Krzysztof Jackowski widzi… swoją śmierć. Czy wizja znanego jasnowidza się spełni?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / fot. YouTube/Fakt24
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / fot. YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski co i raz pojawia się w polskich mediach. Sam chwali się pomocą w rozwiązaniu tajemniczych spraw, z którymi nie radziła sobie policja. Zdarza się jednak również, że przepowiednie Jackowskiego się nie sprawdzają.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski słynie z częstych przepowiedni dotyczących pogody, występów polskich sportowców, wyborów czy spraw społecznych. Tym razem wypowiedział się na temat własnej śmierci. Czy ta wizja znanego jasnowidza się spełni?

W rozmowie z „Super Expressem” jasnowidz Jackowski podzielił się odczuciami na temat swojej śmierci. – Jestem już niemłodym człowiekiem i fizycznie, psychicznie obawiam się śmierci, no bo moje życie to już jest konkretny etap zbliżania się do tej śmierci – zaczął Jackowski.

– Często o niej myślę. Natomiast to, czym się na co dzień zajmuje i co mogę obserwować, przemyślenia po wizjach, napawa mnie dużym optymizmem – że śmierć ciała nie jest śmiercią psychiki, duszy. Moim zdaniem dusza istnieje – dodawał.

W listopadzie jasnowidz Jackowski mówił o swoich odczuciach dotyczących śmierci i tego, co dzieje się z człowiekiem po śmierci. – Ja nie mam wątpliwości. Pomyślmy, przestajemy być głodni, przestajemy chcieć, jesteśmy swobodniejsi, możemy fruwać, możemy myślą przenosić się w mgnieniu oka w ułamku sekundy, możemy czuć cudzą myśl – mówił.

– Wyobraźcie sobie o śmierci, że kiedy jesteśmy zdołowani i wiemy, że już jest kres kresów, nagle doznajemy niezwykłych możliwości, jesteśmy bytem, ale nie materialnym, tylko uniwersalnym (…) Po jakimś czasie możecie zatęsknić za chęcią bycia głodnym, za chęcią zakochania się i wielu innych rzeczy – tłumaczył Jackowski.

10 KOMENTARZE

  1. Panie J. WEŻ SIĘ PAN DO JAKIEJŚ UCZCIWEJ ROBOTY ALBO SCHOWAJ SIĘ DO SZAFY RAZEM Z ……….BO OSTATNIO PITOLISZ PAN FARMAZONY I BZDURY ZA KTÓRE CIĄGNIESZ KASĘ – gdzie masz honor cwaniaku Twoje 5 minut dawno się skończyło.

  2. To co plecie, a wy to drukujecie, Pan Jackowski to kompletne bzdury !!! Śledzę jego przepowiednie od kilku lat i żadna się nie spełniła /dzięki Bogu/. W grudniu miała być zima stulecia a nawet sroższa !!!

  3. P.Jackowski .zamiast bawic się w wciskanie naiwnym kiczu .jak cały wrużbita Maciej i cała ta ekipa naciágaczy bawiáca się ludzká naiwnisciá.to może by tak odstawić co nieco to po czym wizje takie pan masz:))wziásc się do roboty normalnej to i myśli będą normalne zdrowie .i co najważniejsze!i wtedy pana przepowiednia będzie realna .to że 10dostaniesz wypłatę :)i dla siebie będziesz jasnowidzem kiedy jasno spojrzysz na to co cię otacza :))kaszpirowski Polski tamten wodę czarował i kamienica go zabiła tyś panie też lejesz wodę grubo :))

  4. Nie życzy się nigdy komuś śmierci bo czesto osoba która komuś jej życzy sama wcześniej jej doświadcza ! . Jeśli chodzi o wizję Pana Jackowskiego to ilość pozytywnie rozwiązanych spraw mówi sama za siebie !

  5. Serio ktoś jeszcze bierze go na poważnie!? ? Lata ciemnogrodu minęły (no może nie do końca).

Comments are closed.