Jakie tajemnice kryje zamach na Adamowicza? Braun: „Lękam się tego, co może się wydarzyć w następny weekend” [VIDEO]

Grzegorz Braun/fot. YouTube/CEPowisle
Grzegorz Braun/fot. YouTube/CEPowisle

Grzegorz Braun w rozmowie z Centrum Edukacyjnym Powiśle skomentował m.in. śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Przypomniał również o rocznicy śmierci posła Kukiz’15, Rafała Wójcikowskiego.

Lękam się tego, co się może wydarzyć w jeszcze następny weekend, przyspieszenia akcji politycznej. W tej akcji ja też będę się starał zafunkcjonować, co jest już faktem publicznym – powiedział Grzegorz Braun.

Prowadzący rozmowę przypomniał, że dwa lata temu zginął poseł Kukiz’15 Rafał Wójcikowski.

Zginął tragicznie i w sposób z mojego punktu widzenia w sposób niewyjaśniony poniósł śmierć na drodze w godzinach nocnych zanim jeszcze słońce wstało. I ja tę śmierć zaliczam do strasznego cyklu niewyjaśnionych zgonów III RP. To nie tylko Smoleńsk, ale i inne sprawy zaowocowały zgonami rzekomo samobójczymi albo śmiercią z rąk nieznanych sprawców albo też tragicznymi wypadkami, które przedstawia się nam jako incydenty przez nikogo niepożądane i nieplanowane – ocenił Braun. – Wiele okoliczności wskazuje na to, że mogło być inaczej. Że mogło tutaj być – jak to się mówi językiem prokuratorsko-policyjnym – zaangażowanie osób trzecich – dodał.

Mnie osobiście podane do wiadomości publicznej wyjaśnienia tragicznej śmierci świętej pamięci posła Rafała Wójcikowskiego nie satysfakcjonują. Uważam jego śmierć za niewyjaśnioną i bardzo chciałbym się kiedyś zapoznać z pełnym dossier tego tragicznego zgonu – zaznaczył Braun.

Mam nadzieję, że doczekamy jeszcze Polski, w której ten wypadek i inne będą wyjaśnione dogłębnie i bezkompromisowo względem prawdy, nie wyłączając śmierci świętej pamięci Adamowicza, prezydenta Gdańska. Jego zgon z całą pewnością powinien stać się przedmiotem śledztwa monitorowanego na szczeblu najwyższym w państwie – podsumował Grzegorz Braun.

Źródło: youtube.com

19 KOMENTARZE

 1. ciekawe zjawisko – u wójcikowskiego wyciszenie sprawy, nic się nie stało, a o pseudomorderstwie adamowicza krzyk na cały świat.

 2. 1) Generał Sławomir Petelicki
  2) Andrzej Lepper
  3) Róża Żarska
  4) Marek Papała
  5) Artur Zirajewski
  6) Pułkownik Leszek Tobiasz
  7) Jacek Dębski
  8) Chorąży Stefan Zielonka
  9) Grzegorz Michniewicz
  10) Jarosław Ziętara
  11) Profesor Stefan Grocholewski
  12) Marek Dulinicz
  13) Siergiej Tretiakow
  14) Eugeniusz Wróbel
  15) Dr Ryszard Kuciński
  16) Wiesław Podgórski
  17) Dariusz Szpinieta
  18) Jerzy Pronobis
  19) Jerzy Urbanowicz
  20) Krzysztof Knyż
  21) Dr inż. Włodzimierz Abramowicz
  22) Bp. Mieczyslaw Cieślar
  23) Dariusz Ratajczak
  24) Anatol Lawina
  25) Michał Falzmann
  26) Walerian Pańko
  27) Piotr Jaroszewicz
  28) Jacek Sz.
  29) Marek Karp
  30) Daniel Podrzycki
  31) Jan Budziński
  32) Janusz Zaporowski
  33) Ireneusz Sekuła
  34) Andrzej Struglik
  35) Tadeusz Kowalczyk
  36) Stanisław Faltynowski
  37) Zdzisław Majka
  38) Jeremiasz Barański ps. Baranina
  39) Marian Goliński
  40) Stanisław Skalski
  41) Szymon Zalewski
  42) Lech Grobelny
  43) Barbara Blida
  44) Remigiusz Muś
  45) poseł Kukiz’15 Rafał Wójcikowski

  • Czy na skutek ciaglych walk o koryto, ta lista nie wydaje sie byc poczatkiem tej listy?

 3. Śp R Wócikowski zginął i jak powiedziała Żona Boniego: “Dla Polaków śmierć to była po prostu kwestia biologiczna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, metafizyka, spotkanie z najwyższym…”

 4. kłopot taki, że jeśli są w tym osoby trzecie, to są one najwyżej w państwie, nawet jeśli nieoficjalnie. takie wypadki mają na celu przypomnienie o tym. siedźcie cicho w swojej średniej klasie i cieszcie się tym co macie. klasyczna wiadomość od agentów do MBW (miernych, biernych i wiernych).

 5. „Lękam się tego, co może się wydarzyć w następny weekend”
  Np. niespodziewanej biegunki!

   • Raczej objaśnia funkcjonowanie mózgu Brauna, na który napierają masy kałowe wskutek zaparcia.

  • Nie widzisz człowieku jak zaostrzają prawo I nie naśmiewają się z Pana Grzegorza Brauna bo widać że nie umiesz czytać między wersami Lewaku!

 6. Kochany Panie Braun zabierają nam strzelnicę w Bielkowie zachodniopomorskie Klubu Strzeleckiego SKS LEGION prosimy o nagłośnienie tej haniebnej decyzji Pani Wiśniewskiej Starosty Stargardu.

Comments are closed.