Niemieckie feministki w natarciu. „Pokazujemy faszystom, że tu nie ma dla nich miejsca”

fot: facebook.com

Lewicowe szaleństwo trwa. Grupa niemieckich feministek z miejscowości Emskirchen postanowiła zademonstrować swój sprzeciw wobec tak zwanych „faszystów”. Nie wygląda to dobrze… 

Kobiety spod znaku Antify wybrały się na krótki wypad do Hamburga. Na facebookowym profilu swojej organizacji postanowiły dobitnie zademonstrować swój sprzeciw wobec „ruchów faszystowskich” w Niemczech. Najdobitniej wyraziła to jedna z nich. Niestety…

Jesteśmy dziś w Hamburgu i pokazujemy „faszyściakom” [„den Fachos” – niem.], że tu nie ma dla nich miejsca

Nie trzeba komentarza, wystarczy popatrzeć na zdjęcie:

Opublikowany przez Defend The West Czwartek, 10 stycznia 2019

Źródło: facebook.com

 

31 KOMENTARZE

 1. To są kobiety??!! O przepraszam, myślałem że to menele żebrzący na wódę. :D

  • Menela mają resztki honoru. Nie obrażaj meneli!

 2. Większość tzw. Feministek to brzydkie dziwolągi. One dobierają się wg jakiegoś klucza?

 3. Na WolnaPolskapl. jest znakomity artykuł kto w jakim celu i jakimi sposobami stworzył ,popiera,daje medialną oprawę a nawet finansuje tzw. ruch feministyczny.Jak ktoś nie chce uwierzyć to niech sprawdzi pochodzenie „polskich” najbardziej agresywnych i promowanych dzialaczek tzw. feminizmu.

  • warto przyjzec sie tez innym organizacjom pozarzadowym walczacym o prawa obywatelskie wtedy wszystko sie rozjasni

 4. Stopniowanie przymiotnika „brzydka”: brzydka- Niemka- niemiecka feministka.

 5. Ale śliczne! ( te na foto) , nic dziwnego że tzw uchodźcy mają problem „emocjonalny”.

 6. o ja pier….dolę, myślałem,że to dowcip a w Niemczech faktycznie kobitki są brzydsze od krów.

  • one moze wygladaly jeszcze za zycia na kobiety, ale po zalozeniu feminizmu na swoje cielsko staly sie po prostu potworami. Teraz niech lewactwo pozaklada obozy koncntracyjne, to wiesz kto bedzie stal na wiezyczkach, wlasnie takie podupione bezmozgi.

 7. Ślepa uliczka ewolucji. Nic dziwnego, że szukają dużej ilości niewybrednych, wyposzczonych przybyszy, co im i koza wystarczy.

 8. Te tzw. feministki mają tego rodzaju problem, iż demonstracyjnie nienawidzą swojej kobiecości, choć, paradoksalnie, gardzą też mężczyznami. Strzyżą się na chłopaka, unikają spódnic, makijażu itp. Robią to nawet te, którym Bozia nie poskąpiła urody i miałyby wianuszek adoratorów. Te na zdjęciu do takich się nie zaliczają, ale kobieta, nawet troszkę grubsza, mniej atrakcyjna potrafi „wykorelować” te ułomności i się spodobać. Takie potwory jak te, gdy jeszcze porobią se tatuaży, wydrutują sobie nosy jak świnie i co tam jeszcze, to wyglądają żałośnie.

 9. To tak zwany „Szit Test”, to niemal krzyk desperacji – prawicowi chłopcy zauważcie nas…

 10. „Uroda” wybitnie radiowa, a inteligencja bardzo kompatybilna z „urodą”.
  Nie powinny spacerować w polskich lasach w tym okresie…

  • Powinny spacerować na wydzielonym placu w zakładzie dla obłąkanych, ale nie za długo. Jakieś 10 min i szybki odwrót obłąkanych straszydeł do pokoików bez klamek..

 11. Koszmary z ulicy wiązów. A tak serio – ciekawe ile z tych bohomazów to prawdziwe dziary a ile zwykły niemiecki flamaster.

 12. Większość małp, które widziałem w półzamkniętych gajach i w ZOO zachowywała się bardziej inteligentnie, niż te persony zaprezentowane na zdjęciu.

Comments are closed.