Korwin-Mikke: Jeśli kobiety chcą być bezpieczne, muszą zrozumieć, że rządzić powinni mężczyźni i to tacy prawdziwi, a nie to coś edukowane w szkołach ko-edukacyjnych

Janusz Korwin-Mikke/fot. YouTube/Prawicowy Internet
Janusz Korwin-Mikke/fot. YouTube/Prawicowy Internet

Prezes partii KORWiN na łamach „Super Expressu” stwierdził, że kobieta „taka, jaką chcemy mieć w domu czy w łóżku” nie powinna mieć żadnego wpływu na rządy. Znany ze specyficznego podejścia do roli kobiet w społeczeństwie, Janusz Korwin-Mikke uzasadniał, że ma ona po prostu „miękkie serduszko”. Dodał, że „bardzo słusznie, bo kobiety powinny takie być”. Jednocześnie wyjaśnił, co jest gwarantem bezpieczeństwa dla tych kobiet.

Na łamach „Super Expressu” Korwin-Mikke poruszył kwestię stosunku kobiet do kary śmierci.

„ Zdecydowana większość surfujących po Internecie to mężczyźni. A gdy mowa o karze śmierci, od razu pojawia się przewaga kobiet, które są (nie wszystkie oczywiście) przeciwko tej okrutnej karze, bo mają czułe serca” – pisał.

„ą, oczywiście, kobiety racjonalne, np. śp. baronowa Thatherowa, ale ogromna większość kobiet ma serduszka mięciutkie i bardzo słusznie, kobiety powinny takie być. Kobiety są od dawania życia, my, mężczyźni, jesteśmy od zabijania” – stwierdził Janusz Korwin-Mikke.

Jak podkreślił w dalszej części wywodu, „właśnie dlatego kobiety nie powinny mieć żadnego wpływu na rządy.

„Kobieta kobieca, taka, jaką chcemy mieć w domu czy w łóżku, na rządy nie powinna mieć żadnego wpływu (…) Jeśli więc kobiety chcą być bezpieczne, to muszą zrozumieć, że rządzić powinni mężczyźni i to tacy prawdziwi, a nie to coś edukowane w szkołach ko-edukacyjnych…” – podsumował.

Źródło: Super Express

44 KOMENTARZE

 1. To są jaja jakieś?:
  „Znany ze specyficznego podejścia do roli kobiet w społeczeństwie”
  To pisze redaktor NCZasu? Przecież JKM ma normalne podejście do roli kobiet w społeczeństwie. Gdyby tak nie było, nie miałby wianuszka fanek i miłośniczek, które chciałyby z nim pójść na kolację. A wieta, buraki, dlaczego? Bo ma klasę. Wy, patałachy, choćbyśta nawet się zesrali na cztery kupki nie dorownujeta, rozumieta?

  • Racja !
   specyficzny
   1. właściwy wyłącznie danej osobie, rzeczy lub zjawisku; charakterystyczny, swoisty;
   2. o osobie, przedmiocie lub zjawisku: mający cechy niepowtarzalne
   —–
   Instytucjonalny feminizm jest antyludzki. Szkodzi kobietom więcej niż im pomaga.

   • Co ma rządzenie świata z feminizmem?
    Mamy głos a przypisywanie nam kobietom tylko pracy w domu,oraz bycia glupszą, wkurzył wiele kobiet.
    Świat płonie bo rządzą nieudolnie mężczyźni.

    • Nie ma co się oburzać .
     Bardzo dobrze powiedział .
     Kobiety stworzone są do innych celów .
     Rządzenie to domena mężczyzn .

  • Przykro mi
   Klasa jak piszesz to nie muszka
   Otoczone jesteśmy szarym głąb ami od skończenia wojny.

  • To, że sobie zrobi zdjęcie z bronią na ścianie nie czyni Go mężczyzną.
   To najglupszy obrazek

  • Owszem ma wianuszek, podobnie jak Urban i co by nie mówić, bardzo go przypomina.

 2. Cos widac ze wybory na horyzoncie, wiec trzeba przypomniec polowie potencjalnych wyborcow czemu nie glosowac na p.JKM. Czekam na komplet — Hitlera, lekka pedofilie i niepelnosprawnych.

 3. No i Korwin znowu zaczyna. Czy temu debilowi ktoś może wyłożyć podstawy PR? W jaki sposób on chce cokolwiek wygrać?

  • JKM ma rację.
   Pokonać naszych wrogów (lewactwo powiązane z wiadomą finansjerą) można tylko poprzez wytrącenie mu jego najgroźniejszej broni: KŁAMSTWA.

   Wszyscy obrońcy wolności powinni STAĆ MUREM za „niepoprawnymi politycznie” wypowiedziami Korwina!

   • „Wszyscy obrońcy wolności powinni STAĆ MUREM za „niepoprawnymi politycznie” wypowiedziami Korwina!”
    —–
    Całe 2%? Potrzeba nas 20x więcej. To zwykła matematyka. Kobiety głosują – o głosy kobiet trzeba zabiegać. To nie żadna magia, mosad, kgb. Korwin albo nie chce więcej głosów, albo nie potrafi liczyć. To nie jest skomplikowane, trzeba tylko zamknąć japę kiedy trzeba.
    Wkürwìł mnie tą wypowiedzią.

  • Korwin nie chce niczego wygrywać. On całe życie się bawi w politywanie dzięki mamie.

 4. I dlatego Wolność to max. 2%, JKM to bolid F1 polityki bez ogumienia. Nie da się Go ukryć w stajni, a jego zasięg jak na goluśkich felgach. Rozwala każdy zespół wypuszczający go na tor.

   • O mżonki. Ten czas od ponad 30 lat nie nadchodzi. I nie nadejdzie, póki Korwin będzie twarzą prawicy.

 5. jak spiewal juz kilkanascie lat temu niemiecki zespol die arzte „emancypacja jest sprawiedliwą zapłatą za zmiękczały rodzaj męski”

 6. Oj Januszku, poglądy co nieco z epoki lodowcowej. Poglądy jak to poglądy, masz prawo mieć taki a nie inny. Powinieneś jednak zdawać sobie sprawę, że jesteś swoistym okazem, dinozaurem niezdolnym do życia w świecie współczesnym.

 7. Nie przepadam za Korwinem ale uczciwie podchodzić do sprawy to z której strony by nie patrzeć to facet ma racje. Co tu daleko szukać. Pierwszy z brzegu przykład. Babka od bezpieczeństwa w uni europejskiej na wieść o zamachach zamiast „po męsku zareagować” wobec zamachowców wzięła i się poplakala jak beksa lala. Zgadzam się w pełni z Korwinem, że nie wszystkie kobiety takie są ale ponad 99% tak. Kobieta powinna być kobieca a facet powinien być facetem a nie broda, kitka, rurki i internet z kawą latte.

 8. Pomimo, że jest to prawda to lepiej, żeby jednak czasem ugryzł się w język. Nie trzeba o tym mówić, bo wystarczy dążyć do wprowadzenia rządów, w których każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie, najlepiej każdy w innej. Wtedy dostaną się tam wyłącznie te kobitki, które całe życie poświęciły jakiejś nauce, a nie jakieś przypadkowe, żeby spełnić parytet. Cofnęliśmy się ostatnio w rozwoju cywilizacyjnym gdy dyskusję o faktach zastąpiono dyskusją o emocjach. Obecnie nawet najbardziej oczywiste fakty potrafią kogoś urazić emocjonalnie. Oglądamy w telewizji jak się polityczni przeciwnicy wzajemnie obrzucają błotem i wylewają na siebie pomyje, w czasie gdy społeczeństwo czeka na rozwiązania wspólnych problemów milionów ludzi.

 9. A może by tak zamiast podziału na płeć, po prostu rządziły osoby madre, odpowiedzialne i przygotowane do swojego stanowiska

  • Nareszcie rozsadna wypowiedz. Co rzadko charakteryzuje opinie JKM: dziel i rzadz, to zlota zasada tego pana. Jesli tak popiera wlasnosc prywatna, dlaczego nie slyszalam o jego firmie, tylko o jego marzeniach w deklaracjach politycznych? Jego dazenia malo maja wspolnego z kultura polska. Nie potrafi dyskutowa, przekrzykuje innych, pointujac, ze to on mial racje. Z samozwancem, zadowolnonym z siebie, faktycznie trudno dyskutowac. Jego wielbicielki, czyli fanki/fani – coz w tym dziwnego? Bez niech nie bylby celebryta.

 10. Niby racja, ale jakoś to nie bardzo jest zgodne z wolnością. Może JKM powinien w końcu porzucić te sprzeczności, żeby nie powiedzieć, dwulicowość i stwierdzić wprost: wolność tak, ale nie dla wszystkich.

 11. Korwin przypomnij sobie że za czasów Twojej komuny kara śmierci była dla żołnierzy niezłomnych, a nie dla trynkiewiczów. Nie pozwolimy aby znów człowiek decydował o życiu innego człowieka

 12. I tu ma pan rację , zgadam się z panem , również w kwestii ,że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn , co widać gołym okiem na co dzień , nawet te tzw. WYKSZTAŁCONE , sa tak czasem głupi i t takie robią idiotyzmy ,że 1000 facetów na to by nie wpadło. Osobiście znam wiele kobiet , ale jedna i to b. madra (ma 2 fakultety) powiedziała ,że feminizm to idiotyczny wymysł i ona woli stary porządek . Za to ja kocham , choć mamy rzadki kontakt , ale jak juz coś powie to zawsze mądrze.

 13. I kolejny KLOC TOPIELEC jakim jego szkocka miłościwość właśnie TOPI SWOICH KOALICJANTÓW by broń boże NIE ZAGROZILI obecnemu KONDOMSKIEMU UKŁADOWI jałtańskiemu…..

  Ciekawe jak tam słupki poparcia w Gdańsku…. na pewno skaczą „grdyką”…

 14. Ja twierdzę że JKM ma rację tylko lepiej za dużo nie mówić a więcej czynić

 15. Panie Korwin, Pan musi być impotentem, tak bardzo
  Nie lubi Pan kobiet !!!!!!!
  Mały zakompleksiony, podstarzały ludzik, wciąż
  Obrażający kobiety.
  Nic tylko panu nie staje, I stąd te flustracje.

 16. J.k . Chyba tobie nie furga mówi konkretnie gdzie ma być kobieta. Tobie wystarczy, że rządzi.

 17. Kobiety jeśli chcą pracować to niech pracują, ale pytanie po co? Nie lepiej żeby znalazły sobie bogatych mężów żeby nie musiały się przemęczać? Ich wybór. Wolność wyboru.

Comments are closed.