TVP ujawnia rozmowę Sikorskiego z Janem Kulczykiem. O czym rozmawiali były minister i biznesmen?

Radosław Sikorski oraz Jan Kulczyk na taśmach z 2013 roku. / foto: Prt Sc TVP Info
Radosław Sikorski oraz Jan Kulczyk na taśmach z 2013 roku. / foto: Prt Sc TVP Info

Po tym jak „Gazeta Wyborcza” opublikowała „taśmy Kaczyńskiego”, które miały uderzyć w prezesa PiS, media prorządowe robią wszystko, żeby pokazać, że taśmy tak naprawdę nie kompromitują Kaczyńskiego, ale przedstawiają go w dobrym świetle. Prawda, jak zazwyczaj w sporze tych dwóch stron, leży gdzie indziej.

„Gazeta Wyborcza” opublikowała taśmy Jarosława Kaczyńskiego, na których prezes Prawa i Sprawiedliwości rozmawiał między innymi o inwestycji spółki Srebrna. W odpowiedzi na to TVP przypomina kolejne taśmy polityków PO, tym razem wybór padł na rozmowę Radosława Sikorskiego i Jana Kulczyka.

Radosław Sikorski o stewardesie Jana Kulczyka

Sikorski: A ty lubisz gorzką czekoladkę?

Kulczyk: Czemu zaraz gorzką? [śmiech]

Sikorski: Zjawiskowa ta twoja stewardesa.

Kulczyk: Taka moja Dorota szaleje, kurczę, one to wyczuwają…

Sikorski: Jak to mówią angielscy gentlemani: nie zrzuciłbym z końca członka…

Jak widać walka dwóch plemion w naszym nieszczęśliwym kraju się zaostrza, gdzieś na uboczu głównego ścieku polityki pozostaje natomiast większość Polaków, która ma kompletnie w nosie konflikt POPiS i przerzucanie się taśmami przez media pro- i antyrządowe.

Źródło: TVP Info

15 KOMENTARZE

  • lud powinien wiedzieć jakie prostactwo tam siedzi / siedziało.

   • I to jest afera wg TVPiS, a w tym, że Kaczor nacjonalizuje bank, a potem ma z niego dostać 1,3 mld od prezia na telefon, to już nie jest problem.

  • Pardon me….Who’s asking ? English gentleman? ;)

 1. Nieudacznicy od Pedo-Mikke znów zazdroszczą normalnym ludziom tego, że mają seks. Mikkistom zostaje tylko trzepanie konia do filmików porno. A to że żadna baba ich nie chce, to oczywiście wina „socjalizmu”.

 2. Sprawa jest banalna 20 procent ludzi po upadku komuny się uwłaszyła najczęściej nielegalnie a teraz te 80 procent chce im to odebrać wiec drą pyski gdzie się da i nie chcą oddać!

 3. Szambo się wylało :)
  Ciekawe co na to Omena ? :)
  Może Tusk ma podobne taśmy :)

 4. Obrzydliwe, Elitarny rynsztok !!!!!
  Angielski dżentelmen, Sikorski, ty się nawet do chlewa nie nadajesz, zwykły knur jest przyjemniejszy.

  Polska polityka.

 5. Jeśli ktoś dotąd nie był przekonany kto zlecił taśmy u Sowy, to po tej publikacji już będzie. Dzisiaj z nikim nie da się już normalnie porozmawiać ?

Comments are closed.