Lewacy grożą śmiercią Polakom w Londynie. Impreza odwołana. Korwin-Mikkego spotkało to już dwukrotnie

Janusz Korwin-Mikke Londyn Wielka Brytania
Janusz Korwin-Mikke w londyńskim metrze.

Na Twitterze zawrzało, gdy Marcin Rola poinformował o groźbach, jakie właściciele Klubu Orła Białego w Londynie dostali od lewaków w związku z debatą i kiermaszem książki prawicowej, które miały się tam odbyć. Ostatecznie debata prawicy w Londynie została odwołana.

„SZOK! Lewactwo zagroziło właścicielom Klubu Orła Białego w Londynie cytuje: że «ich zabiją i podpalą im klub jak zorganizują u siebie debatę prawicy». I to jest właśnie moi mili «mowa nienawiści» w czystej postaci. Masz inne poglądy i grożą, że Cię zabiją. Kompletny upadek…” – napisał Marcin Rola.

Do tych doniesień odniósł się Janusz Korwin-Mikke.

„Przypominam, że to samo spotkało dwukrotnie mnie. Z tym, że to nie lewactwo spod znaku ANTIFY (Autentyczny Nowoczesny Twardy Integralny Faszyzm) lecz posłanka z Labour Party (i miejscowa radna) zagroziła Klubowi odebraniem licencji na alkohol. Jak w Polsce. Za śp.Edwarda Gierka” – napisał.

„Nie «anty-polska»: «anty-prawicowa». Fakt: Polska jest bardziej prawicowa, niż Zachód (i lewactwo to wie!), a BrExit nic nie zmienia. Cieszmy się, że w Polsce – nawet pod rządami PiSu, PO czy SLD – mamy jeszcze dużo wolności. I rozwijamy się szybciej, niż reszta UE. Ale za wolno!” – skomentował odwołanie debaty szef partii KORWiN.

„O 3.00 w nocy, jak już wstawałem do samolotu, organizatorzy Targów Książki Prawicowej w Londynie napisali, że impreza jest odwołana, bo po lewackich naciskach White Eagle Club odmówił im sali. Oto efekt ulegania nawoływaniom do cenzury. Tak kończy się wolność w Europie” – podkreślił Tomasz Sommer.

Źródło: Twitter

29 KOMENTARZE

 1. to ich kraj, może po prostu nie chcą śmierdzących polaczków u siebie, zresztą to zawsze można wykorzystać, nic tak nie podnosi sondaży jak trup

 2. Cała historia marksistowskiego nazi-bolszewickiego lewactwa została oparta na terrorze i ludobójstwie.

  • A ode mnie te sqrwysyny chcą jakiegoś dokumentu potwierdzającego tożsamość np. karty kredytowej.
   Co za jaja.
   Mnie ten zydowski portal jako taki do niczego nie jest potrzebny. Założyłem tam konto, bo w wielu miejscach tylko poprzez fb możesz np. komentować.

  • Dokładnie taki sam źródłosłów ma słowo lesbijka, bo od miejsca , nazwy geograficznej miasta czy wyspy. Sodomita , prawie mowa nienawiści a lesbijka jest cacy. Kolejny dowód paranoi, braku konsekwencji i logiki lewactwa. Wygodnym sposobem na ominięcie automatu banującego jest pisanie danego słowa z błędem, np sod/omita.

 3. Nie ma takiego czegoś jak „mowa nienawiści” takie coś nieistnieje

 4. anglo-sasi są oceaniczni, my jesteśmy kontynentalni – nie zrozumiemy się … szkoda słów

 5. niedługo angole będą sprdlać z wysp bo mohamedy nie dadzą im „żyć” – (proszę nie mylić z sempiterną po śląsku – bo by sie napisało „życi”)

 6. Co ty fajansie chcesz robic wsrod nieudacznikow jak glosi prezes.Polska wschodnia ci nie wystarczy.Ciekawe jaki masz stopien w partii.

 7. Olać angoli nie są lepsi od adolfa. Nie dość, że Polacy ginęli za anglie to za to zatrzymali sobie polskie złoto, nie lepsi od adolfa. Jak się dziwić, że Polska biedna skoro się podzielili polskim majątkiem.

 8. Te pedały czepiają się polaków, a brudasy pansoszą się tam jak u siebie i jest wszystko okey.

 9. Postawię pieniądze na to że muzułmanie chcący zrobić tam warsztaty budowy bomb to jeszcze by dotację dostali.

 10. A po co JKM jeździ do lewackiego Londynu? Nie lepiej zrobić imprezę w prawicowej Moskwie albo prawicowym Pekinie? W czym problem?

 11. Ktoś kiedyś powiedział że następni masowi ludobójcy mordujący za inność będą nazywali się antyfaszystami

 12. Co to k…a jest?Dorosli faceci ze „srodowisk patriotycznych”(smierc wrogom Ojczyzny itp)przyznaja sie ze nawalili w gacie bo jakis lewak cos napisal na Pejsbuku.a idzcie wy wszyscy w….pod mamina kiecke i tam kiwajcie groznie palcem w bucie.
  Czy ktos widzial zeby „ciapaci” rezygnowali ze swoich spotkan lub demonstracji?

 13. Paru internautów też se zażartowało. Niestety okazało się że policja nie ma poczucia humoru. Też usunąłem swoje komentarze.

Comments are closed.