Na tę informację czekały tysiące fanów. Pazura ujawnia, że będzie kontynuacja dwóch kultowych filmów z jego udziałem

Cezary Pazura. / fot. PAP/Jakub Kamiński
Cezary Pazura. / fot. PAP/Jakub Kamiński

Cezary Pazura potwierdził, że powstają filmy „Psy 3” i „Chłopaki nie płaczą 2”. Twierdzi, że kontynuacja kultowych produkcji nie będzie „odcinaniem kuponów”.

Cezary Pazura dał się zapamiętać przede wszystkim jako aktor komediowy grający tak charakterystyczne postacie jak Adaś Miauczyński czy posterunkowy Cezary Cezary.

Zapamiętaliśmy także jego inne oblicze z takich produkcji jak „Psy”, czy „Chłopaki nie płaczą”, które jak potwierdził aktor będą miały kontynuację.

Aktor stanowczo odrzuca zarzuty, iż jest to wyłącznie odcinanie kuponów od kultowych produkcji. Twierdzi, że będzie to wyzwanie bo trzeba będzie przenieść akcje obu filmów w obecne realia używając narzędzi wykorzystywanych przy współczesnej technice ich kręcenia.

57-letni aktor ujawnił tę informacje w trakcie wywiadu, który przeprowadziła Angelika Swoboda, dziennikarka Weekend.Gazeta.pl.

Pazura wspomina w nim miedzy innymi kręcenie niebezpiecznych scen. Szczególnie mocno zapadła mu w pamięć ta, w której, zjeżdżał na linie przypięty kajdankami, tyłem do „kierunku jazdy”.

– Wokół noc, tylko światła na ciebie, kamera terkocze, a ty lecisz głową w dół – opowiadał Pazura. – Nie wiesz, czy ci się uda, czy nie. Czy przeżyjesz, czy nie. Czy coś ci się stanie, czy nie.

Aktor mówi, że mimo zabezpieczeń zawsze towarzyszył mu strach w trakcie ich kręcenia takich scen ale „głupio było odmówić”.

Źródło: Gazeta.pl

Comments are closed.