Mobzilla zbanowany przez Radka Sikorskiego. Jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce jest zdziwiony, ale podejrzewa o co chodzi

Mobzilla, Paweł Warzecha. Foto: yt/Mobzilla
Mobzilla, Paweł Warzecha. Foto: yt/Mobzilla

Jaśnie książę małżonek Radosław Sikorski nie zna litości i jest pamiętliwy. Przekonał się o tym popularny youtuber Paweł Warzecha, który na swoim kanale Mobzilla zajmuje się jedynie testowaniem smartfonów i innych nowinek technicznych. O co poszło?

Paweł Warzecha znany jako Mobzilla nie krył swojego zdziwienia.

„W ramach ciekawostki – nigdy publicznie nie wypowiedziałem się na żaden polityczny temat, nie lajkuję żadnych politycznych treści na TT – ba, nawet nie śledzę żadnego polityka czy dziennikarza/komentatora newsowego. Czy ktoś może mi wyjaśnić jak to się stało? ? ” – napisał na Twitterze Warzecha i zamieścił screena pokazujacego, że rzeczywiście został zbanowany przez Sikorskiego.

O co poszło? Mobzilla podejrzewa, że o artykuł sprzed roku, kiedy zwrócił uwagę na twitterowy wpis sikorskiego dotyczący roamingu.

„No i patrzcie, @MaciejFaust pomógł mi ustalić prawdopodobną przyczynę – jeśli nie chodzi o zbieżność nazwisk, to najpewniej o to, że dawno temu, zdziwiłem się przy tej okazji: http://bit.ly/2FKla1C , jak to możliwe, że były szef MSZ nie wie jak działa roaming. O pamięci zawodna!” – dodał w kolejnym tweecie Mobzilla.

O co chodziło w rzeczonym artykule? Sikorski poskarżył się w styczniu 2018 roku na wysoki rachunek za roaming, wynoszący 4 tys. złotych.

W artykule zostało wyjaśnione Sikorskiemu, że taki rachunek jest jak najbardziej możliwy, bo przy ówczesnych stawkach wystarczyło ściągnięcie 80 MB danych w roamingu, żeby nabić aż 4 tys. zł.

Mobzilla wówczas wyraził zdziwienie, że były minister spraw zagranicznych nie wie jak działa roaming. No i za to zdziwienie dostał bana od urażonego księcia małżonka :D

21 KOMENTARZE

 1. mnie zbanował łukanio warząchwia, janecki, fjuzet i nawet dzonny daniels

  • Jest na to metoda, zamiast pierdzielić i rozgłaszać mowę nienawiści wystarczy kulturalnie argumentować, przedstawiać logiczny ciąg i fakty.

   • to dobra metoda, ale nie działa gdy masz do czynienia z rzydami. tam za argumenty banują niestety.

    • Chodziło raczej o coś innego. Czasownik „quit” ma obecnie zarówno formę przeszłą jak i imiesłów czasu przeszłego zwany także „trzecią forma czasownika dokładnie taką samą jak forma bezokolicznikowa, czyli też quit”. Przestarzała forma przeszła „quitted” zachowała się jeszcze gdzieniegdzie na Wyspach Brytyjskich regionalnie, ale już nie w słownikowym angielskim, a na pewno już nie w USA, Australii, Kanadzie czy na Nowej Zelandii.

 2. I tyle wystarczyło jak widać władza jednak jest pamiętliwa !

 3. Wspaniały i ważny tekst, dobra dziennikarska robota!

  Zmieńcie może nazwę na pudełek wolności?

 4. Kto się interesuje nowymi technologiami, nie musi znać historii.
  Za sralina tak było, że nazwisko wystarczyło.
  Może warto go uświadomić?

 5. nie wiem co to ban, ale z treści wynika, że został zabity przed smiercią, czy dobrze rozumuję? jeżeli nie to jakieś naprowadzenie?

 6. To typowo lewacka, prymitywna metoda. Nie mogą walczyć z opinią (bo jest prawdziwa) więc zwalczają jej głosiciela. Ewentualnie go banują.

Comments are closed.