Krzysztof Jackowski widzi… śmierć. Czy koszmarna wizja znanego jasnowidza się spełni?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / fot. YouTube/Fakt24
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / fot. YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski co i raz pojawia się w polskich mediach. Sam chwali się pomocą w rozwiązaniu tajemniczych spraw, z którymi nie radziła sobie policja. Zdarza się jednak również, że przepowiednie Jackowskiego się nie sprawdzają.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski słynie z częstych przepowiedni dotyczących pogody, występów polskich sportowców, wyborów czy spraw społecznych. Tym razem wypowiedział się na temat własnej śmierci. Czy ta wizja znanego jasnowidza się spełni?

W rozmowie z „Super Expressem” jasnowidz Jackowski podzielił się odczuciami na temat swojej śmierci. – Jestem już niemłodym człowiekiem i fizycznie, psychicznie obawiam się śmierci, no bo moje życie to już jest konkretny etap zbliżania się do tej śmierci – zaczął Jackowski.

– Często o niej myślę. Natomiast to, czym się na co dzień zajmuje i co mogę obserwować, przemyślenia po wizjach, napawa mnie dużym optymizmem – że śmierć ciała nie jest śmiercią psychiki, duszy. Moim zdaniem dusza istnieje – dodawał.

W listopadzie jasnowidz Jackowski mówił o swoich odczuciach dotyczących śmierci i tego, co dzieje się z człowiekiem po śmierci. – Ja nie mam wątpliwości. Pomyślmy, przestajemy być głodni, przestajemy chcieć, jesteśmy swobodniejsi, możemy fruwać, możemy myślą przenosić się w mgnieniu oka w ułamku sekundy, możemy czuć cudzą myśl – mówił.

– Wyobraźcie sobie o śmierci, że kiedy jesteśmy zdołowani i wiemy, że już jest kres kresów, nagle doznajemy niezwykłych możliwości, jesteśmy bytem, ale nie materialnym, tylko uniwersalnym (…) Po jakimś czasie możecie zatęsknić za chęcią bycia głodnym, za chęcią zakochania się i wielu innych rzeczy – tłumaczył Jackowski.

11 KOMENTARZE

 1. Niech ten jegomość weźmie się do uczciwej pracy. Bajanie niech zostawi dzieciom.
  Dorosły facet a takie pierdoły opowiada. Ja też miewam wizje. Naprzykład wczoraj po południu siedząc w salonie przed telewizorem miałem wizję, że dnia kolejnego o 6 rano wstane i pojade do pracy. Spełnił się ten koszmar w 100 procentach.?

  • Jeśli to przewidział to niech nam to udowodni a bo jak na razie plecie brednie juz zapowiedział koniec świata w lutym a tu nic więc teraz dowody i tylko dowody ,a po drugie jak nie masz nic na sumieniu i śmierć będzie łagodniejsza a w przypadku mądrali to sam musi wiedzieć ilu ludzi naciągnął na te swoje brednie

 2. Kto płaci za reklamę tego pana? Muszą to być duże pieniądze bo prawie nie ma dnia aby nie było o nim artykułu. Być może ten pan ma jakieś zdolności paranormalne pozwalające mu określić np. miejsce znajdowania się zwłok. Nie jest to jednak pewne i nie zawsze trafne. Przewidywanie przyszłości raczej słabo mu wychodzi. W końcu wszystko można dopasować do przepowiedni różnych jasnowidzów.m

 3. Ty brachu nie pociskaj kitu.
  Ty brachu powiedz czy Twoja dusza po śmierci pójdzie w nicość – czy Ci się uda?
  Wiesz to ?

 4. Ale z Was złośliwce pospolite. Bardzo brzydko krytykowac myślicie że macie jako jedyni panaceum na życie ?

 5. 80% przepowiedni Jackowskiego się spełnia. Więc co mam o tym myśleć?…

 6. Ja też przewiduję z pewnością 100% że umrę. Być może jest to zaskakujące ale mogę z równie wysoką pewnością przepowiedzieć, że wszyscy aktualnie żyjący też umrą. A nawet więcej, każdy kto się urodzi też umrze.

 7. Dajcie chłopu spokój ,ma podziękowania i dyplomy z komendy policji za pomoc zaginionych i przestępców.
  Podziękowania od rodzin za pomoc w poszukiwaniu bliskich.
  A wy co zrobiliście dla innych ludzi.
  Prucz tego czegoś na Internecie.

 8. Nie no, z wypiekami na twarzy przeczytałem te jakże elokwentne i obrazowe wytłumaczenie, jak się czuje dusza po opuszczeniu ciała. Jestem pod wrażeniem.

Comments are closed.