Polacy mają się bać mówić i pisać co myślą. Specjalna grupa ponad stu prokuratorów będzie zajmować się tylko tzw. „mową nienawiści”. Walka z wolnością słowa zaostrza się

Zdjęcie ilustracyjne.

Walka z wolnością słowa zaostrza się. Własnie wyselekcjonowano grupę 105 prokuratorów z całej Polski, którzy w prokuraturach rejonowych mają zajmować się tylko i wyłącznie sprawami przestępstw na tle nienawiści rasowej, wyznaniowej czy z powodów politycznych.

Zastępca prokuratora generalnego Krzysztof Sierak odpowiadał w Sejmie na pytanie posła Jerzego Meysztowicza (Nowoczesna) w sprawie „działań prokuratury podejmowanych w sytuacji, kiedy w przestrzeni publicznej dochodziło do przejawów nienawiści na tle poglądów, narodowości, rasowym, etnicznym lub wyznaniowym, skierowanych do polityków, samorządowców, osób publicznych lub grup obywateli”.

Zastępca prokuratora generalnego przekazał w odpowiedzi, że prokuratura prowadzi obecnie „szereg działań” związanych z przeciwdziałaniem przestępstwom tego typu, a także „z powodów politycznych”. Zapewnił ponadto, że są też prowadzone działania, mające na celu zwiększenie wykrywalności sprawców tych przestępstw.

Wśród przykładów wymienił „monitoring” spraw tego rodzaju prowadzony m.in. w prokuraturach okręgowych i regionalnych, a także w Departamencie Postępowania Przygotowawczego Prokuratury Krajowej.

„Stworzyliśmy też specjalne ramy instytucjonalne w zakresie prowadzenia postępowań tej kategorii. Spośród wszystkich prokuratorów, ok 4,5 tys., wyselekcjonowano 105 prokuratorów, którzy zajmują się tylko i wyłącznie tymi sprawami w prokuraturach rejonowych” – powiedział.

Dodał, że analiza danych z 2016, 2017 i I połowy 2018 roku wskazuje, iż zmniejszyła się liczba spraw przestępstw z nienawiści umarzanych z powodu niewykrycia sprawców. „W większości sprawcy tych przestępstw są ustalani” – zapewnił.

Meysztowicz pytał też m.in. o śledztwo prowadzone w sprawie „politycznych aktów zgonu” wydanych przez Młodzież Wszechpolską 11 prezydentom miast, którzy podpisali deklarację o współdziałaniu w dziedzinie migracji, a także śledztwo w związku z rasistowskimi hasłami jakie pojawiły się na ubiegłorocznym Marszu Niepodległości. Zdaniem posła Nowoczesnej pierwsze z nich zostało bezpodstawnie umorzone, a drugie jest „przeciągane w nieskończoność”.

Sierak przypomniał, że prokuratorzy uznali, iż wystawienie „politycznych aktów zgonu” „nie wyczerpuje znamion czynu zabronionego”.

Z kolei w sprawie transparentów podczas Marszu Niepodległości – jak przekazał – śledztwo trwa nadal i prowadzi je Prokuratura Okręgowa w Warszawie. „W postępowaniu tym uzyskano bogaty materiał dowodowy w postaci dokumentacji fonograficznej, nagrań audiowizualnych, monitoringów (…) W śledztwie przesłuchano też szereg świadków” – mówił zastępca prokuratora generalnego.

Zapewnił, że czynności prowadzone w tej sprawie mają na celu ustalenie „wszystkich sprawców bez jakichkolwiek wątpliwości”. Wpływa to – jak dodał – na „długotrwałość postępowania”.

Walka z wolnością słowa zaostrza się. Niebawem każda krytyka będzie uznana za „mowę nienawiści”. Do tego dążą min. propagandyści „Gazety Wyborczej” i TVN, którzy chcą uchwalenia specjalnego prawa. A skoro już zostali wydelegowani do tego prokuratorzy to teraz trzeba im dać do ręki oręż.

Wyselekcjonowanie tak dużej grupy prokuratorów do zajmowanie się tzw. „mową nienawiści” to jasny przekaz dla Polaków żeby mieli się na baczności wyrażając swoje opinie. Rząd powinien teraz ogłosić listę sformułowań, które są dozwolone, a które zakazane, bo skąd Polacy mogą wiedzieć jaka linia teraz obowiązuje…

Źródło: PAP

46 KOMENTARZE

 1. jak pisałem już chyba z pol roku temu albo dalej, ze celem PISu jest oddanie wladzy PO i to w taki sposb, aby PO NIGDY już od władzy nie byla odepchnieta
  to nikt nie sluchal

 2. Mimo oczywistego faktu, że morderstwo prezydenta Gdańska zostało popełnione przez kryminalistę, który, jak sam wykrzyczał, zemścił się na członku PO za to, że ta partia, w jego mniemaniu, odpowiada za jego odsiadkę, to od czasu śmierci Pawła Adamowicza słyszymy ciągle tyrady o mowie nienawiści, która rzekomo doprowadziła do tej tragedii.
  Art. 54. Zasada wolności poglądów
  Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
  1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
  2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.
  Trudno nie odnieść wrażenia, że postanowiono przy okazji coś na tym nieszczęściu zyskać. Ta nachalna narracja jest stosowana po to, aby przy okazji gdańskiego zamachu, dokręcić bardziej przysłowiową „śrubę” w kwestii wolności słowa, po prostu strasząc ludzi i dokonując pokazowych aresztowań.
  Podobne metody stosowali policjanci niemieccy i francuscy, gdy pojawiały się wypowiedzi krytykujące inwazje islamistów zwanych uchodźcami. W obawie przed konsekwencjami doprowadziło to w obu tych krajach do strachu przed wypowiedziami publicznymi. Zapewne ten sam efekt zastraszenia, chcą osiągnąć rządzący w Polsce.
  Obecnie chyba najbezpieczniej jest w ogóle nic nie pisać, bo ewolucja pojmowania tego co jest, a co nie jest „mową nienawiści” jest tak szybka, że nie sposób określić czego już nie wolno mówić. Polska Policja powinna stworzyć jakąś stronę WWW z wytycznymi i tam niech napiszą czarno na białym, co wolno w Polsce mówić, a czego nie wolno, bo ludzie naprawdę w większości wierzą, że jest wolność słowa więc może lepiej od razu wyprowadzić ich z błędu zamiast ich ścigać i robić pokazówki z aresztowaniami.
  Smutne jest to, że wpisana do polskiej konstytucji zasada wolności słowa jest już tylko pustym zapisem. Swoboda wypowiedzi w naszym kraju znalazła się na celowniku władz i lewicowych organizacji, które od dawna narzucają swój terror politycznej poprawności uzurpując sobie prawo decydowania komu co wolno powiedzieć.

  • „Zasady funkcjonowania i kryteria inwigilacji, którymi posługiwała się Policja Myśli były tajne. Nie wiadomo było, czy inwigilacja prowadzona jest ciągle i we wszystkich mieszkaniach, czy tylko w wybranych. Ta kafkowska sytuacja stwarzała poczucie zagrożenia i przekonanie, że śledzone jest każde słowo i gest każdego obywatela. Głównym przestępstwem ściganym przez Policję była myślozbrodnia, przewinienie w znacznym stopniu niezdefiniowane i nieokreślone, podobnie jak zasady działania samej Policji.”

   Jednego tylko nie przewidział, że do tego nie będzie potrzeba dyktatury, tylko wystarczy modyfikacja demokracji.

 3. 79 lat temu żydowskie NKWD ! zaczęło wywozić Polaków na Syberię, w tym także moją rodzinę – ojca, dziadka,babcie , wujka – nie wszyscy wrócili+….Teraz w myśl okultystycznej obłędnej logice znowu zaczyna się polowanie na Polaków pod pretekstem wymyślonej nienawiści – bycie Polakiem i obrona Polskości oraz prawdy to dla nich nienawiść !
  te okultystyczne dzikie plemię zmieniło swój 7 ramienny świecznik w 9 ramienny – pala po 9 świec ..dlatego w ich talmudycznym chorym myśleniu w 79 rocznice eksterminacji Narodu Polskiego chcą ponownie go zastraszyć i zrobić z niego faszystów i obłąkanych wariatów ..to zaplanowana akcja tej dziczy i ich służb takich jak Mossad ……Copperfield także robił różne SZTUKI przed MILIONAMI GAPIÓW a ONI w to WIERZYLI !
  GODNOŚĆ przeciwko PODŁOŚCI I UPODLENIU!Boże Narodzenie AD 2018 – Ewangelia wg św. Jana 1, 1-5. 9-14: →
  Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie „Holocaustu”!
  Opublikowano 19/12/2018 by emjot
  Trudno w to uwierzyć, ale stało się! W Rosji od teraz każdy może swobodnie wyrażać swoje wątpliwości dotyczące Holocaustu 6 milionów Żydów, bez obaw, że zostanie za to uwięziony. Wcześniej istniało takie zagrożenie. Ten, kto publicznie wyrażał swoje wątpliwości, mógł zostać oskarżony tak jak za rehabilitację nazizmu na podstawie Artykułu 354.1 kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej! Teraz, w związku z ustanowionym precedensem sądowym, takie zagrożenie już nie istnieje! Precedens jest taki, że raz na zawsze udowodniono, że „brak wiary w Holokaust 6 milionów Żydów wcale nie oznacza zaprzeczania faktom ustalonym przez wyrok Międzynarodowego Trybunału, a tym bardziej, że nie oznacza to rehabilitacji nazizmu …”
  cyt…Okazuje się, że w kwietniu 1945 roku w obozie Oranienburg (niedaleko Berlina) Armia Czerwona zdobyła dokumenty całego systemu niemieckich obozów koncentracyjnych w czasie wojny! Do czasów „jawności” i „pieriestrojki” (do 1985 roku) dostęp do tych dokumentów mieli tylko żydowscy badacze, ale nie byli oni zainteresowani w ujawnieniu kłamstwa zachodnimi mediom odnośnie Holocaustu. Jak się okazało, całkowita liczba więźniów, którzy zginęli w niemieckich obozach w całym systemie od jego powstania w 1935 roku, aż do jego katastrofy pod koniec 1944 i początku 1945 roku wyniosła 403.713 osób. Znana jest dokładna liczba Żydów zmarłych i zabitych w największym nazistowskim obozie koncentracyjnym Auschwitz (Oświęcim) – 38.031 osób! A przecież syjonistyczna propaganda nazywała Auschwitz najstraszniejszym ze strasznych „obozów śmierci” i wskazywała na śmierć w obozie 4 milion

 4. chcę za miesiąc zobaczyć zestawienie wykonane przez ten zespół: zdarzeń, wypowiedzi, działań ANTYPOLSKICH, POLONOFOBICZNYCH, Polakożerczych; z ostatnich 30 lat, najpierw na łamach: Gazety Wyborczej, Faktu, Newsweeka, Polityki; nadawanych w: TVN, Polsat, TOK FM, AntyRadia; zawieszanych na: wyborcza.pl , gazeta.pl , Onet.pl (po ukradzeniu go R.Klusce), wp.pl

 5. Każda decyzja instytucji czy administracji musi mieć podstawę prawną! JEŚLI TAKOWEJ NIE MA JEST BEZPRAQWIEM , Z KTÓRYM NALEŻY WALCZYĆ! NIECH podadzą tą podstawę prawną! KONSTYTUCJA JEST NAJWYŻSZYM PRAWEM. DEDYKUJĘ TO TYM 105 PROKURATOROM! JAK NA RAZIE KONSTYTUCJI NIE MOŻNA ZMIENIĆ!
  Art. 54. Zasada wolności poglądów
  Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
  1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
  2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjne
  • Zgodnie z obowiązującym prawem KPA ,”każda instytucja publiczna lub organ egzekucyjny zobowiązani są, do podania formalnych merytorycznych względów podstawy swoich czynności prawnych,”
  • Wg art. 5. k.c. ” Nie można czynić ze swego prawa użytku, który by był sprzeczny ze społeczno -gospodarczym przeznaczeniem tego prawa lub z zasadami współżycia społecznego. Takie działanie lub zaniechanie uprawnionego nie jest uważane za wykonywanie prawa i nie korzysta z ochrony.”
  • Pierwszą zasadą, o której mowa w Kodeksie jest zasada praworządności. Oznacza ona, iż przestrzeń w jakiej poruszają się organy i w jakiej działają jest ściśle określona przepisami prawa; mogą one działać tylko na podstawie obowiązujących przepisów.
  • Ponieważ prawo administracyjne reguluje stosunki pomiędzy państwem a obywatelem na organy administracji publicznej został nałożony obowiązek stosowania zasady uwzględniania interesu społecznego oraz słusznego interesu obywateli oraz zasady pogłębiania zaufania administracji publicznej. W każdym stadium postępowania administracyjnego organ administracji publicznej ma obowiązek informować stronę o przysługujących jej prawach. Nie mogą zachodzić sytuacje, iż strona zostanie pokrzywdzona ze względu na swoja nieznajomość prawa (zasad informowania strony i innych uczestników postępowania została określona w art. 9).
  • W postępowaniu administracyjnym ma zastosowanie także zasada czynnego udziału. Artykuł 10 zapewnia możliwość uczestnictwa strony w każdym etapie postępowania, zapewnia także prawo wypowiedzi oraz możliwość przedstawiania dowodów. Od powyższej zasady przewidziane są wyjątki – artykuł 10 § 2 pozwala na odstąpienie od tej zasady w przypadku spraw niecierpiących zwłoki, zagrażających życiu a także w celu uniknięcia niepowetowanej szkody. Na organy administracji został nałożony także obowiązek uzasadniania podjętych przez siebie decyzji (zasada przekonywania – art. 11).
  • Postępowanie administracyjne powinno przebiegać szybko i sprawnie, zwłaszcza w przypadku zebrania całego materiału dowodowego (zasada szybkości i prostoty postępowania).
  • art. 73 KPA
  • § 1. W każdym stadium postępowania organ administracji publicznej obowiązany jest umożliwić stronie przeglądanie akt sprawy oraz sporządzanie z nich notatek i odpisów.

  OJ MILIONY POLAKOW KOCHAJĄCYCH OD ZAWSZE od stuleci wolność, będą bardzo, bardzo glośno krzyczeć! NIE UDALO SIĘ TO ROZBIORCOM, OKUPANTOM, A CZY WAMTO SIĘ UDA?

 6. Ja Polak, osoba wyrażająca wartości wyższe oparte na miłości i szacunku do człowieka oraz praw natury domagam się:
  1. ścigania i karania ogółu żydostwa ponieważ grupa ta charakteryzuje się niepohamowanym rasizmem i szowinizmem na którym buduje swoją permanentną przestępczą działalność wyrażającą się w zadeklarowanej grabieży, mordzie i terrorze jaki urzeczywistnia nieprzerwanie nasilając i potęgując swój przestępczy proceder wobec nieżydów. Żydostwo jako zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym i terrorystycznym siejąca światowy terroryzm militarny oraz psychologiczny uzyskała statut ofiary pomimo, że w istocie jako ogół opierający się na doktrynie talmudu jest patologicznym przestępcą i zbrodniarzem.
  2. delegalizacji żydowskich związków, stowarzyszeń i gmin ponieważ te wprost zagroziły bezpieczeństwu państwowości Polski.
  3. natychmiastowego internowania i aresztowania żydów, których działalność wprost jest wymierzona w podstawy bezpieczeństwa Polski !
  Talmud to ideologia i zarazem doktryna militarna gdzie żyd stanowi źródło wściekłego z nienawiści agresora – Nie można mierzyć tą samą miarą chrześcijan i żydów, którzy swą kulturę oparli na dokładnie przeciwnych wartościach czyli skrytobójczym mordzie, korupcji i fałszu jako podstawy ich istnienia – żyd z definicji talmudu nie może być dobry – a skoro mamy utajnione struktury żydów w ich przestępczych organizacjach oznacza to jedno, że tych obłąkanych opętanych rządzą nienawiści i grabieży niebezpiecznych psychopatów należy bezwzględnie internować z koniecznością zastosowania wobec nich prawem przewidzianych środków prewencyjno policyjnych – dokładnie takich samych jak do niebezpiecznych psychopatów wymagających izolacji do końca swych dni z uwagi na niepohamowane instynkty mordercze i przestępcze, innej drogi nie ma ! A co jest obecnie w Polsce ? Opętani nienawiścią, obłąkani w swym szowinizmie i rasizmie żydzi, którzy utajnili swoje struktury i członkostwo w celu zdobycia władzy i kierowania Polakami zarządzają już całkowicie Polską – czy to jest zgodne z prawem ? NIE zabrania tego art. 13 Konstytucji, czy to jest normalne – NIE ponieważ żyd stanowi zdeklarowany wrogi element wobec Polski i narodu Polskiego – czy nadal na to pozwolimy ? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami czy chcecie żyć jak „psy” we własnych kraju (słowo psy pochodzi wprost z Talmudu gdzie się tak nas określa) !
  Żydzi – w pojęciu społeczno-socjologicznym, to religijno-kulturowa grupa mafijna o rasistowskich założeniach, to syndykat zbrodni i grabieży – tak to wynika z prawa żydowskiego i praktyki jaką żydzi oparli na totalitarno-rasistowskim prawie Talmudu, który stosują o czym w poniższym uzasadnieniu. Praktyka kultury żydowskiej to aksjologicznie odwrócony wektor chrześcijaństwa. My Chrześcijanie – Polacy swoją kulturę opieramy na miłości o czym powszechnie i w kulturze i faktach natomiast żydostwo na odwrót, opiera swoją kulturę na nienawiści, skrytobójczym mordzie, terrorze i grabieży – dając takie owoce jak kulturowy rasizm (naród wybrany) a także bolszewizm z jego komunizmem czy obecnym wydaniem karykaturalnej formy demokracji włącznie z usankcjonowanym semickim apartheidem.
  Obecnie Żydzi odpowiedzialni za mordy ludobójcze na Polakach, grabieże wespół z zaborcami majątku polskiego i swoistą wściekliznę anty-Polską podjętą na początku ubiegłego wieku w celu uniemożliwienia odrodzenia się Polski i faktycznie okrojeniu jej granic domagają się od świata prawa do grabienia i znieważania narodu Polskiego i Polski. I o dziwo ogłuszeni smrodem zaklęcia antysemityzmu bezwolni i bezrozumni przedstawiciele władzy pomimo, że wielu w pojęciu żydów jest co najwyżej psami lub bydłem w swym samobójczym dziele kieruje oskarżenia przeciwko ofiarom żydowskiej nienawiści a nie faktycznym przestępcom uzbrojonym w broń medialną, propagandową i brutalne przejawy realnego terroryzmu finansowego wobec narodów świata.
  Każdy Policjant, Prokurator czy Sędzia który prowadzi jakiekolwiek prześladowania nieżydów z inicjatywy żydowskich bandytów pod przewrotnym hasłem antysemityzmu i tzw. mowy nienawiści wykazuje albo kompletny brak wiedzy i instynkt samobójcy albo jest Żydem i świadomie uczestniczy w zbrodniczej działalności swego plemienia.

 7. Graetz w “Historii Żydów” W-wa 1929 (T.V str. 27) mówi wprost: “Talmud stał się wyłącznym auto¬rytetem w łonie żydostwa i wyparł niemal Biblię z świadomości narodu”. W “Wielkiej Literaturze Powszechnej” W-wa 1930 (T. I str. 331) inny Żyd mówi: “Talmud jest właściwie kodeksem kanonicz¬nym, karnym i cywilnym, zbiorem ustaw dotyczących życia ob¬rzędowego, rodzinnego i osobistego”.
  Art. 13. Konstytucji RP mówi: „Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa”.
  W Talmudzie stanowiącym podstawy do istnienia kultury żydowskiej znajdujemy:
  „Wycinajcie istoty ludzkie, gdyż narody świata nie są ludźmi, lecz zwierzętami” Baba Mecia 114,6.
  “Życie Goja i wszystkie jego siły fizyczne należą do żyda” (A. Rohl. Die Polem. s. 20).
  „Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim –ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)
  „Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy” – (Midrasch Talpioth 225)
  „Kto złożył przysięgę w obecności Gojów, rabusiów i urzędnika celnego nie jest za nią odpowiedzialny” Tosefta Szebnot, 11.
  „Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojżesza”. – Babbi Ismael, R. Chjamber i inni rabini.
  „Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi”.
  Poniżej dobrze znana i wysoko ceniona opinia napisana przez rabinów:
  “Synu, zważaj na słowa uczonych w Piśmie, a nie na słowa prawa”. por. Erubhin, f. 21b
  Powód tego jest w traktacie Sanhedrin X, 3, f.88b:
  “Kto uchybia słowom uczonych w Piśmie, grzeszy bardziej niż ten kto uchybia słowom prawa”.
  „Dobytek Goyim jest jak pustynia bez właściciela, i każdy (Żyd) który go przejmie, posiadł go” – (Talmud IV/3/54b)
  „Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle” – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.
  „Wszystkie nasze przyrzeczenie, przysięgi obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenie nie mają żadnej mocy wiążącej nas”–Schulchan Aruch,Edit I36
  “Tam gdzie silni są żydzi, nie wolno pozostawić żadnego bałwochwalcy. . .” Ibid (X,7)
  Mordercom Chrześcijan Obiecuje się Najwyższe Miejsce w raju Księga Zohar, część I, 38b i 39a: „W czwartym pałacu raju znajdują się wszyscy, którzy opłakiwali Syjon i Jeruzalem i wszyscy zabójcy pozostałych narodów bałwochwalczych …I jak purpura [jest] szatą (chlubną i wyróżniającą Boga), tak wyróżnia się i odznacza tych wszystkich, którzy zabijali pozostałe narody czczące bożków.”
  A czy Talmud jest żywy ? oczywiście , że tak wystarczy przyjrzeć się działalności Izraela i Żydom w praktyce; Menachem Elon, wice-przewodniczący Sądu Najwyższego Izraela, wyjaśnił (2004) skąd pochodzi władza konstytucyjna jego kraju, skoro nie ma napisanej konstytucji: Wszystko co jest w Talmudzie Babilońskim obowiązuje w całym Izraelu. Każde miasto i kraj musi przestrzegać wszystkich zwyczajów, wprowadzać w życie dekrety i wykonywać akty prawne mędrców talmudycznych, gdyż cały naród żydowski zaakceptował wszystko zawarte w Talmudzie. Talmudyczny fundament izraelskiego prawa ogromnie wpływa na izraelską politykę, kontynuację koszmaru dla reszty świata.
  Rabin Yitzhak Ginsburg oświadczył, „Musimy uznać, że żydowska krew i krew goja nie jest tę samą rzeczą”. (NY Times, czerwiec 6, 1989, p.5).
  Prof. Ehud Sprinzak z uniwersytetu w Jerozolimie opisał Kahane i filozofię Goldstein: „Oni wierzą, że jest wolą Boga, by stosowali przemoc przeciw ‚goyim,’ (hebrajski termin dla gojów”.) (NY Codzienne Wiadomości, luty. 26, 1994, p. 5).
  Zabójstwo pogan przez Żydów jest propagowane przez Talmud, mają być złożeni jako „Święte Ofiary” dla Boga (Zohar, III, 2276 i I, 38b i 39a). Śmierć pogan przez ścięcie jest szczególnie zalecane (Pesachim, 49b).
  Menachem Begin ze swym sławnym wystąpieniem – por. str. 2
  Ayelet Shaked, znana posłanka izraelskiego parlamentu, „Matki wszystkich Palestyńczyków muszą zostać zabite”.
  Na Purim, 25 lutego 1994 roku izraelski oficer armii Baruch Goldstein, ortodoksyjny Khazar z Brooklynu, zmasakrował 40 palestyńskich cywili, włączając dzieci, podczas gdy klęczęli na modlitwie w meczecie. Goldstein był uczniem późnego Rabina Kahane, który stwierdził, że jego obraz Arabów jako „psów” pochodzi „z Talmudu”. (Por. CBS 60 Minut, „Kahane”).

  Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że „goje rodzą się po to, by służyć Żydom”. – „Po co goje są tak naprawdę potrzebni? – Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie” .
  Midrasch Talpioth (225d): Bóg stworzył ich w formie człowieka dla chwały Izraela. Ale Akum zostali stworzeni wyłącznie w celu służenia im [żydom] dzień i noc. Ani nigdy nie można ich zwolnić z tej służby. Jest to stosowne dla syna króla [Izraelita], że zwierzęta w ich naturalnej formie, i zwierzęta w formie istot ludzkich powinny mu służyć”.

Comments are closed.