Prof. Andrzej Zybertowicz inteligencją rozjechał Monikę Olejnik. Nie pomogły jej głupie miny [VIDEO]

Andrzej Zybertowicz i Monika Olejnik/fot. Twitter Waldemar Kowal (kolaż)
Andrzej Zybertowicz i Monika Olejnik/fot. Twitter Waldemar Kowal (kolaż)

Prof. Andrzej Zybertowicz był gościem w „Kropce nad i”, gdzie przypomniał kilka faktów dotyczących prezydentury zabitego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Jego słowa wywołały wściekłość prowadzącej Moniki Olejnik.

Olejnik powiedziała, że niedawno zginął „świetny prezydent”, na co Zybertowicz odparł, że „ma wątpliwości czy świetny”.

Dwa dni temu na portalu Onet pokazał się tekst pana Mikołaja Podolskiego pt. „Ciemna strona Gdańska” – powiedział Zybertowicz.

Najlepiej dla wszystkich będzie teraz wyjaśnić, dlaczego w Trójmieście tak wielu bandytów, zabójców, pedofilów i gwałcicieli nie trafia do więzień – zacytował fragment komentarza Onetu.

Kilka lat temu napisałem analizę na kanwie książki Bertolda Kittera. On napisał ciekawą książkę, reportaż śledczy „Mafia po polsku”. I opisał tam bezkarność środowisk mafijnych Trójmiasta, które są powiązane z policją, tajnymi służbami, prokuratorami i sędziami – zaznaczył Zybertowicz.

Przy tym wspaniałym prezydencie od 20 lat, i w czasie 7 lat rządu premiera z Trójmiasta, rozkwitała tam mafia i bezkarność wielu środowisk. Więc z tą oceną sprawności samorządów się powstrzymajmy – podsumował Andrzej Zybertowicz.

https://twitter.com/waldemar_kowal/status/1088562016950931457

Źródło: twitter.com

118 KOMENTARZE

  • „KTO SIEJE WIATR TEN ZBIERA BURZĘ”: czemu o Gdańsku mówi się polskie Palermo ? Gdzie jest najmniejsza skuteczność organów ścigania ? Gdzie największe stężenie kasty zmniejszającej wyroki psycholom, patolom i recydywie – jak długo bezkarnie ????? Z czego te majątki gdańskiej budżetówki ?

  • Dokładnie, widzę że to jakiś mohorowo pisiorski portal dla nazioli i katoli

  • Żeby różne nad jak w tytule Olejnik trzeba być chłopem a nie wypierdkiem . Jest bardzo daleko z inteligencją i szacunkiem temu panu do Olejnik czyli coś takiego jak zero do setki

 1. gdzie tu inteligencja profesora? czytanie cytatow to madrosc? jesli tak to brawo prawoslazy

 2. Dno ten portal, jednostronne, permanentnie subiektywne widzenie świata i opinie o nim. Równie beznamiętnie i jałowo czyta się tzw świętą księgę.

  • A gdzie Zero? Dawniej Blaszczak teraz Brudziński?Nie działają w miastach? Co robili 3 lata?

   • Będzie miło cię zapoznać z niektórymi zdarzeniami ale dam spokuj bo tu paniusia ze słoma w butach jak na takie coś mówią warszawiacy?

 3. Policja, sądy, tajne służby i prokuratura to chyba nie są kompetencje prezydenta miasta. Argumenty Pana profesora trochę z gatunku „a wy męczycie Murzynków”

 4. No ja tu raczej widzę bystrość i inteligencje pani red. Moniki Olejnik która rozjeżdża prof Z. :-) widzę, że każdy widzi to co chce zobaczyć ! Śmiechu warte.

 5. Szlag mnie trafia jak czytam taka sensacje „rozjechal Pania Monike” Ludzie czy Wy w tej Polsce juz naprawde nie potraficie logicznie oceniac wypowidzi. Sluchajac argumentow dot.bylego Prezydenta,ze „NAUKOWO” udowodniono jego wspolprace ze sluzbami PRL.A czy Pan Profesor pamieta,ze Rosja tez udawadniala „NAUKOWO”,ze zbrodnie stalinowskie w Katyniu to byla sprawa faszystow,dalej Pan Antoni Maciarewicz tez” NAUKOWO” przy pomocy gazowanYch napojow udawadnial wybuchy na topolewie.Ponadto,kto robi z Pana Jurka Owsiaka swietego i czy choc raz przyznawal sie do jakiejs obcji politycznej.Ale pokazanie Jego z rozchochrana Pania Prezydent W-wy to w/g profesora nic obrazliwego-wlasnie w czasie kiedy rozpoczela sie WOSP.Panie Profesorze jedno co Pan powiedzial to godne uwagi ,ze Pan przez tydzien nie zabieral glosu w mediach troche za krotko,trzeba bylo wziac przyklad z Pana Ziemca i zniknac bez podawania terminu powrotu.Teraz to juz mnie nie dziwi,ze mamy takiego Prezydenta,skoro polega na takich doradcach.Jeszcze jedno odwalcie sie od Pana Prezydenta Walesy,nawet jak „NAUKOWO”dokazano ,ze mial kontakty z bezpieka to wystap Pan do Prezydenta A.Dudy,aby odznaczyl Go medalem,ze dla dobra wolnej obecnie Ojczyzny wyciuckal szpecow z bezpieki.Zajmijcie sie lepiej sluba zdrowia,ktora tak skutecznie wspomaga Jurek Owsiak.A moze Pan Kurski wysle swoich dziennikarzy po roznych placowkach leczniczych w Polsce i niech zapytaja jakby funkcjo0nowali bez pomocy WOSP.Pani Moniko chce Pani podziekowac za fakt,ze pokazuje Pani takich osobnikow,ktorzy podtrzymuja drastyczne i nikomu niepotrzebne podzialy NARODU POLSKIEGO.Z powazaniem emigrant z Kanady.

  • Tytuł jest faktycznie kretyński, a mówisz że nie wiesz czemu świętym jest Owsiak? ponieważ nie musi jak każda inna firma okazywać na co wydaje pieniądze z naszych datków – póki tego nie zrobi to obecny system trzyma go na ołtarzu.

 6. Żeby kogoś oskarżyc muszą być dowódcy a nie jakaś słowna wypowiedź jedna pani drugiej pani. Adamowicz teraz nie może się bronić. Dlaczego ten ktoś nie powiedział mu tego jak żył bo pewnie spotkali y się w sądzie. To są metody PiS. Oskarżać kogoś bez dowodów. Zasiac plotke i ta niech żyje swoim życiem. To jest zwykle hamstwo.

  • Najlepszym dowodem jest to że jego własna partia sie od niego odsunęła w wyborach a PO rzadko kiedy odcina się od swoich „czarnych charakterków” (przykladem jest Pan Sikorski chociażby, który po aferze taśmowej został mianiwany marszałkiem sejmu w nagrodę :-)).

 7. Niezaleznie od tego kto kogo „rozjechal” brawo dla profesora za odwage żeby zdemaskować w takiej stacj jak tvn legendę o „wspaniałym” prezydencie, który powiedzmy sobie szczerze, zostal okrzyknięty takowym tylko przez tragiczną śmierć…. Chyba wszyscy już zapomnieli że nawet partia, z której wywodzil sie Adamowicz odcięła się od niego w wyborach prezydenckich więc coś musiało być na rzeczy z jego „nieskazitelnością”…

 8. O tym,że były prezydent Gdańska miał różne niejasne powiązania,problemy ze skarbówką, wszyscy wiedzą i ktoś zasugerował,że to zabójstwo mogło być na zlecenie kogoś z mafii gdańskiej,bo przecież wobec Adamowicza toczyły się procesy sądowe.A ,że znaleźli takiego psychola to sprawę można ukierunkować w drugą stronę.

 9. ta „stokrotka” MNIE WK…DENERWUJE !!!!!

  podejrzany typek :

  facebook.com/NRP.Stany/videos/241244566779878/
  facebook.com/narodowcycom/videos/vb.1800112180206485/386736325409699/?type=2&theater

  Przepraszam, ALE inny LINK (do artykułu) NIEdziała (NIEwiem dlaczego),
  spróbujcie artykuł znaleźć po tytule, a pod nim jest link do filmu (dotyczącego tematu) na Twitter’ze :

  [video] Adamowicz sprzedał Niemcom gdańską energetykę, teraz mieszkańcy Lipska żyją na koszt gdańszczan?

  twitter.com/i/status/1033609339217633280

Comments are closed.