Mariusz Max Kolonko wystartuje w uniowyborach z Koalicji Propolskiej? „Będziemy go namawiać”

Max Kolonko. / Źródło: YouTube: Max Kolonko
Max Kolonko. / Źródło: YouTube: Max Kolonko

Mariusz Max Kolonko wystartuje w wyborach do PE? Politycy Partii Wolność i Ruchu Narodowego namawiają go do startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Popularny publicysta miałby pojawić się na listach razem z Piotrem „Liroyem” Marcem, Krzysztofem Bosakiem i Januszem Korwin – Mikkem.

– Są rozmowy z wieloma postaciami na temat startu z naszych list w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Nasza inicjatywa jest otwarta na takie osoby jak Mariusz Max Kolonko – mówi portalowi Wirtualna Polska Robert Winnicki, szef Ruchu Narodowego.

Portalowi informacje te potwierdził członek z Partii Wolność. – W najbliższym czasie do Stanów Zjednoczonych rusza delegacja, żeby przekonać Mariusza do startu w wyborach z naszej listy. Jest spora szansa, że się zgodzi – mówi.

Max Kolonko jest za przywróceniem kary śmierci w Polsce, podobnie jak Wolność i Ruch Narodowy. Kilka dni temu, po zabójstwie prezydenta Gdańska, dziennikarz wystosował apel w tej sprawie do Andrzeja Dudy.

„2019 Gdańsk – Morderstwo prezydenta miasta, Pawła Adamowicza, 2016 brutalne zabójstwo Kasi, tłumaczki języka włoskiego przez Kajetana P. 2010 Łódź – Morderstwo Marka Rosiaka. My, którzy Mówimy Jak Jest żądamy natychmiastowego przywrócenia w Polsce kary śmierci” (pisownia oryginalna) – napisał Kolonko na swoim profilu i wystosował w tej sprawie petycję.

Dziennikarzowi z USA blisko również do Ruchu Narodowego. – Ruch Narodowy, który jest zgodny z polską tradycją historyczną, będzie zyskiwać na znaczeniu i w perspektywie jednego pokolenia stanie się znaczącą siłą polityczną w Polsce. Narodowcy „nazywają rzeczy po imieniu, żeby nie powiedzieć: mówią, jak jest” – mówił na swoim kanale na YouTube Kolonko.

– Jest znany, rozpoznawalny, sporo młodych ludzi, naszych sympatyków, go uwielbia. Mógłby być naszą lokomotywą wyborczą – mówi portalowi WP informator z partii Wolność. Czy tak głośne nazwisko zasili tworząca się nową siłę polityczną w Polsce? Przydałoby się!

Źródło: wp.pl

26 KOMENTARZE

  • W Ameryce marnuje potencjał który mógłby pomóc Polakom.

   • Potencjał do nagrywania gniotów w jakimś schowku na miotły w garniturze sprzed 15 lat?

    • Nie zgadzam się z tym, ale czasem potrafisz mnie rozbawić:-) Bill Gates, trochę chyba zamożniejszy od p. Mariusza, zasłynął, że chodził w wyciuchanej marynarce z jakiegoś szmatexu. Kto bogatemu zabroni?

  • @ Łucja
   Zazdrościsz Kolonce, że on mieszka w USA i (jak uważasz) odniósł tam sukces – a ty nie? Prawda?
   Nienawiść do rodaków, za to, że im się dobrze powodzi, to też ważna przyczyna obecnego upadku narodu polskiego.

 1. Suwerenność Koalicja Propolska dobra nazwa hasło i program dla koalicji na wybory do PE

  • NSZ to od tych bandytów co to się tchórzliwie chowali po lasach jak jakieś szczury i strzelali do listonoszy?

   • Wez pajacu doczytaj troche.
    Jedyna organizacja ktora trzezwo patrzyla na geopolityke. Jedyna organizacja ktora wiedziala co nastapi po wojnie.

  • Całe szczęście w naszym kraju nie da się jej praktycznie przywrócić.

 2. Widzę , że koalicja propolska buduje wiarygodność na maksa. Kolonko do pewnego momentu był konsekwentny. Wolta jakiej dokonał a było to 180 stopni, zaskoczyła chyba wszystkich oglądaczy jego kanału.

 3. Dzięki głupiej i antypolskiej polityce komunistycznego Układu z Magdalenki zaczynają rosnąć w sile prawdziwe polskie elity.

 4. Według mnie nadaje się, może ktoś z komentujących zgłośi się jako kandydat?

  • Potem wywieźcie na jakąś piękną lecz odległą wyspę, np reunion by tam głosili swe mądrości i wprowadzali w życie swoje plany, chyba że tam też bedą mieli poparcie mniejsze niż 5%.

 5. PROPONUJE NARODOWCOM ZAŁATWCIE SASZY GREY POLSKIE OBWATELSTWO I WEZCIE JĄ NA JEDYNKE ,ONA TEZ JEST POPULARNA W INTERNECIE JESZCZE BARDZIEJ NIZ MAX.

Comments are closed.