Odjechane pomysły księżnej Meghan Markle. Ręce opadają

Książe Harry i Meghan Markle. / fot. Prt Sc People TV
Książe Harry i Meghan Markle. / fot. Prt Sc People TV

Celebryci mają czasem dość ekstrawaganckie zachcianki, wiemy o tym nie od dziś. Do listy najbardziej „odjechanych pomysłów” dołączyła właśnie księżna Meghan Markle, która urządza właśnie nowy dom dla powiększającej się rodziny.

Według doniesień brytyjskich tabloidów księżna Sussex do remontu zaangażowała najbardziej znanych i rozchwytywanych projektantów.

Jednym z nich ma był Vicky Charles, której zadaniem jest przygotowanie pokoju dla dziecka. Co ważne, ma on spełniać zasadę „gender free” – czyli nie sugerować w żaden sposób jakiej płci jest mieszkające tam dziecko.

Co więcej, ściany mają być pomalowane specjalną wegańską farbą.

„Jest nasączona olejkami z eukaliptusa i rozmarynu. Niektóre farby zawierają składniki oparte na nabiale lub wosku pszczelim i są testowane na zwierzętach, dlatego Meghan postawiła na organiczną wersję” – czytamy w doniesieniach opublikowanych na łamach The Sun.

Jeśli waszym zdaniem to za mało, by remont nazwać ekstrawaganckim, to warto podkreślić, że kilka dni temu plotkarskie media obiegła informacja, że w Frogmore Cottage zainstalowany zostanie specjalny ekoboiler, wart blisko 50 tysięcy funtów brytyjskich.

Oprócz tego, że spełnia on swoją funkcję, czyli zapewnia dostęp do ciepłej wody, to także spełnia wszystkie wymogi być eko.

Źródło: The Sun / NCzas.com

19 KOMENTARZE

 1. „Jednym z nich ma był Vicky Charles, której zadaniem (…)” wow, to jakiś szyfr?

  • Tak właśnie upadają dynastie!
   Gwóźdź do trumny Imperium Brytyjskiego!

 2. niech posmaruja te sciany olejkiem oregano, to przynajmniej mlody zboczeniec, ktorego chca tam wpakowac i na takiego wychodowac , bedzie mial szane z nudow obgryzac tynki jak pizze. Bedzie przynajmniej widzial jakis sens w zyciu.

 3. Bardziej interesujące są komunikaty wróża Jackowskiego. Mam nadzieję , ze nie zrobił sobie zimowych ferii

  • Nawiasem pisząc „NCZas!” jako ekipa konserwatywna i, nie oszukujmy się, katolicka powinna wziąć sobie do głowy nauczanie Kościoła, który zakazuje, a przynajmniej kiedyś zakazywał, wiary we wróżki płci obojga, horoskopy i astrologię;-)

   • Sorry, to miało być o wróżu Jackowskim, tylko po zakupach włączyło mi się nie to co trzeba.

   • Jesli idzie o scislosc to JKM Katolikiem nie jest.
    Wyznania Sommera nie probuje nawet zgadywac.
    Uwaga i tych wrozkach trafna. W zadnym identyfikujacym sie z Katolicyzmem medium nie ma dla nich miejsca.

    • Oczywiście, że jest:
     histografy.pl/janusz-korwin-mikke-podczas-i-komunii-swietej/
     Żeby dostąpić tego zaszczytu, trzeba najpierw zostać ochrzczonym w kościele rzymskokatolickim, a nic mi nie wiadomo, by Korwin błaznował – jak za Palikota było modne – i się wyaspostazjował.

    • OD kiedy zmienił wyznanie?? Sama go w kościele co niedzielę widziałam, no ale wtedy miał szansę w wyborach teraz już kościół nie jest mu potrzebny.. bo szansę 1%.

 4. Jakie czasy taki luksus. Kiedys by wylozyli sciany zlotem i futrem gronostaja. Teraz kosztowna wege farba i boiler: odpowiednio drogie.

 5. każda mama szykuje kącik dla swojego dziecka więc dlaczego takie wielkie hallo przy księżnej MRohan ludzie pamiętajcie się

Comments are closed.