Tusk jest fałszywy. To nagranie mówi wszystko [VIDEO]

Donald Tusk. Źródło: PAP/EPA.Dostawca: PAP/EPA.

O tym, że Donald Tusk jest fałszywy wiadomo nie od dzisiaj. Wystarczy przypomnieć choćby jego expose jako premiera, kiedy mówił o obniżaniu podatków i likwidowaniu przywilejów władzy, a potem robił dokładnie odwrotnie. Podobnie ma się sprawa z zabójstwem Pawła Adamowicza.

Podczas wiecu po zabójstwie Pawła Adamowicza w Gdańsku, pojawił się Donald Tusk i dał krótką przemowę.

„Chcę ci dzisiaj, kochany Pawle obiecać w imieniu nas wszystkich – gdańszczan, Polaków i Europejczyków – że dla Ciebie i dla nas wszystkich obronimy nasz Gdańsk, naszą Polskę i naszą Europę przed nienawiścią i pogardą, przyrzekamy Ci to. Żegnaj Pawle” – oświadczył Tusk.

Warto przy tej okazji przypomnieć jak reagował Tusk na podobne deklaracje polityków partii Kaczyńskiego po zabójstwie śp. Marka Rosiaka z PiS. Oczywiście oskarżał ich o polityczne rozgrywanie tej sprawy.

Bo kiedy ONI coś robią to jest złe, ale kiedy MY to robimy to jest dobre. Kalizm w czystej postaci.

Poniżej krótkie zestawienie słów Tuska. PiS i PO nie różnią się w tej kwestii niczym.

25 KOMENTARZE

 1. Tusk niejednokrotnie czy to z mównicy sejmowej, czy w tv namawiał do przemocy wobec rdzennych mieszkańców, to samo komoruski. ONI z pokolenia na pokolenie robią wszystko aby wyzabijac rdzennych mieszkańców i zrabowac ich dobytek

 2. jeśli fałszywy byłby tylko Tusk, to dałoby się to jakoś zniwelować,
  ale parszywie fałszywa jest cała „klasa” polityczna przesiąknięta żydokomuną,
  politycy dla zdobycia, utrzymania władzy skłonni są sprzedawać Polskę obcym parchatym sąsiadom,
  którzy zawsze nas Polaków niszczyli, mordowali, wysiedlali,
  ta sprzedajna cała szczujnia lansująca się w mediach i na ulicy urosłą w taką siłę,
  że z całą powagą,
  niepodległość Polski jest zagrożona!

 3. Nie ma co sie tak goraczkowac polityka,wiadomo nikt z nas doskonaly nie jest,ale msciwosci Kaczynskiego nic nie przebije… :(

 4. Co za świnia z tego internetu.Wszystko przypomina.Może jakieś kolejne ACTA?Wymazać wszystko co zostało nagrane.Brawo panie Tusk.Jest pan wielki,nie powiem co.

 5. Poziom komentarzy jest naprawdę niski. Bardzo to przykre. Kochani czytajcie więcej poezji, odwiedzajcie inne kraje, poszerzajcie horyzonty. Nie bądźcie zaściankowi.

  • Twój komentarz jest nie na temat.Musisz czytać mniej poezji.Czytaj więcej czegoś konkretnego,bo „poezji nikt nie zji”.A tak na poważnie,to niby co ludzie mają pisać?Słuchałeś co ten koleś stęka?Jaka wypowiedź,takie komentarze.

 6. „A do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć, nie dając w zamian nic.” Józef Piłsudski

 7. Jestem, Człowiekiem Któremu z wieku bliżej do Wrót św. Piotra.I dlatego otwarciej pisze moje poglądy osty-luja Bliżej Endecji ,niż Nacjonalizmowi. Czyli Podstawą Endecja w Moim rozumowani to ,,Dobro Narodu ,ponad dobrem Jednostki ,to Dobro Narodu ponad wyznawaną Religią. Bo Religi jest Wiele ,a Naród Jeden.Nacjonalizm tzw. Twardy to zagłada Narodu ,bo już w Historii był Narody Wybrane ,i jak to się skończyło?A wracając do Meritum Sprawy ,Ja na PiS głosuję jako na mniejsze ZŁO ( Brak możliwości Wyboru. Choć odrzuca Mnie jako Słowianina RUSOFOBIA PiS ). Gdyż nie ma Alternatywy. Stawiam na posła Marka Jakubiaka i Federacje dla Rzeczpospolitej ,że RAZEM z Ruchem Narodowym ,Ruch Prawdziwa Europa–oj.Rydzyka,Wolność -Korwina-Mike,oraz pomniejsze Partie o programie Narodowym UTWORZĄ KONFEDERACJE -Stowarzyszenie Narodowe. Czyli partie gotową na wybory do Polskiego Sejmu.

 8. Tusk wróci do kraju bo go z stołeczka za chwile wypinkolą I będzie miał okazję startować na prezydenta miasta Gdańska jakie to proste i sprzeda Niemcom resztę co jest jeszcze do sprzedania bo Polska gospodarke prawie im sprzedał bo nie wiele zostalo

 9. Nienawiść on ma w sobie wystarczy spojrzeć na jego fejs a juź wszystko wiadomo PO cały czas rozgrywa zabujstwami po zabujstwie Rosiaka winne bylo PiS a teraz teź winne PiS.Wygląda na to źe śwìęci są tylko w PO a psucie opinni Polsce przez PO w unii i na świecie to nagorsze hamstwo nie godne polaka.

 10. A nastepna ofiara bedzie D .Tusk znam snajpera ktory powiedzial ze jego godziny sa policzone i nikt temu nie zapobiegnie.I miliony Polakow bedzie wiwatowac jego smierc ale w domach przy wyborowej.I nastepni to beda zydoskie kanalie polityczne jak Kwasniewski HG Waltz E Kopacz Cimoszewicz.R.LIS.MICHNIK .MILER itd trzeba wytepic tych zdrajcow Polakow i Polski.Nawet im Izrael nie pomoze.Starszy snajper z LEGIONÓW C

 11. PIS i PO to jedno dno. Pierwsi to Usrael a drudzy to Germanjude. Tak czy siak, nic wspolnego z Polską.

 12. co Za goowniany artykuł. Pełen kłamstw i insynuacji autora niepopartych żadnym odnośnikiem, cytatem. To jest przykład dziennikarskiego dna. Bal sie podpisać własnym nazwiskiem tchórz.

Comments are closed.