Zaczęło się! Scheuring-Wielgus wzywa do organizowania miesięcznic gdańskich. „Każdego 13 dnia miesiąca o 19.55” [VIDEO]

fot. PAP

Jeśli ktoś miał wątpliwości, czy po zabójstwie prezydenta Adamowicza powstania „sekta gdańska” na wzór „sekty smoleńskiej”, to to nagranie powinno rozwiać wszelkie złudzenia.

Obiecujemy rodzinie Pawła Adamowicza, że nigdy nie będziemy cicho i będziemy realizować testament Pawła Adamowicza, który mówi o walce z mową nienawiści, z dyskryminacją – przekazali liderzy partii Teraz!. Ryszard Petru i Joanna Scheuring-Wielgus zaapelowali też o comiesięczne upamiętnienie śmierci Pawła Adamowicza w całej Polsce.

Posłanka zaapelowała, aby przez najbliższy rok, każdego 13. dnia miesiąca o godz. 19.55 w całej Polsce, a w szczególności w Gdańsku, upamiętniać śmierć prezydenta Gdańska i „przypominać PiS, dlaczego został zamordowany prezydent Paweł Adamowicz”.

56 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję ,że policja czyta i ogląda Scheuring-Wielgusową i innych polityków, którzy organizują tą szopkę. Zwracam wam uwagę że ci państwo wchodzą na ścieżkę na 8 _tysięczniku. Prowokują ludzi głęboko wierzących – fanatyków , dla których miesięcznice lub wogóle religia jest czasem jedyną niepodważalną prawdą. W pierdla można ześwirować- można uchwycić się wiary i stać się fanatykiem. A ci państwo -można powiedzieć że jawnie atakują radykalną prawicę. Ta brawura irytuje już całkiem sporo takich ludzi. Oby, nic się nie stało ale moglibyście ich wezwać na poważną rozmowę, naprawdę dla ich dobra. Niech sobie zdadzą sprawę , że to już nie teatr polityczny.

  2. JSW. Jak słucham to coś, przez przypadek, zwaną niewiastą, to w 100% jestem za aborcją.

  3. Aśka jak chcesz zrobić coś porzytecznego to zacznij nawracać przestępców parę wizyt w zakładach karnych może coś zdziałasz .

Comments are closed.