Siema chłopaki. Fajno jest. Owsiak i prezydent Wrocławia Sutryk bardzo zadowoleni po pogrzebie Pawła Adamowicza [FOTO]

Jacek Sutryk, Jerzy Owsiak i Rafał Dutkiewicz po pogrzebie Pawła Adamowicza. Źródło: Twitter/Jacek Sutryk
Jacek Sutryk, Jerzy Owsiak i Rafał Dutkiewicz po pogrzebie Pawła Adamowicza. Źródło: Twitter/Jacek Sutryk

Każda okazja jest dobra by jako polityk się lansować. Jedną z lepszych jest czyjś pogrzeb. Dobrze rozumie to prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, który po pogrzebie tragicznie zmarłego Pawła postanowił lansować się mistrzem autopromocji Jerzym Owsiakiem.

Owsiak jest niedościgłym wzorcem jeśli chodzi umiejętność wykorzystywania każdej sytuacji i promowania się. Wie jak przyciągać media. I tak np. w dniu śmierci prezydenta Adamowicza ogłasza, iż rezygnuje z szefowania Orkiestrze Świątecznej Pomocy. A już kilka dni później w dniu pogrzebu zamordowanego ogłasza, że jednak wraca.

Talentu Owsiakowi pozazdrościł prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, który zaraz po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku wystąpił na konferencji prasowej. Przez cały tydzień nie znikał z ekranów telewizorów.

Kulminacją był pogrzeb Pawła Adamowicza. Za taki tydzień obecności w mediach musiałby zapłacić ogromne pieniądze. A tak z powodu tragedii ma wszystko za darmo.

Zadowolony z siebie Sutryk postanowił pokazać swe zadowolenie wszystkim, więc opublikował swe zdjęcie z Jerzym Owsiakiem. Uśmiechnięci, ucieszeni pozują do wspólnej foci. Fajno było i niech wszyscy wiedzą, że fajno jest.

Bezwstydne zdjęcie skomentowali internauci.

22 KOMENTARZE

  • Im wolno, „naród” handlowy pochodzi z innych kręgów kulturowych. Takie multikulti.

   – I jak było na pogrzebie?
   – No niby fajnie ale ….
   – Ale co?
   – No, fajnie było ale tylko my tańczyliśmy.

 1. No i wszystko jasne, nb. dla mnie od samego początku tak było. To przecież tylko pic na wodę i fotomonąż pod naiwną pybliczkę. Być może na początku się nieco wystraszył, że prokuratura go weźmie na widelec z powodu niedopełnienia obowiązków w zapewnieniu bezpieczeństwa ale po życzliwych słowach zarówno sił ciemności jak i jasności doszedł do wnoisku, że sprawa rozejdzie sie po kościach i ponownie został prezezem. Bo któżby nie chciał mając dodatkowo zapewnieie w sądowym pisemku rejestracyjnym, że nie musi się z nikim rozliczać.

 2. Takie akcje może działają na lokalne barany, człowiek myślący zwykle z politowaniem i obrzydzeniem patrzy na to.

 3. ludzie nie bądźcie infantylni, cały czas mają chodzić zapłakani i rozpaczać jak reżimowa wazeliniara Madzia Ogórasek? Mnie on zwisał kalafiorem tak jak i ja zwisałbym jemu, więc o co ta spina?

 4. Następny „żałobnik” się odezwał.

 5. „A do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć, nie dając w zamian nic.” Józef Piłsudski

 6. Hehe ale gównoburze tam w komentarzach, byli na pogrzebie? byli, adamowicz byl dla nich bliskim znajomym? kolegą? rodziną?? nie, wiec o co problemy?? gdyby tak czlowiek mial dla kazdej osoby ktora umrze na swiecie trzymac zalobe to caly czas w zalobie by chodzil i gowno robil. A skoro tamci sie spotkali to dlaczego mieliby sobie nie pogadac itd.? nie widze zadnego problemu

 7. numer przeszedl zadowoleni wszyscy ,ale czas znowu do roboty gojow walic po calosci ,,tako rzecze talmud,,

 8. Zastanawia mnie tylko jedno – Czy w tym niepoukładanym życiu nie można być już zadowolonym? Uśmiech to oznaka wściekłości? Czy coś się w tym kraju zmienia ? Bo jedyną zmianę jaką można zobaczyć TO NIENAWIŚĆ ! Żal mi wszystkich rozgoryczonych. Ale mam jeszcze dla nich coś takiego jak wyrozumiałość i litość to tyle można przekazać

 9. żałosny jest ten artykuł, a nie Panowie ze zdjęcia .Pewnie PiS to redaguje

 10. wcale nie widać, że uśmiechy są wymuszone XD ja jebe ale wy ludzie jesteście ślepakami :) robić wszystko tylko po to by pluć jadem. Piękny kraj.

 11. Z pewnego serialu;
  -Czesiu szykujesz się na imprezkę?
  -Tak.
  -A na jaką?
  -Pogrzebik:)

Comments are closed.