To już koniec? Samotne walentynki Meghan. Książęca para spędzi święto zakochanych osobno

Meghan Markle i książę Harry. / foto: YouTube
Meghan Markle i książę Harry. / foto: YouTube
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Meghan Markle i książę Harry nie spędzą wspólnie walentynek. Na oficjalnym profilu na Twitterze Pałac Kensigton wyjaśnia, jaki jest tego powód. Jak się bowiem okazuje, 14 lutego książę Harry będzie z oficjalną wizytą w Norwegii jako Kapitan Generalny Royal Marines.

Członkowie rodziny królewskiej bez wątpienia nie mają łatwego życia. kandydaci do brytyjskiego tronu muszą często przedkładać obowiązki państwowe ponad sprawy prywatne i rodzinne. Niedawno boleśnie odczuła to księżna Kate, która swoje 37. urodziny zmuszona była spędzić bez ukochanego, który w tym czasie musiał poświęcić się działalności charytatywnej. Teraz przyszła kolej na Meghan, która spędzi bez męża walentynki.

„Książę Sussex, kapitan generalny Royal Marines, odwiedzi Exercise Clockwork z okazji 50 rocznicy operacji w Bardufoss w Norwegii w czwartek 14 lutego” – podał Pałac Kensigton na Twitterze.

Operacja Bardufoss to coroczne zimowe ćwiczenia treningowe żołnierzy i lotników. Szkolenie, które odwiedzi w walentynki książę Harry, odbędzie się 322 km od kręgu polarnego. Z tego powodu ciężarna Meghan z pewnością nie powinna towarzyszyć mężowi. Wygląda na to, że tegoroczne walentynki spędzi w samotności.

Źródło: fakt.pl

Comments are closed.