Godek dołącza do propolskiej koalicji! „Głos na PiS to głos za aborcją, podobnie jak na PO” [WIDEO]

Kaja Godek na konferencji Koalicji antyunijnej/fot. Facebook Partia Wolność
Kaja Godek na konferencji Koalicji antyunijnej/fot. Facebook Partia Wolność

Na dzisiejszej konferencji w Sejmie przedstawiono nowego członka propolskiej antyunijnej koalicji prawicy. Jest to Kaja Godek, założycielka Fundacji Życie i Rodzina, obrończyni życia.

Mamy zaszczyt powitać w szeregach naszej koalicji panią Kaję Godek. Kobietę, która nie bała się rzucić w ostatnich latach wyzwania i Platformie i PiS, czołową liderkę ruchu prolife w Polsce a przede wszystkim bardzo dzielną matkę – powiedział Robert Winnicki.

Kaja Godek przypomniała, że „ponad rok temu przynieśliśmy do Sejmu jako obywatele blisko milion podpisów pod projektem Zatrzymaj Aborcję, projektem zatrzymującym rzeź na niepełnosprawnych dzieciach”. – Przez ten rok byliśmy świadkami najpierw bardzo szybkiego procedowania projektu w pierwszym czytaniu a potem celowego i konsekwentnego spowalniania nad nim prac aż do zamrożenia w sejmowej podkomisji, która przez siedem miesięcy nie przedstawiła żadnego raportu ze swoich prac – powiedziała Kaja Godek.

Zwróciła też uwagę na fakt, że „podkomisje sejmowe z reguły działają kilka tygodni, zaś podkomisja posła Matusiaka z Prawa i Sprawiedliwości działa, a raczej nie działa blisko siedem miesięcy”.

Prawo i Sprawiedliwość ignoruje postulat o ochronie życia, ponieważ uważa, że może to robić. Ponieważ wyborcy o poglądach prolife i tak zagłosują na PiS. Pacyfikuje również bardzo skutecznie obronę życia we własnych szeregach. Bierze na listy wyborcze proliferów, wprowadza ich do parlamentu albo parlamentu europejskiego, a potem nie pozwala im działać – podkreśliła Kaja Godek.

W tym momencie obowiązuje umowa z Jachranki. Tam na początku grudnia prezes Kaczyński zebrał swoich posłów i zabronił im bronić życia. To jest bardzo wyraźny sygnał, że ktokolwiek zacznie wyłamywać się z tej dyscypliny na rzecz zachowania aborcji w polskim prawie, będzie miał problemy. I takie sygnały dochodzą. Posłowie o poglądach prolife są regularnie pacyfikowani przez kierownictwo partii i nie mogą nic zrobić w ramach tej formacji – powiedziała Godek.

Wynika z tego prosty wniosek: Głos na Prawo i Sprawiedliwość to głos za aborcją, dokładnie tak samo jak na Platformę Obywatelską. Z tą różnicą, że PO deklaruje to jawnie, PiS deklaruje bycie za życiem, a w swoich działaniach politycznych jest za aborcją – stwierdziła obrończyni życia.

Kaja Godek podkreśliła również, że „Unia Europejska do której weszliśmy 1 maja 2004 roku w takim kształcie, w jakim była, obecnie już nie istnieje”. – Zapowiedź, że UE nie będzie się wtrącała w krajach członkowskich w sprawie moralności nie zrealizowała się. Regularnie przegłosowywane są tam raporty dotyczące rzekomego łamania praw człowieka, gdzie jako łamanie praw człowieka wymienia się m.in. niemożność zabicia własnego dziecka – powiedziała.

Jest nieustanna presja ze strony PE poprzez kolejne rezolucje i raporty aby kraje członkowskie poszerzały dostęp do aborcji, aby absolutnie żaden kraj nie wprowadzał ochrony życia, aby na równi z małżeństwem kobiety i mężczyzny stawiać wszelkie inne związki. Europejska lewica realizuje agendę LGBT i feministyczną, a PiS daje jej posłuch, ponieważ bardziej ceni dobre stosunki z tym środowiskiem, niż prawa dziecka do życia czy wychowywania w normalnej rodzinie złożonej z mamy i taty – oceniła Kaja Godek.

Źródło: facebook.com

37 KOMENTARZE

 1. To bardzo dobry ruch na odebranie elektoratu faszystom z PiS.

 2. Kwestia aborcji z pewnością rozpala temperament po każdej stronie sporu politycznego. Osobiście uważam, że ten deal który obecnie występuje w polskim prawie wokół aborcji powinien zostać utrzymany. Może na początku Pani Kaja powinna powalczyć o systemowe wsparcie dla rodziców dzieci niepełnosprawnych. Jaki stosunek mają władze państwa do osób niepełnosprawnych pokazał ostatni protest w sejmie. Koalicja Pro Polska straciła mój głos, bo Pani Kaja ma zbyt skrajne poglądy jak dla mnie. Oczywiście jako partia mogą sobie popierać i namawiać do nie przeprowadzania aborcji, ale nie powinni tego prawnie uregulowywać i pozostawić to sumieniom rodziców.

  • „pozostawić to sumieniom rodziców” – a sumieniom bandytów pozostawić ocenę zabójstwa napadniętego?

   A co do „wsparcia rodziców dzieci niepełnosprawnych” – państwo nie powinno „wspierać” nikogo i w niczym. Bo żeby to zrobić musi najpierw kogoś obrabować (zabór mienia pod przymusem to rabunek). Dobre efekty nie mogą być wytłumaczeniem dla złych uczynków.

   • Czyli ma urodzić, a potem zdechnąć z głodu razem z kaleką? Typowe…

    • Zdechnąć to możesz samemu z głodu. Polskie prawo jest tak skonstruowane, że osoby opiekujące się osobami niepełnosprawnymi nie mogą podejmować się pracy w pełnym wymiarze, bo inaczej stracą środki od Państwa.

    • A co złego napisał @Ja? Ja też nie chce, żeby moje podatki szły na matki 500+, Cyganów lub niepracującą patologię. Jak ktoś chce pomagać, to niech założy fundację albo niech wspiera (materialnie/niematerialnie) którąś z istniejących. Jeśli zredukujemy państwo do roli opiekunka, który ma głównie pomagać i dawać kasę, to dalej będą wygrywać socjaliści, a nasz kraj podzieli los Wenezueli.

     • Jakby tak połączyć Ja i Qwerty to może by coś z tego było.
      Po co fikcyjnie regulować coś, co jak ktoś chce i tak zrobi? Choćby w pobliskich Czechach. Albo co gorsza jakimś drutem u „znachora”.
      Niech posłowie nie grzebią w majtkach kobiet a kobiety podejmując decyzję za lub przeciw niech potem nie wyciągają rąk po pomoc do państwa. Co oczywiście nie wyklucza wyciągania rąk do organizacji typu prolife.
      Podsumowując: jestem przeciwko aborcji ale również przeciwko wtrącaniu się w to państwa.
      A mój głos koalicja i tak dostanie, bo kwestia aborcji może co najwyżej zwiększyć im poparcie a dla mnie ważniejsze są sprawy gospodarcze. Resztę ludzie rozwiążą sami.

  • nie jesteś konsekwentny przecież wcześniej jakieś partie kwestię aborcji uregulowały to dlaczego teraz nie mogą regulować

 3. Libertarianka Pani Natalia zaorała już aborcję: ?

  youtu.be/1LP8YYB4XfM

  • To prawda, ale Korwin nie jest szurem. Gwiazdowski też ma zresztą jednego szura w składzie – Kaźmierczaka.?

  • Kaźmierczak twierdzi, że Korwin jest rosyjskim agentem. Naprawdę trzeba być zdrowo rąbniętym żeby posądzać Korwina o agenturę. Korwin się nie nadaje na agenta, bo agent musi umieć kłamać i wciskać kity.

   • Gdybys myslal logicznie nie pisalbys takich bredni. Dla wielu osob Korwin to agent i nie dla tego ze lubi Rosje. Zwroc uwage ze On jest prezesem duzej parti. Najwiekszej antysystemowej, buduje poparcie i nagle przed kazdymi wyborami odstawia jakis cyrk.
    Poparcie spada do 3% reszta sie rozchodzi i niestety po zawodach.
    To cieszy tylko obce agentury.Ja zawsze na niego stawialem i myslalem ze teraz nadchodzi normalnosc ale sie tylko zawodzilem.
    Kiedy czlowiek kochajacy Polske dorasta widzi ze Korwinowi chodzi tylko o wolny rynek. Nie ma tam nacjonalizmu, patriotyzm minimalny.Kasa.Chce odzyskac Polske ale tylko dla wolnego rynku a czy to bedzie Polska czy miedzynarodowka wolnosciowa nie ma znaczenia.Korwin umie klamac i wciskac kity.

    • Moja cierpliwość do Ciebie się wyczerpała debilny szurze. Właśnie dlatego z nacjozјebami, sebixami, szurami i PiSdami nie można normalnie dyskutować.

     Tak, ponieważ jest najskuteczniejszy z całej tej bandy anty-systemowych nieudaczników. Narodowcy niczego nie odstawiają przed wyborami i gówno osiągają – oprócz tego, że są łatwo przekupni, nic poza tym…

     Dobrze zawiodłeś się, więc nie płacz – Nie ty jeden płaczesz, że się zawiodłeś na Korwinie – Co mnie to obchodzi?

     Bardzo dobrze, że Korwinowi chodzi o wolny rynek. Ja chcę żeby Polska była najbogatszym krajem w Europie i chce być dumnym z mojego kraju, chcę żeby Polska była bogatsza od Niemiec – większość niestety nie czuje tej dumy i chce żeby było jak jest, większości wystarczy, pełna kicha – tylko niech ta głupia większość potem nie narzeka, że Polacy są parobkami zachodu. Żeby przegonić zachód Polska musi rozwijać się 15/20 proc rocznie – a żeby było takie tempo rozwoju, to musi panować w Polsce prawdziwy wolny rynek.

     Naucz się pisać po polsku sebixie – to po pierwsze. Po drugie, autarkia nie sprzyja rozwojowi gospodarczemu, ponieważ musi być też import, a bez importu nie ma też eksportu. Hitler przez tę swoją autarkię tak zadłużył Niemcy, że musiał wywołać wojnę, bo inaczej musiałby ogłosić bankructwo III Rzeszy i do tego samego chcieliby doprowadzić polskie nacjozјeby, do autarkii i ogólnej nędzy. Dlatego trzeba tych nacjozјebów nawracać na narodowy liberalizm – Niech sobie tam świętują te swoje rocznice klęsk, niech się onanizują historią, niech prywatyzują tylko w ręce polskie, niech wprowadzą kontrolę dla przybyszów z poza Europy na stały pobyt w Polsce itd. ale niech pod żadnym pozorem nie próbują utrzymywać tego złodziejskiego socjalistycznego systemu.

     • Po pierwsze debilnego szura poszukaj blizej siebie. Nie jestem zadnym sebixem a w nacjonalizmie nie ma nic zlego. Po drugie kretynie jestem za wolnym rynkiem. I powiem w Twoim stylu: trzeba byc idiota zeby w obecnej sytuacji geopolitycznej prywatyzowac przemysl zbrojeniowy i energetyczny. Myslalem ze jestes rozgarniety zeby to zrozumiec.
      Ten Twoj durny przyklad USA jest debilny. Gdy tylko amerykanie postawia sie zyda bedzie koniec wolnego rynku i dostaw zbrojen.
      Ja nie mowie ze zle ze mu chodzi o wolny rynek tylko ze to dotyczy kasy a niczego wiecej. Chce zwrocic uwage ze jesli Korwin idzie z debilami-socjolistami pod reke to kim on jest haha. On ktory gardzi kompromisem.
      Was wali to czy tu bedzie pelno Polakow czy migrantow. Kasa,kasa tania sila anarchisto. Na samym koncu jest anarchia. Pewnego dnia dorosniesz do stwierdzenia ze wolny rynek jest niemozliwy bo wielcy tego swiata tego nie chca. Jeszcze raz powiem ten obecny system w Polsce musi pasc.
      Jestem za wolnym rynkiem ale posiadanie kilku fabryk ze zbrojeniami i paliwami jest gwarancja ze kraj podejmie jakakolwiek obrone. W przypadku wolnego rynku karabin ze 100 zl skoczy na 300z

     • Właśnie ktoś taki podczepił się pod mój wpis. W lekkim nacjonalizmie, ale nie rozbudowanym do przesady.

      Jeśli jesteś przeciwko prywatyzacji, to nie jesteś za wolnym rynkiem debilu.

      Dlaczego nie można sprywatyzować zbrojeniówki nawet w Polskie ręce? Polski przemysł zbrojeniowy prezentuje żenująco niski poziom, dlatego, że jest kontrolowany przez państwo, a śmiecie ludzkie zabraniają Polakom posiadania i produkcji broni? Ty też jesteś za tym zakazem?

      Polski przemysł energetyczny notuje same straty, a pracownicy prywatnego sektora dokładają się swoją krwawicą, do zarobków pracowników sektora państwowego, a tacy debile jak Ty chcą dalej okradać tych ciężko pracujących robotników. Dlaczego prywatna komunikacja działa doskonale? Dlaczego operatorzy sieci telefonii komórkowych i dostawcy internetu nie są blokowani przez obcych agentów? Może dlatego, że to się nie opłaca – nie pomyślałeś o tym?

      Nie pierԁol o Żydach nacjozјebie. Ameryka nie jest zależna od Izraela. Ameryka jest suwerennym państwem w przeciwieństwie do Polski.

      No to dotyczy kasy – Polska ma być dumnym i bogatym krajem, a nie krajem biedaków polako-katolików o duszy wegetatywnej parobków bogatszych krajów zachodu. Na przestrzeni lat sporo się zmieniło w tej kwestii, ale jeszcze istnieją narodowi idioci którzy myślą, że katolicyzm ocali Polskę – Otóż nie ocali.

      Skąd wiesz, że z socjalistami? Z tego co wiem to Greg Brunatny jest liberałem, a narodowcy może już zmienili poglądy na narodowo- liberalne. Jako narodowi konserwatyści powinni być narodowymi liberałami, a nie narodowymi socjalistami.

      Polaków będzie tu pełno jeśli Polska będzie bogata, bo wtedy Polacy wrócą do Polski, natomiast gdyby rządzili narodowi socjaliści to w Polsce byłaby katolicka bieda i nie byłoby nawet cienia szansy na to, żeby Polacy zaczęli masowo wracać do Polski, a przy okazji z nimi emigrować np. biali Szwedzi.

      Nie jestem anarchistą, tylko libertarianinem.

      Pewnego dnia może się wyleczysz z szurstwa. Mnie chսj obchodzi to czego chcą „wielcy tego świata”.

      Debilu skończony, w przypadku wolnego rynku ceny spadną z powodu konkurencji, tak jak jest np. w Szwajcarii. Nie znasz nawet podstaw ekonomi.

     • Włączę się ba moment do dyskusji.
      Nawet przez wielu uznawana za komunistyczny kraj Szwecja sprywatyzowała sektor energetyczny i zbrojeniowy. Także ja też nie przyjmuję do wiadomości lamentu, że nie wolno czegoś prywatyzować.

     • Debilu nieskonczony(bo ja skonczony).
      Ty nie znasz podstaw geopolityki. USA suwerenne hahaha. Anarchisto amerykanie boja sie pierdnac bez zgody zydow.Beda sie stawiac to ich sprowadza do parteru. Przemysl zbrojeniowy i energetyczny nigdy nie bedzie w prywatnych polskich rekach ze wzgledu na to ze jestesmy biedni. Nikomu nie zakazuje budowania fabryk ale chcialbym zeby Polska miala mozliwosc obrony.
      Sprawiasz wrazenie osoby nie znajacej rynku. Jezeli wszystko bedzie prywatne bedzie tanio i ladnie pelna zgoda ale w czasie wojny pacyfisto ceny wszystkiego wzrosna poniewaz kretynie bedzie zapotrzebowanie roslo. Tu dochodzi pewien problem. Wojny i geopolityka jezeli bedzie wolny rynek i powiedzmy Niemcy beda mialy kontrole nad fabrykami broni to sprzedaz zalezna bedzie tylko i wylacznie od interesu danego panstwa. USA traca na wojnach ale maja pewien interes. Wolny rynek to tez czynnik ludzki. 97 rok wielkie rzeki wylewaja. Na rynku wysyp workow na piasek po 50 gr. Pare dni pozniej 3zl i nie dlatego ze brakuje tylko dlatego ze jakis …urwiel tak chce zarobic to nie ma nic z wolnym rynkiem. Polscy pracodawcy to …urwysyny ktorzy sa lata za wolnym rynkiem Nie mowilem nic o telefonii itp itd. Jedyne co chce to pare fabryk broni i energi zarzadzanych przez menagierow to wszystko. Jesli juz to mi najblizej do Brauna choc nie jestem az tak praktykujacy ale Dmowski ma racje ze kosciol jest spoiwem Polski i kiedys byl spoiwem Europy. Korwin sam mowil o RN socjalisci wiec doczytaj. A w kwesti zydow wysyp materialu piekny i dobre ksiazki Songa Hongbinga na tematy zydow itp.

     • Chester doczytaj. Ja nie chce prywatyzacji wszystkiego chce jedynie pare fabryk a reszta niech bedzie prywatna.

    • Prywatyzacja nie ma nic wspólnego z geopolityką debilu.

     Tak jak juz pisałem – nie jestem anarchistą. Anarchiści raczej nie szanują prawa – podobnie jak nacjozјeby.

     Są tam wpływy Żydowskie jak w każdym kraju, ale bez przesady. Ty postrzegasz Żydów jako byt kolektywny, który potajemnie spiskuje i chce zniszczyć Polskę, co nie jest prawdą, bo Polski nie chcą zniszczyć Żydzi, tylko banda durniów polako-katolików takich jak Ty, którzy mają jeszcze złudzenia co do tego, że socjalizm działa – otóż nie działa – każda forma socjalizmu prowadzi do niewolnictwa i nędzy.

     Tak jak już pisałem, Polska jest biednym krajem przez takich durniów jak TY. To tym bardziej należy sprywatyzować, bo w przeciwieństwie do bogatych krajów zachodu Polski nie stać na idiotyczne eksperymenty z socjalizmem.

     Polska może mieć możliwość obrony tylko dzięki powszechnemu dostępowi do broni i silnej armii – dlatego trzeba zwiększyć wydatki na armię, a zrezygnować z debilizmów socjalizmu.

     W czasie wojny sektor prywatny będzie w stanie lepiej wyposażyć ludzi w broń, niż sektor państwowy, na dodatek zrobi to taniej niż sektor państwowy – do którego trzeba dokładać z pieniędzy ciężko pracujących ludzi (bo pieniądze nie biorą się z powietrza tak jak myśli jeszcze wielu nacjozjebów) i który jest niekonkurencyjny – bo tak jak już pisałem socjalizm nie działa, z czego łatwo wysnuć logiczne wnioski, że wszystko prywatne działa lepiej, niż państwowe. Państwo nie jest od produkcji czegokolwiek, bo państwo nigdy nie wyprodukuje niczego dobrego i taniego. Państwo jest od ochrony obywateli przed wrogiem zewnętrznym i wewnętrznym.

     Nie jestem pacyfistą, nie wiem skąd u Ciebie takie insynuacje? Urojenia?

     Z tego co wiem Niemcy, ani nikt inny nie jest monopolistą na rynku światowym w sprzedaży broni. Obecnie rynek broni w Polsce jest zmonopolizowany przez państwo, więc trzeba ten rynek zdemonopolizować – pisałem już jak to zrobić. Skąd wiesz, że akurat Niemcy byliby właścicielami tej jednej konkretnej fabryki i dlaczego właściciele danej fabryki mieliby wykonywać rozkazy państwa niemieckiego, skoro fabryka która znajduje się dodatkowo na terytorium kontrolowanym przez państwo Polskie nie byłaby spółką założoną przez państwową spółkę niemiecka? Właściciele zmieniają się na przestrzeni lat – tak jest wszędzie. Wybiegasz zbyt daleko. Komu zależałoby na tym, żeby polskiej armii sprzedać broń? Każdej prywatnej fabryce która działa dla zysku, oraz wrogowi naszego wroga i sojusznikowi.

     USA traci na wojnach, bo USA rządzą idioci – na szczęście już nie tacy jak poprzednio. Trump wycofał się z Syrii.

     Tak jak już pisałem sektor prywatny produkuje lepiej i taniej, niż sektor państwowy.

     Widzę, że odnosisz się z pogardą do Polskich pracodawców niczym bolszewik.

     Nie pisałeś nic o telefonii, ale to jest jedno i to samo – nie dostrzegasz związku przyczynowo skutkowego między tym jak działa sektor prywatny w telekomunikacji, a ewentualnym paraliżem telekomunikacji przez obcą agenturę? Dokładnie tak samo byłoby z sektorem zbrojeniowym, w Polsce byłoby więcej fabryk dostarczających broń i konkurujących ze sobą.

     Ty chcesz, ale ja złodziejstwa nie akceptuję.

     No i co z tego, że tak kiedyś mówił, może teraz mają już nawrócili się na narodowy liberalizm. Nie interesują mnie, żadne książki dla szurów – czytanie czegoś takiego to strata czasu. Są tacy Żydzi którym zawdzięczam więcej, niż tzw. „Żydokomunę” – to Ludwig von Mises, Murray Rothbard i noblista z ekonomi Milton Friedman – który o Korwinie mówił tak: „Są tacy w niektórych krajach jakie odwiedziłem, którzy mają jasne pojęcie drogi od socjalizmu do kapitalizmu, np. w Czechosłowacji p. Wacław Klaus, a w Polsce p. Janusz Korwin-Mikke. Z ich punktu widzenia problem kluczowy stanowi odebranie własności z rąk władzy państwa i przekazanie w ręce ludzi, chodzi im po prostu o usunięcie rządu na bok”

     • Trump wycofal sie z Syrii haha twoja wiedza o geopolityce jest zerowa.Sposob w jaki sie wyrazasz powoduje ze jestes intelektualnie i kulturowo pietro nizej od sebixow.Uzywasz slow ktorych nie rozumiesz.
      Polscy pracodawcy nie dorosli do bycia szefami.Wiekszosc to zwykle chamy siedzacy w komunie.Ci ludzie gardza pracownikiem sa za glupi zeby zobaczyc ze bez pracownika zdechna.
      Nie mam anarchisto zludzen co do socjalizmu ani do zydow.
      Maly parszywy narodek ktory ma niesamowita wladze.
      Musisz pacyfisto pojac ze zydzi kochaja wojne i na niej zarabiaja.
      Zyd nie lubi sie dzielic.Dlatego uwazam ze wolny rynek to piekna idea ale wielcy tego swiata nigdy na to nie pozwola anarchisto.
      Jak juz sie tobie uda wyjsc z gimnazjum to zrozumiesz pewne rzeczy takie jak geopolityka i rzeczy powiazane z tym. Siedza takie pacyfistyczne gimnazjalne pryszczate szury 160 cm wzrostu ktore podczas onanizacji przed portretem wielkiego wolnosciowca-klamcy dochodza do wnioskow ktorych nie rozumieja.
      Przykro ze zamiast merytorycznej dyskusji stracilem czas na urojenia malolata.

    • USA wycofało wojska z Syrii – masz jakąś alternatywna wiedzę dla szurów na ten temat?

     Sposób w jaki odnoszę się do Ciebie absolutnie nie świadczy o inteligencji, jeśli sądzisz inaczej to znaczy, że się kompromitujesz i jesteś debilem. Odnoszę się do Ciebie tak jak sobie na to zasłużyłeś.

     Jakich słów rzekomo nie rozumiem? O czym bredzisz?

     Rozumiem, że Ty dorosłeś do bycia szefem. Proszę bardzo załóż firmę i bądź dobrym szefem.

     Nie wiem skąd masz takie dane statystyczne, że większość Polskich przedsiębiorców to zwykłe chamy siedzące w komunie gardzący pracownikami.

     Skąd wiesz, że nie zdają sobie sprawy z tego, że bez pracowników nie umrą z głodu? Czytasz im w myślach? To chyba nie jest z Tobą najlepiej. Skoro tak strasznie traktują pracowników to dlaczego jeszcze ktoś u nich pracuje.

     Czuję się tak jak bym dyskutował z lewackim bolszewikiem walczącym o prawa robotników i gardzącym kapitalizmem.

     Wiesz co to jest anarchia idioto? To brak państwa i prawa? Czy jak gdzieś tutaj postulowałem likwidację państwa? Na tym portalu postulowałem leseferyzm.

     Żyd nie lubi się dzielić? No i dobrze, bo nie ma obowiązku dawać niczego za darmo jakimś roszczeniowym lewakom. Niech sobie lewaki zarobią.

     A co to za „wielcy tego świata”? Dla Ciebie jako polak-katolika o duszy wegetatywnej po prostu nie da się wprowadzić w Polsce wolnego rynku, bo „Żydzi nie pozwalają” Tylko własnie nie da się wprowadzić przez takich durniów jak Ty, bo te durnie głosują na socjalistów. Ja mimo wszystko olewam takich durniów.

     Sporo o mnie wiesz… Skąd takie insynuacje? Czyżby to była projekcja? Nie przejmuj się takie urojenia można leczyć.

     Co to są te „pewne rzeczy”? Twój argument jest nieprawdopodobnie silny.

     Co jeszcze ciekawego o mnie wiesz? Urojenia można leczyć, więc nie przejmuj się szurze.

    • USA wycofało wojska z Syrii – masz jakąś alternatywna wiedzę dla szurów na ten temat?

     Sposób w jaki odnoszę się do Ciebie absolutnie nie świadczy o inteligencji, jeśli sądzisz inaczej to znaczy, że się kompromitujesz i jesteś debilem. Odnoszę się do Ciebie tak jak sobie na to zasłużyłeś.

     Jakich słów rzekomo nie rozumiem? O czym bredzisz?

     Rozumiem, że Ty dorosłeś do bycia szefem. Proszę bardzo załóż firmę i bądź dobrym szefem.

     Nie wiem skąd masz takie dane statystyczne, że większość Polskich przedsiębiorców to zwykłe chamy siedzące w komunie gardzący pracownikami.

     Skąd wiesz, że nie zdają sobie sprawy z tego, że bez pracowników umrą z głodu? Czytasz im w myślach? To chyba nie jest z Tobą najlepiej. Skoro tak strasznie traktują pracowników to dlaczego jeszcze ktoś u nich pracuje.

     Czuję się tak jak bym dyskutował z lewackim bolszewikiem walczącym o prawa robotników i gardzącym kapitalizmem.

     Wiesz co to jest anarchia idioto? To brak państwa i prawa? Czy jak gdzieś tutaj postulowałem likwidację państwa? Na tym portalu postulowałem leseferyzm.

     Żyd nie lubi się dzielić? No i dobrze, bo nie ma obowiązku dawać niczego za darmo jakimś roszczeniowym lewakom. Niech sobie lewaki zarobią.

     A co to za „wielcy tego świata”? Dla Ciebie jako polak-katolika o duszy wegetatywnej po prostu nie da się wprowadzić w Polsce wolnego rynku, bo „Żydzi nie pozwalają” Tylko własnie nie da się wprowadzić przez takich durniów jak Ty, bo te durnie głosują na socjalistów. Ja mimo wszystko olewam takich durniów.

     Sporo o mnie wiesz… Skąd takie insynuacje? Czyżby to była projekcja? Nie przejmuj się takie urojenia można leczyć.

     Co to są te „pewne rzeczy”? Twój argument jest nieprawdopodobnie silny.

     Co jeszcze ciekawego o mnie wiesz? Urojenia można leczyć, więc nie przejmuj się szurze.

     • Ciekawe Nczasie jak to jest ze komentarze tego patologa sa puszczane a moje nie?

    • Może dlatego, że jesteś zbyt głupi na to żeby tu komentować.

 4. świetna wiadomość; teraz już mamy Wolnościowców, Narodowców, Braunowców, Liroyowców (przepraszam, w inny wpisie zapomniałem ich wspomnieć) i Ludzi (pisane dużą literą w przeciwieństwie do bandy morderców własnych dzieci nienarodzonych) od pani Kai Godek w „jednym miejscu”; szkoda, że pani Justyna Socha, od świadomego szczepienia dzieci i dorosłych, poszła jakby deczko bokiem, ale myślę, że i ona z czasem dołączy do tego towarzystwa, bo jest nam wszystkim po drodze; już widzę te skwaszone ryje „członków” i działaczy bandy czworga okrągłomagdalenkowej z przystawkami niestrawnymi w żadnej postaci; a panowie Jakubiak, Jurek, Gwiazdowski okazali się malutkimi cwaniaczkami, co za „kapuchę” zrobią nawet z siebie durniów czy pośmiewisko, że o cięższych gatunkowo sprawach nie pomnę; niech im ta to idzie na zdarowie, jak mówią Hamerykany zza Buga;

  • Ja nie podejrzewam Gwiazdowskiego o złą wolę. Ja ogólnie jestem sceptycznie nastawiony do wyborów w Polsce. W tym kraju prawdopodobnie już nic się nie zmieni, Polska będzie iść w lewo, aż dojdzie do partii Razem i wtedy ten system trzaśnie.

  • Mnie też nie pasuje koalicja z narodowcami. Nie lubię narodowców i wrzasku o polskości. Dlatego rozumiem Gwiazdowskiego.

 5. Niesamowite gdzie ta pani zawędrowała. Jak może pogodzić swoją „obronę życia” z pragnieniem przywrócenia kary śmierci przez partię Wolność. Czy to nie jest właśnie hipokryzja? Wejść do partii bo w jednym punkcie mamy zbieżne poglądy… a potem duża przepaść. No i wyjdą kwiatki w stylu „sumienia” posłów Nowoczesnej podczas głosowania.Korwin na starość głupieje co raz bardziej… 1% w toku.

  • Polecam przeczytac definicje hipokryzji.Kara smierci za morderstwo,zdrade stanu to nie jest obrona zycia tylko kara.Za co karac dziecko w brzuchu?

    • Istnieje coś takiego jak tabletki wczesnoporonne – i oczywiście dobry gnat.

  • To nie jest hipokryzja. Tak samo jak prawo musi bronić ludzi przed bandytami mordującymi dorosłych ludzi i surowo tych morderców karać, tak samo prawo musi chronić ludzkie życie od poczęcia przed bandytami mordującymi nienarodzone dzieci i surowo tych bandytów karać.

   Aborcja jest sprzeczna z zasadą nieagresji. Prawo do życia ma każdy jeśli nie jest to życie kosztem innych – nie można nikomu tego prawa odbierać. Płód nie miał żadnego wpływu na to, że znalazł się tam gdzie się znalazł. Płód znalazł się w brzuchu kobiety tylko dzięki kobiecie. Płód nie jest więc agresorem i dlatego ma prawo do życia.

   „Bandyta ma się bać” – Przypomina to nieco libertariańską zasadę nieagresji z tym że, do tego jest jeszcze dodana konieczność wprowadzenia kary śmierci za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Jednostka nie ma prawa do agresji na czyjeś życie, czyjąś wolność i własność. Jednostka która użyje przemocy w stosunku do innej jednostki która nie jest agresorem (nieważne czy narodzonej czy nienarodzonej), staje się agresorem i sama pozbawia się praw, ponieważ narusza czyjeś prawo do życia, czyjąś wolność i własność. Każdy ma prawo bronić swojego życia, wolności i własności pełną siła bez jej miarkowania (czyli nie istnieje coś takiego jak przekroczenie granicy obrony koniecznej). Zasada ta pokrywa się z zasadą „My home is my castle” (Mój dom jest moją twierdzą) dzięki której każdy jest panem we własnym domu i może bez żadnych ograniczeń bronić swojej własności. Obecnie w Polsce prawo chroni bandytów, za zabicie agresora w obronie własnej idzie się do więzienia, ponieważ w Polskim prawie jest zapis według którego można „przekroczyć granicę obrony koniecznej” a więc obecne prawo jest całkowicie niemoralne i anty-konserwatywne.

Comments are closed.