Zmiennopłciowcy w odmętach szaleństwa. 5-letniego chłopca przerobią na dziewczynkę, bo chce być jak księżniczka z filmu Disneya

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. Twitter

Jodi i Greg Rogers i ich syn są znani w Wielkiej Brytanii jako pierwsza zmiennopłciowa rodzina. Transom nie wystarczyło poprzerabianie siebie, teraz chcą to zrobić 5-letniemu chłopcu.

Greg Rogers ma 27 lat. Urodziła się jako kobieta, ale uważa, że jest mężczyzną. W trakcie przeróbek usunęła sobie piersi, ale zachowała, jak twierdzi „na razie” kobiece organy intymne. Za to udało jej się zapuścić brodą i jest teraz nim, czyli ojczymem 5-letniego Jaydena.

Mamusia ma na imię Jody i jest podobna do swego męża, czy tam kim on tam jest, tyle, że nie ma brody. Oboje i tatuś i mamusia są lesbijkami, więc własnie dlatego Greg zachował jeszcze na jakiś czas żeńskie narządy płciowe.  Teraz Greg i Jody postanowili przerobić 5-letnie dziecko. Z chłopca chcą zrobić dziewczynkę. Media nie informują czy z brodą.

Dziecko już jest pod opieką lekarzy, którzy szykuję je do przeróbki, która ma się odbyć na przestrzeni kilku lat.

Znaczna część brytyjskiej opinii publicznej jest oburzona tymi eksperymentami na dziecku i o sprawie zostały już nawet poinformowane służby socjalne. Zupełnie niepotrzebnie bo para odbywa z dzieckiem wędrówkę po mediach i promuje swe pomysły.

Greg – tatuś, czy tam mamusia z brodą twierdzi, że Jayden „uwielbia sukienki i nienawidzi bycia chłopcem„.

Ludzie mówią, że wykorzystujemy Jaydena, by zwrócić na siebie uwagę, i że ona chce być dziewczynką, dlatego, że ja zmieniłem płeć – mówi Greg w rozmowie z „Daily Record”. – To śmieszne Jayden nie wie nic o mojej przeszłości. Zna mnie tylko jako tatusia.

Chłopiec jak stwierdziła parka najbardziej lubi ubierać sukienki, by wyglądać jak księżniczka z filmu Disneya „Frozen” znanego u nas pt „Kraina Lodu”.

– Mówią, że to okrutne, że pozwalamy jej (tak mówi o chłopcu – przyp. red) zakładać sukienki, ale czyż nie jest nie mniej okrutnym nierobienie niczego, kiedy ma się dziecko, które tak stanowczo twierdzi, że jest dziewczynką, wyrywa sobie włosy i bije głową w ścianę – pyta dramatycznie tatuś macocha.

Greg i Jody już zgłosili się do Young People’s Gender Service (Biuro Pomocy Płciowej Młodych – tłum. red.), które pomaga im w przygotowywaniu dziecka do przeróbek. Chłopcu ze względu na wiek nie są jeszcze aplikowane hormony żeńskie, ale plan jest już rozpisany.

Opieka społeczna zwróciła się do rodziców dziecka i żąda wyjaśnień. Ci mogą jednak być spokojni. Co innego, gdyby było odwrotnie tak jak w przypadku pewnej pary w Ohio, której 17-letnia córka wymyśliła, że jest chłopcem, a oni jej w tym mniemaniu nie wspierali. Parze odebrano więc prawa rodzicielskie.

19 KOMENTARZE

 1. Kryzys tożsamości to zaburzenie psychiczne do leczenia, a nie promowania.

 2. Z piekła rodem „rodzinka” czubków a może i czubów… I takimi ciężkimi przypadkami, powinni zająć się specjaliści psychiatrzy a nie media i dalsze propagowanie odchyłów od normy jako norma! Ale zdrajcy i wrogowie białego człowieka mają właśnie taki cel. Zniszczyć wszystko co normalne, demoralizować, demoralizować i ogłupiać ile się da… To kolejne z wielu płaszczyzn niszczenie białych. Jeśli normalni, nie przełamią swojego lenistwa i nie ogarną się w każdym temacie, kiedy wmawia się i reklamuje odchyłów galopujących, to galopująco biały człowiek po prostu zniknie…Czy ja tylko tak mam, że mdli mnie jak czytam o takich dewiantach, których po prostu powinno się leczyć a nie nachalnie reklamować!?

 3. Tak ma wyglądać neomarksistowski świat psychicznie chorego lewactwa?

  • Nie. Tak ma wyglądać wielkolorowe bydło do wydojenia wyhodowane przez zimno kalkulujących złodziei i morderców.

  • nie mieszaj w to Marksa. on to wszystko doskonale przewidział. zresztą to pajacowanie jest efektem kapitalizmu. w Nepalu nikomu taki idiotyzm nie przyjdzie do głowy.

 4. Lewicowcy mają, częściowo, rację. Ja niczym się właściwie nie różnię od kobiety: też mam dwie nogi, dwoje rąk, a co ciekawe, parę lat temu, gdy byłem trochę otyły, miałem piersi nawet większe od niektórych kobiet, tych modelek-wieszaków, które zawsze mnie zadziwiały, jak czymś takim, pryszczami, karmią swoje maleństwa. Jak się do tego przyssać?

 5. Dzieciak skończy 18 lat to zaskarży rodziców że to była tylko ich decyzja i wygra kupę kasy. :)

 6. Jaka dziecko może w tym wieku jakikolwiek twierdzić, że chce czym lub kim być? W tym wieku dziecko chce być różnymi bohaterami. Ja za dzieciaka gdy miałem z 7 lat to chciałem być pokemonem i co, teraz to tylko ciekawe wspomnienia, a i tak są mgliste :D

 7. A co kogo interesuje, co ktoś tam sobie robi. Ludzie mają większe problemy, jak dzieciak chce być dziewczynką, jego sprawa. Ludzie będą po nim jeździć, tak jak po jego rodzicach, mam tylko nadzieje, że nauczyli dzieciaka, że nie warto przejmować sie cudzą opinią. Pieprzeni hejterzy, nie maxie co robić to idźcie sie pochlastać, lepiej wy niż wasze ofiary.

 8. Taaa… Psychiatryk dla nich, a dla was lekcja tolerancji i szacunku do drugiego człowieka. Nie pozdrawiam.

 9. Tak zrobią tez i w całej ue
  to są kamyczki zmierzające do legalizacji pedofilii
  wspomnicie te słowa

 10. a tak przy okazji to na zdjęciu jest twór zwany demond wspaniały 11 letni trans bywalec gejowskich klubow w nowym jorku promujacy gender wśród dzieci w sieci
  i jest on z usa polecam redakcji artykuł o nim
  bo to dopiero propaganda gejostwa gender i czort wie czego jeszcze

Comments are closed.