazł pocieszenie u Putina. Nie powinno się zwlekać z mówieniem prawdy. JB

 13. Panie Cejrowski jest Pan po prostu żałosny i w takiej chwili poznaję się jakim człowiekiem Pan jest i iloraz Pan inteligencji i zrozumienia i wspuczucia dla rodziny Pana Prezydenta jest zerowy proszę o trochę rozsądku i zrozumienia bólu Rodziny

 14. Jaki z z Pana Katol, panie Cejrowski. Nie umie Pan w ciszy pożegnać człowieka.
  Nigdy już nie będę słuchała Pana audycji, bo po co. W tym momencie Pana słowa już nie mają żadnej wartości, szkoda

 15. Wy wrogowie idei i jej realizatora W.O.Ś.P. nigdy nic dobrego nie zrobiliście i nie zrobicie. Szlak was trafia, że komuś się udało osiągnąć sukces. Od trzech lat odpowiedzialność za Polskę wziął PiS. Przejął kontrolę nad policja ABW. CBŚ, A. Antykorupcyjną , prokuraturą i sądami. Będąc niechętnym wobec Jerzego Owsiaka jak do tej pory nic mu nie zarzucono. Większość inteligencji uznaje go za wielkiego człowieka działającego dla naszego dobra. Z jego działalności korzystają również ci co na nim psy wieszają i opluwają. Powinni podczas pobytu w szpitalu zrzec się badań sprzętem zakupionym przez W.O.Ś.P. Gdyby w działalności J.Owsiaka były jakieś nieprawidłowości to Rząd PiS na pewno by już dawno rozliczył. Owsiak oskarżono by skazano i uwięziono.

 16. Żygać się chce jak to czytam,, jeden przez drugiego tyle nienawiści jest w Was że pożrecie zaraz się na wzajem.

Comments are closed.