Nowe informacje na temat incydentu pod Pałacem Prezydenckim. Auto zatrzymało się na zaporach. Znana jest marka auta i wiek kierowcy

fot. Twitter

Komenda Stołeczna Policji zatrzymała mężczyznę, który jechał ulicą pod prąd, nie zatrzymał się do kontroli i potrącił policjanta. 36-latek zakończył ucieczkę na zaporze przy wjeździe na teren Pałacu Prezydenckiego.

Asp. sztab. Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji przekazał, że zdarzenie miało swój początek na ulicy Focha przy placu Piłsudskiego w Warszawie. Kierowca volkswagena jechał pod prąd, został zauważony przez funkcjonariusza policji, który próbował zatrzymać pojazd do kontroli. Kierowca nie zatrzymał się i podjął próbę ucieczki, potrącając policjanta.

36-letni mężczyzna, który kierował samochodem, został zatrzymany na Krakowskim Przedmieściu, w niewielkiej odległości od miejsca, z którego zaczął uciekać. Samochód, którym się poruszał, zatrzymał się na zaporze przy wjeździe na teren Pałacu Prezydenckiego. Na razie policja nie podaje informacji czy mężczyzna był trzeźwy.

(PAP)

8 KOMENTARZE

  1. Stawiam w ciemno, że to nacjonalistyczny ekstremista :). Ewidentnie w całym kraju toczą sie przygotowania pod zdelegalizowanie organizacji nacjonalistycznych. Oczywiście o tym kto jest takim nacjonalistą i jaka organizacja będą decydowali starsi i mądrzejsi.

    • Bo sory ale agresywny nacjonalizm to nie jest dobra alternatywa nawet dla zamordyzmu… alternatywa musi być jasna i ludzka a nie nacjonalizm, który będzie robił to samo co teraz robi się z nacjonalistami – tylko w drugą stronę. Nie mówię aby ich zdelegalizować ale żeby wzięli książki do ręki, poszli studiować prawo, stosunki międzynarodowe, bankowość i administrację i wygrali to rozumem a nie siłą. W przeciwnym wypadku to równie dobrze wojsko może przejąć władzę w kraju i mamy zamiast luznego społeczeństwa, zamordyzm wojskowy. Jak ktoś myśli, że wygra z globalizmem flagą i tatuażem orła na łydce, to jest głupi i naiwny. Nie jestem orłem z historii, bo to jest potężny przedział wiedzy, aby nie gadać farmazonów, ale znam ją lepiej od większości nacjonalistów którzy uważają, że ich wiedza zakończyła się na przeczytaniu streszczenia biografii Burego.

Comments are closed.