Misiek za kratami! Były rzecznik MON Bartłomiej M. i b. poseł PiS Mariusz Antoni K. zatrzymani przez CBA

TVP Info nieoficjalnie podało, że były rzecznik MON Bartłomiej M. i były poseł PiS Mariusz Antoni K. są wśród zatrzymanych przez CBA.

W poniedziałek rano funkcjonariusze CBA zatrzymali sześć osób podejrzanych m.in. o powoływanie się na wpływy i czerpanie z tego korzyści materialnych; wśród zatrzymanych jest były rzecznik prasowy MON Bartłomiej M. oraz b. poseł PiS Mariusz Antoni K., który w poprzedniej kadencji Sejmu zasiadał w komisji obrony.

„Oprócz tych osób funkcjonariusze zatrzymali cztery inne osoby – byłą urzędniczkę Ministerstwa Obrony, a także osoby związane z Polską Grupą Zbrojeniową” – podało TVP Info.

Portal ustalił, że chodzi o byłą urzędniczkę w MON. „Agenci zatrzymali też przyjaciela Bartłomieja M. – Radosława O. , który był członkiem zarządu PGZ, a także dwóch byłych dyrektorów z tej firmy. Sprawa dotyczy okresu, kiedy szefem resortu był Antoni Macierewicz” – podano.

(PAP)

16 KOMENTARZE

 1. I niech ktoś teraz powie ,że po i pis to nie to samo.Zobaczymy jak będzie po 8 latach.

   • Nie znaczy to, że jacyś uczciwsi ludzie u władzy. Znaczy tyle, że gangi zaczynają ostrzej walczyć o łupy. Gdy coś upada – zaczyna się radykalizować. To zdaje się schyłkowy okres dla tej bandy. Pytanie tylko co potem. Nadzieja w koalicji propolskiej

 2. Bartłomiej M.
  wiadomo o kogo chodzi więc po co to skracanie nazwiska ?
  Co na to Ewa Piątkowska :)

 3. Chodzi, zeby maciorenko z kompanami nie uciekli do konkurencji politycznej. Wszyscy sie musza bac, ze o 6 rano zapukaja panowie z granatami. Ojciec Tadeusz ma wyrazny sygnal, zeby byc grzecznym wobec pis.

 4. Dziwne sprawy dzieją się od lat wokół MON. Może zatrzymani za dużo wiedzieli/widzieli? Może chodzi o
  Maciarewicza? Pamiętam, że Szeremietiewa również kiedyś oskarżano o różne rzeczy, m.in. o przyjęcie łapówy – a po latach sąd oczyścił go ze wszystkich zarzutów.

 5. Zydy przejmuja zbrojeniowke ktos kto sie tym interesuje to wie Szeremietiewa tez aresztowali za odstawienie zydow od polskiego cycka .Polska Grupa Zbrojeniowa postawila na polskie rozwiazania i polskie inwestycje a to komus sie nie podobalo.

 6. Ten misiek to chyba najczarniejsza karta na politycznej karierze Macierewicza. Nie sądziłem, że aż tak nie zna się na ludziach. Sądziłem natomiast, że jest bardziej czujny w dobieraniu sobie współpracowników. Zapomniał chyba, że służby nie śpią…

 7. Posłuchajcie o państwie z dykty, które istnieje na terenie Polski od’89 r. umoczeni z prawa i lewa, program pt. Marcin Karliński, Pan Krzysztof: SKOK Wołomin – swoisty syndykat zbrodni ekonomicznej dostępny na YT na kanale polskie sprawy.

Comments are closed.