Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej nie żyje. Zmarł w wieku zaledwie 21 lat

Ś.p. Paweł Wielusiński. / foto: Facebook
Ś.p. Paweł Wielusiński. / foto: Facebook

W wieku zaledwie 21 lat zmarł członek grupy rockowej Anotherland. Lekarzom nie udało się uratować młodego gitarzysty. – Po kilkunastu dniach heroicznej walki lekarzy i bliskich, odszedł od nas, nasz ukochany przyjaciel – poinformowali członkowie grupy.

Grupa „Anotherland” poinformowała o śmierci swojego gitarzysty, 21-letniego Kacpra Wielusińskiego. – Z ogromnym smutkiem i żalem musimy poinformować, że wczoraj o godzinie 8:50, po kilkunastu dniach heroicznej walki lekarzy i bliskich, odszedł od nas, nasz ukochany przyjaciel i brat Kacper Wielusiński – przekazano na Facebooku.

Gitarzysta był jednym z współtwórców grupy, która powstała w 2014 roku. – Dane nam było zagrać razem dziesiątki koncertów w niemal całej Polsce. Przeżyliśmy niezliczone ilości fantastycznych momentów – zarówno w procesie twórczym, jak i prywatnie – napisano.

– Trudno nam pogodzić się z tą ogromną dla nas stratą. Wszystkich, którzy będą chcieli osobiście pożegnać Kacpra poinformujemy o terminie uroczystości pogrzebowych niebawem – dodano.

Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci Kacpra. 21-letni muzyk był współtwórcą zespołu, który powstał niecałe 5 lat temu. W tym czasie wydali dwie EPki pt. „Nibyświat” oraz „Wyruszam sam”. W ciągu swojej działalności zagrali wiele koncertów, m.in. z Happysad.

Comments are closed.