UJAWNIAMY: Czego będą uczyć wasze dzieci na „lekcjach tolerancji”? To lewacka indoktrynacja najmłodszych!

Rafał Trzaskowski oraz dziecko - zdjęcie ilustracyjne. / foto: YouTube
Rafał Trzaskowski oraz dziecko - zdjęcie ilustracyjne. / foto: YouTube

Między innymi w warszawskich szkołach wprowadzone mają zostać lekcje „tolerancji”. To pokłosie tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i walki z tzw. mową nienawiści. Prawdziwym celem jest jednak ograniczenie wolności słowa i indoktrynacja od najmłodszych lat.

Instytut Ordo Iuris jako jeden z pierwszych przygotował oświadczenia dla rodziców, dzięki którym będzie można wypisać dziecko z zajęć lewackiej indoktrynacji. Przed czym ustrzeże takie zaświadczenie? Poniżej kilka przykładów tego, o czym będą się uczyć dzieci na lekcjach „tolerancji”.

Instytut przeprowadził także analizę udostępnianych materiałów, które mają być prezentowane dzieciom podczas zajęć z lekcji tolerancji. W pierwszym materiale autorzy chcą „przeciwdziałać stereotypom”. Ma to pozwolić na zabawę lalkami chłopcom, a także na noszenie przez nich spódnic.

W kolejnym materiale wprowadzono zupełnie nowe pojęcie „życzliwego seksizmu”. „Mowa nienawiści. Mowa pogardy w Polsce” to materiał Fundacji Batorego, który jest rekomendowany do wykorzystania podczas lekcji o mowie nienawiści w szkole.

– Seksizm życzliwy natomiast charakteryzuje przekonanie, że kobiety są pod pewnymi względami lepsze od mężczyzn, szlachetniejsze, delikatniejsze – mężczyźni zaś powinni je wielbić i chronić – czytamy. Jak powszechnie wiadomo z codziennej obserwacji rzeczywistości różnice między płciami nie występują…

Kolejny materiał przedstawia nowoczesną definicję słowa rodzina. Jak wiadomo lekcje o tolerancji muszą obejmować walkę z brakiem poklasku dla zachowań homoseksualnych i związków osób tej samej płci. W związku z tym na lekcji uczniowie usłyszą, że rodzina może składać się z „rodziców” tej samej płci.

Kolejnym wynalazkiem ze strony Fundacji Batorego jest „nowoczesna homofobia”. Czym przejawia się ten rodzaj mowy nienawiści? – W przypadku nowoczesnej homofobii wrogi stosunek wobec gejów i lesbijek wynika z postrzegania ich żądań politycznych jako nieuzasadnionych – czytamy. Okazuje się, że nie można już nawet krytykować poglądów i postulatów drugiej osoby, jeżeli tylko ta jest homosiem.

17 KOMENTARZE

 1. jedno jest pewne… pedały to najlepsze korporudy. mierne, bierne, wierne. dla szefa zrobią wszystko. nie to co te prawicowe przedsiębiorcze egoisty.

  dobry lewak będzie pracował za darmo.

  • bez dzieci, bez rodzin, bez zobowiązań. wiecznie pijany po pracy. całą kasę wyda na ciuszki, ewentualnie wakacje. zero akumulacji kapitału. zero ideologii. zero wiary. ciągła masturbacja. pedał to idealny członek NWO. zero pytań. zresztą reszta tego LBGTTVN jest taka sama. idealne korpoludy.

   • do kogo pijesz może R. Dmowskiego?
    kogo mamy po drugiej stronie
    Winnicki, Bosak, Chojecki, Kowalski oni już nawet nie udają kim są
    kto tam jeszcze Michalkiewicz prikaz iść na przodzie gaworzyć i machać chorągiewką, przyduszony o lekarstwo: nie ma innej możliwości jak zapisać się na jedną z 3 folkslist
    a skazanie na karę finansową tzw. Chrystusowców za wieloletnie gwałty na dwunastolatce przez jednego z nich to niewspółmierne a dlaczego Kościół obciążono a nie delikwenta alimenty wypłaca się z funduszu przy kurii…
    dlatego w razie wpadki w tym innych przypadkach usuń żadne zasady nie obowiązują
    dalej Mr Braun przewiduje czy wie co będzie?
    błysną tekstem to jeszcze Białoruś bo inaczej to będzie Polin problem w tym że to ma być Polin
    ostatnio zaś stwierdził że jest za penalizacją homo tak wolnościowiec który jeszcze niedawno twierdził że państwo nie obchodzi co jego obywatele robią pod kołdrą zupełnie jak Adolf Hitler tylko że deklaracje różniły się od praktyki
    zaś uczestnictwo rodziców z dziećmi w paradzie równości to doprowadzenie dzieci do innych czynności seksualnych tak to wolnościowiec
    jak wiec nazwać uczestnictwo ministrantów we mszy przygotowanie do przyjęcia eucharystii do ust?
    czy może chce zagwarantować monopol na homo i pedofilię dla kleru?
    a co z Francą Nyczem Polakiem Głodziem
    przecież pochowanie w kościele Adamowicza oznacza złamanie wszystkich przepisów kościelnych i zasad ludzkich: to tylko biskupów i wyższych a pogrzeb kościelny jeżeli nie wywołuje zgorszenia
    wiecie co ten kraj naprawdę nie jest dla ideowców
    jedyne co tu można się to nachapać

  • a lewaczki dają wszystkim, jak za najlepszych lat komunizmu.

   i jestem przekonany, że te wszystkie lewackie śmiecie celowo i świadomie niszczą ludzkość… być może w imię wyższej żydowskiej intencji.. że czym większa sodoma i gomora tym szybciej będzie armagedon i przyjście mesjasza.

   jest to doktryna nr 1 ultraortodoksów, i nikt tak nie niszczy – świadomie – społeczeństwa niż oni. wszystkie strony z filmami xxx – wszystko finansowane przez ultraortodoków. i oni to wiedzą. dokładnie to samo jest z całą ideologią LGBTTVN. dzieci lewaków jakoś pedałami nie zostają.

 2. Fundacja Batorego i wszystko jasne!? Dlaczego ten antypolski twór jeszcze nie został zlikwidowany? Od kiedy to jakieś wrogie państwu fundacyjki mają prawo do głosu i nauczania dzieci i młodzieży? Czyżby zastąpili MEN? Od kiedy? Dlaczego dopuszcza się do następnego oszustwa typu „lekcje tolerancji”, czy „tolerancja” to jakiś nowy przedmiot? Co to jest „mowa nienawiści”? Bo jak do tej pory to widzę z wielu stron nienawiść do każdego normalnego, hetero człowieka i ataki na niego jak i jego potomstwo? Czy nie powinien w końcu ktoś zająć się likwidacją tych homo terrorystów? Dlaczego większość normalnych Polaków pozwala się terroryzować jak i swoje dzieci? Kto jest odpowiedzialny za ten fałsz i jawne oszustwo? Dlaczego, dlaczego etc. A KIEDY DO W-UJA! PANA NORMALNOŚĆ!? NO KIEDY!?
  Co to ma znaczyć, że: „Między innymi w warszawskich szkołach wprowadzone mają zostać lekcje „tolerancji”.” Przez kogo ma zostać wprowadzone kolejne oszustwo, na czyje polecenie/rozkaz itd? Czy w naszym państwie już jest taki wszędzie rozpirz i anarchia, że: każdy w-uj na swój strój i upodobanie!? No skandal nad skandale do czego doprowadzają chore, zaburzone mendy, które powinny się w trybie pilnym leczyć! Skandal!

  • losuj Sejm.

   każda inna możliwość to ogłupianie ludu w celi ich kontroli. MON, Batory, jedna mafia działająca w tym samych celu… niszczenia ludzkości.

 3. Dzisiaj mamy indoktrynację katolicką. O co więc tzw.”wolnościowcy” się burzą? O indoktrynację czy o przedmiot indoktrynacji?

 4. Ciekawe, że najgłośniej o tzw. „lewactwie” krzyczą komuchy – zwolennicy socjalistycznego PiS, czyli współczesnej PZPR.

 5. Tęczowa komuna z LGBT w natarciu gotowa robić syf jak w szwecji, francji, niemczech …
  Miłośnik narkotyków, seks imprez … robi to co każą

  • Oni nie są gotowi. Oni robią syf w naszym kraju gdziekolwiek nie pojawią się! To terror i ograniczanie praw każdego normalnego i hetero człowieka. Nic mnie nie obchodzą czyjeś prywatne zamiłowania, niech każdy realizuje u siebie w domu i na swój koszt bez szkody dla innych. Jak na razie to toto LGBT i w-uj wie kto, sieją terror, zniewolenie, oszustwo, demoralizację, deprawację itd. itd. Takich nie tylko powinno się „tępić” słowem prawdy, ale i zamykać!

 6. Czy mozna dostac „zaswiadczenie” wypisania dziecka z religii, szerzacej nienawisc, wrogosc i homofobie w szkole? Rozumiem ze wszyscy co pisali te komentarze chodzili na ten przedmiot i tego sie nauczyli.

  • A jaka to religia, bo nie znam takiej? Jest podobna chora ideologia podszywająca się pod religię, ale to obca ideologia i nie wywodzi się od rdzennych Europejczyków. Rozumiesz słowo „homofobia” czy nie rozumiesz? Rozumiesz słowo „fobia”, czy nie rozumiesz? Nie bredź więcej zajmij się lepiej edukacją własną dla własnego dobra.

   • Ta religia to karykatura chrześcijaństwa, znana w Polsce pod nazwą katolicyzmu rzymskiego.

 7. Do prokuratory tę fundację podać (możliwość popełnienia przestępstwa) ,demoralizowanie dzieci i działania niezgodne z konstytucją

Comments are closed.