UWAGA Rodzice! Trzaskowski wykorzystuje zabójstwo Adamowicza do uruchomienia kampanii prania mózgów dzieciom. Warszawskie szkoły mają uczyć o „romofobii”, „transfobii” „klasizmie” etc. Ordo Iuris pokaże jak protestować[FOTO]

Grzegorz Schetyna, Rafał Trzaskowski, Ryszard Petru. Foto: PAP/Jakub Kamiński
Grzegorz Schetyna, Rafał Trzaskowski, Ryszard Petru. Foto: PAP/Jakub Kamiński

Samorządowcy wciągają dzieci w swą kampanię polityczną po śmierci prezydenta Gdańska. Rafał Trzaskowski chce wzorem Wrocławia lekcji o „mowie nienawiści” i nauki politpoprawnej nowomowy. Dzieci mają uczyć się o „homofobii”, „romofobii”, „ableizmie” „klasizmie” etc

Żadne tragiczne wydarzenie nie powstrzyma polityków przed propagowaniem swej politycznej agendy, a nawet wciąganiem w to dzieci. Już wczoraj prezydent Wrocławia Jacek Sutryk zapowiedział, że chciałby, by w szkołach jego miasta indoktrynowano uczniów przeprowadzając lekcje o mowie nienawiści.

Jak poinformował, zwrócił się w tej sprawie w liście do dyrektorów wrocławskich szkół,

Mowa nienawiści jest coraz bardziej obecna w życiu publicznym i my powinniśmy z tym walczyć. Wszystko zaczyna się od języka; od samego początku powinniśmy kształtować w młodym pokoleniu sposób używania języka. Wiele tragicznych wydarzeń zaczyna się od złego słowa – powiedział Sutryk na konferencji prasowej.

Pomysł indoktrynowania dzieci, wciągania ich w polityczne gry tak bardzo spodobał się prezydentowi Rafałowi Trzaskowskiemu, że także on chce, by warszawskie szkoły przeprowadziły seanse prania mózgów.

„Nienawiść ma niszczycielskie skutki. A wszystko zaczyna się od słów. Dlatego w warszawskich szkołach jeszcze przed feriami zostaną przeprowadzone lekcje na temat tego, jak reagować i przeciwdziałać mowie nienawiści. Dziękuję @SutrykJacek za inspirację” – napisał w poście na Twitterze.

Trzaskowski jak widać nie apeluje do szkół, tylko już zadecydował i wydał ich władzom polecenie.

Trzaskowski chce nie tylko urabiać dzieci, ale wciskać im tez jakąś bełkotliwą nowomowę. Z infografiki, którą opublikował indoktrynator Trzaskowski wynika, że dzieci mają się uczyć o: „ableiźmie” „romofobii”, „klasizmie”, „ageizmie”, „transfobii”, „homofobii” etc.

Taki politpoprawny bełkot będzie teraz wciskany warszawskim uczniom.

Trzaskowski_nowomowa_indoktrynacja_lewacy_nczas
Tablica bełkotu Trzaskowskiego. Źródło: Twitter/Rafał Trzaskowski

Instytut Ordo Iuris już szykuje specjalny manual, jak powstrzymać lewacką indoktrynację wprowadzoną przez Trzaskowskiego: