Robert De Niro wchodzi do Polski. Hollywoodzki gwiazdor otworzy w Warszawie hotel i prestiżowa restaurację

Robert De Niro. Foto: PAP/Abaca
Robert De Niro. Foto: PAP/Abaca

Robert De Niro ma otworzyć w polskiej stolicy hotel i słynną restaurację Nobu. Współpraca z cenionym szefem kuchni Nobu Matsuhisą i producentem filmowym Meire Teperem zaowocowała prawie 40 restauracjami na 5 kontynentach. Punkty otwarto m.in. w Londynie, Monte Carlo, Las Vegas, Mediolanie, a teraz do tej listy dołącza Warszawa. Otwarcie planowane jest na początek 2020 roku.

Marka Nobu Hospitality jest znana z lifestylowych hoteli i restauracji. Założył ją sławny aktor wraz ze wspólnikami. Pięciogwiazdkowy hotel ma powstać w Warszawie przy ul. Wilczej, w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto, którego właścicielem jest Tacit Investment.

Pod koniec lat 80. Robert De Niro wszedł do restauracji należącej do Nobu Matsuhisy w Los Angeles. Kilka lat później razem z Meirem Teperem otworzyli swoją pierwszą restaurację Nobu na Manhattanie.

Zarówno gwiazdy Hollywood, jak i klienci na całym świecie szybko docenili wykwintne dania kuchni japońskiej w całkiem nowym wydaniu. Restauracje szczycą się wyjątkową atmosferą. Około 40 restauracji Nobu na 5 kontynentach odwiedzają rocznie 3 miliony klientów.

– Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej – mówiła Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Warto przypomnieć, że De Niro to lewicowy zaciekły przeciwnik Trumpa, często wręcz w wulgarny sposób wyzywający go publicznie.

Źródło: rmf24.pl

Comments are closed.