Sośnierz alarmuje: Bruksela buduje sobie płatną agenturę za 2 MILIARDY euro! [VIDEO]

Dobromir Sośnierz i Michał Boni/fot. PAP (kolaż)
Dobromir Sośnierz i Michał Boni/fot. PAP (kolaż)

W unioparlamencie przegłosowano projekt „Prawa i Wartości”, który przewiduje potężny zastrzyk gotówki dla organizacji pozarządowych w krajach Europy. Sośnierz ujawnia, że chodzi o agenturę Unii Europejskiej.

Już dziś w południe głosowanie nad stworzeniem programu „Prawa i Wartości”. Jestem dumny, że mogłem budować tę inicjatywę. To bezpośrednia pomoc finansowa dla organizacji pozarządowych – budżet #PrawaiWartosci opiewa na 2 MILIARDY EURO. Mówiłem o tym wczoraj na sali plenarnej – napisał z dumą na Twitterze poseł do unioparlamentu Michał Boni.

Dobromir Sośnierz wyjaśnia jednak, że nie chodzi o żadne „prawa”, „wartości” czy „bezstronność”, ale o bezpośrednie finansowanie legalnie działających w poszczególnych krajach agentur Brukseli.

Za 2 000 000 000 € Unia buduje sobie płatną agenturę w państwach członkowskich, a neo-Targowica jeszcze pręży się z dumy nad własnymi osiągnięciami. „Zasada bezstronności” ? Nie wierzę… No na pewno – za unijne pieniądze, org. pozarządowe nareszcie będą bezstronne jak cholera – napisał europoseł Wolności Dobromir Sośnierz.

– Dla Was to tylko klikanie w przyciski, wywalczyć te 2 mld € to muszą ludzie, którzy będą codziennie harować na to, żebyście zgarnęli ich pieniądze i wesoło rozrzucali po świecie, karmiąc darmozjadów wygadujących pierdoły na Wasze zlecenie – dodał Sośnierz.

Źródło: twitter.com/nczas.com

20 KOMENTARZE

 1. I to codownie zazebia sie z zydowska policja ‚dobrej zmiany’ ktory na sygnal od taich organizacji bedzie likwidowac polskich faszystow i antysemitow

 2. Przecież to dalszy etap budowy neo-bolszewickiego państwa z Europy.I ten nowy bolszewizm zwany marksizmem kulturowym jest znacznie grożniejszy od klasyki bolszewizmu gdyż dewastuje osobowość człowieka. a zwłaszcza młodzieży szkolnej.Warto przypomnieć co zaplanowali Trzaskowski,Adamowicz[śp] ,Jaśkowiak czy Dutkiewicz z nasileniem lewackiej-dewiacyjnej indoktrynacji włąsnie dzieci w szkolach największych Polskich Miast. pod hasłami cyt-walki z nienawiścią.

 3. To już oszaleć można na jakim ja świecie żyje oj kara Boska spotka tych ludzi.

  • Złego diabli nie wezmą, więc podejrzewam że typki lewicowe będą się radośnie przez długie lata bawić w multi-kulti, targowicę i handel polskim narodem.

 4. „A do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć, nie dając w zamian nic.” Józef Piłsudski

  • ładnie się tow. Ziuk podsumował. Całe życie był politykiem, ale przynajmniej szczerym wobec siebie :)

  • Przypomina?
   Już zaczynają aresztować kułaków a tylko patrzeć jak zaczną mordować.

   • Zaczną?
    seryjny samobójca, wypadki samochodowe (nie tylko u nas, lata temu w Austrii), V kolumna imigrancka.

 5. Nazi-bolszewickie komanda neomarksistowskiej propagandy tworzonej na zasadach komunistycznego Związku Radzieckiego i socjalistycznej III Rzeszy.

 6. Powinno być doniesienie do prokuratury i oficjalnie należy tę kwestię przedyskutować w sejmie.

 7. ja nie rozumiem, dlaczego nie ma np. ośrodka monitorującego zachowania ksenofobiczne przeciw Polakom ? Dlaczego nie ma np. OMZK dokumentujacego ANTYPOLONIZM ???

Comments are closed.