Gajewska cieszy się ze słów Schetyny o delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej. „Niemiecka agentura dąży do unicestwienia polskich organizacji, z każdym dniem coraz zabawniej”

Fot. youtube
Fot. youtube

Kinga Gajewska, jako nadworny reporter Platformy Obywatelskiej sprawdza się znakomicie. Ku uciesze Młodzieży Wszechpolskiej na swoim Twitterze zamieściła fragment wypowiedzi Grzegorza Schetyny z konwencji PO, w którym oświadczył, że będzie dążyć do delegalizacji wspomnianej organizacji i każdej innej, która „sieje nienawiść”. „To oznacza, że działamy skutecznie, na przekór liberalnej polityce” – ucieszyli się na swoim profilu Wszechpolacy.

„Będziemy dążyć do delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej i każdej organizacji, która sieje nienawiść!-mówi dziś @premierschetyna na konwencji @Platforma_org #sprawaPolek” – relacjonowała konwencję PO Gajewska.

Pod wpisem pojawiły się szydercze komentarze.

„Delegalizacja @Platforma_org ? No cóż, co do zasady jestem przeciw delegalizacjom jakichkolwiek ugrupowań, nawet tylko o poglądach dalekich od moich, ale skoro tak chcą to dla PO można uczynić wyjątek ;)” – napisał Jacek W. Bartyzel.

„A Pani wie, że może to zrobić tylko sąd? Chyba nie sugeruje Pani, iż będziecie wpływać na jego wyroki” – pytał inny użytkownik.

„No, no. Niemiecka agentura dąży do unicestwienia polskich organizacji, z każdym dniem coraz zabawniej” – dodał kolejny.

Na twitta odpowiedziała także Młodzież Wszechpolska.

„Miło słyszeć! To oznacza, że działamy skutecznie, na przekór liberalnej polityce. Nienawiść? Chyba nie trzeba wskazywać, kto sieje nienawiść do wszystkiego co Polskie. Nie od dziś wiadomo, że liberalni politycy osiągnęli Himalaje hipokryzji ?” – napisała organizacja.

Źródło: Twitter

30 KOMENTARZE

  • Bo tam już nie ma czego skrobać. Jedynie plwociny gregora schettino utrzymują tego tępaka w stanie wegetatywnym.

 1. gajewska – rusz tym pustym łbem – jesteś polką czy sprzedajną lewacka pindą ?

 2. A po co się ograniczać? KAŻDY, kto nie jest za PO sieje „nienawiść”.

 3. Po agentura niemiec, ue, Wielkiego wschodu … chce tworzyć superpaństwo z multi-kulti, gender lgbt rządzone przez panów chazarskich w miejsce Polin tworzonego przez pis

 4. Zaskakujące… Porozumienie Korwin-Ruch Narodowy ma szanse na coraz lepszy wynik do euro parlamentu i nagle schetyna atakuje MW (a wraz z nią wszystkich narodowców) wciągając ją w grę na grobie pawła a.

 5. Czy mówienie prawdy to ma być sianie nienawiści ?
  Wszyscy którzy nie chcą likwidacji podatku dochodowego to zdrajcy Norodu Polskiego.
  Głosuję na Gwiazdowskiego.

  • Problem z Gwiazdowskim jest taki że może być kolejną przystawką (w tym przypadku młodego morawieckiego), tak jak swetru (dla całego po)

 6. Z Gajewskim jest taki problem że jeśli chce zrobić coś dobrego, to powinien dołączyć do którejś z partii prawicowo wolnościowych, a nie tworzyć kolejną, gdyż sprawia to rozdrobnienie wolnościowców i tym samym ograniczenie ich znaczenia (a może właśnie o to mu chodzi)

 7. Jedno ale.
  Totalsi niedługo zdobędą nadir hipokryzji.
  Himalaje i zenit , to już było w tamtym roku.
  Zdobyli wszystkie szczyty , po penetracji Bajkału i rowu Mariackiego pora na ostatni biegun dna

 8. Rycz, mała, rycz
  Płacz maleńka, płacz
  Masz to u mnie od dziś.

  Dość dobrze scharakteryzował to pewien zespół z Zamościa.

 9. Rozumiem, że większość tu obecnych, ze względu na futurystyczny wynik wyborów JKM tworzy równoległą rzeczywistość. Wasze blablanie na temat PiS i POKO, tudzież innych partii jest biciem piany ku waszej intymnej uciesze. Z takim elektoratem nic, tylko się zabić. Lub zostać wyznawcą „UFO”.

 10. skoro Korwin celuje wyłącznie w narodowy elektorat to istnienie organizacji typu MW jest mu nie na rękę bo takich ludzi nigdy nie przekona do skrajnego liberalizmu
  to jak wyleczyć z pederastwa
  oczywiście ci ludzie nierzadko plują, wyzywają, biją tęczowych ale i tak zawsze będa pedałami

  Czy Mikkego nie stać na poparcie ludzi normalnych ?

  • pełno tu nazioli którzy nie chcą płacić podatków
   ilekokolwiek by nie było Gwiazdowski w miesiąc zdobycie większe poparcie osób REALNIE podzielających jego poglądy niż Mikke przez cąłe życie
   bo nawet 0,5% to i tak będzie więcej niż mikkowy null

   Krul jest nagi

 11. Z tego co widze, to mikkego stac na poparcie ludzi normalnych, problem jest taki ze wszystkie media przytaczaja jego dziwne wypowiedzi o kobietach, pederastach itd, a nikt nie patrzy na jego wypowiedzi odnosnie gospodarki, a te nie sa takie najgorsze

 12. Naftalina
  dedykuję PikuśPOLowi i Marco z nczas.pl

  Koparka, zwana też Kopaczką,
  W Platformie, zwanej też chadecją,
  Nie jest Schetyny wycieraczką!…
  I zafascynowana Szwecją,
  Zwaną Sztokholmu Kalifatem,
  Biegnie za „nowoczesnym światem”.

  Kto na aborcję się nie zgadza,
  Jest według Ewci ekspremierki,
  Jak ciemna, katolicka sadza,
  Lub naftalina… (Brak rozterki
  Moralnej nie czuć naftaliną?
  No, nie czuć. Siarką czuć jest ino!)

  Jednak niektórzy tę dziewczynę,
  Kopaczkę zwaną też Koparką,
  Mają za starą. Naftalinę
  Przy kopie lat znajdują szparko…
  Nie jest już nowoczesnym światem
  Też Szwecja, zwana Kalifatem.

  https:
  //nczas.com/2019/01/26/cyrk-na-konwencji-po-najgorsza-premierka-iii-rp-oskarza-wideo/comment-page-1/#comment-953652

 13. Ile lat ma ta „blogerka”? Bo to się ciekawie robi, skoro małolaty wyraźnie młodsze od mojego chrześniaka trzęsą światem.

 14. najpierw po zdelegalizowac potem takie szmty jak ty pozamykac zeby nie sialy nienawisci gupia fladra

Comments are closed.