Prof. Andrzej Zybertowicz inteligencją rozjechał Monikę Olejnik. Nie pomogły jej głupie miny [VIDEO]

Andrzej Zybertowicz i Monika Olejnik/fot. Twitter Waldemar Kowal (kolaż)
Andrzej Zybertowicz i Monika Olejnik/fot. Twitter Waldemar Kowal (kolaż)

Prof. Andrzej Zybertowicz był gościem w „Kropce nad i”, gdzie przypomniał kilka faktów dotyczących prezydentury zabitego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Jego słowa wywołały wściekłość prowadzącej Moniki Olejnik.

Olejnik powiedziała, że niedawno zginął „świetny prezydent”, na co Zybertowicz odparł, że „ma wątpliwości czy świetny”.

Dwa dni temu na portalu Onet pokazał się tekst pana Mikołaja Podolskiego pt. „Ciemna strona Gdańska” – powiedział Zybertowicz.

Najlepiej dla wszystkich będzie teraz wyjaśnić, dlaczego w Trójmieście tak wielu bandytów, zabójców, pedofilów i gwałcicieli nie trafia do więzień – zacytował fragment komentarza Onetu.

Kilka lat temu napisałem analizę na kanwie książki Bertolda Kittera. On napisał ciekawą książkę, reportaż śledczy „Mafia po polsku”. I opisał tam bezkarność środowisk mafijnych Trójmiasta, które są powiązane z policją, tajnymi służbami, prokuratorami i sędziami – zaznaczył Zybertowicz.

Przy tym wspaniałym prezydencie od 20 lat, i w czasie 7 lat rządu premiera z Trójmiasta, rozkwitała tam mafia i bezkarność wielu środowisk. Więc z tą oceną sprawności samorządów się powstrzymajmy – podsumował Andrzej Zybertowicz.

https://twitter.com/waldemar_kowal/status/1088562016950931457

Źródło: twitter.com

Comments are closed.