Fińska feministka: „Czy biały heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem?”. Jest komentarz Korwina

„Wreszcie ktoś otwarcie sformułował podstawową dla dzisiejszej cywilizacji kwestię! P.Sara Särmä, śfińska feministka, zadała pytanie: „Czy biały heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem?” – pisze na Twitterze Janusz Korwin Mikke.

Wspomniany tekst tekst pochodzi z wywiadu, udzielonego przez p. Särmä dwa lata temu, ale padają w nim jeszcze inne równie kuriozalne sformułowania, dotyczące mężczyzn. W wywiadzie Särmä odnosi się m.in. do manifestu Valerie Solanas, w którym pisze ona:

„Mężczyzna jest niekompletną kobietą, chodzącą atrofią, aborcją na poziomie genów. „Bycie mężczyzną” oznacza bycie niedostatecznym, ograniczonym emocjonalnie; Męskość jest chorobą ograniczającą. Człowiek jest całkowicie skupiony na sobie, uwięziony w sobie, niezdolny do empatii lub utożsamienia się z innymi, niezdolny do miłości, przyjaźni, uczucia. […] Jest uwięziony w ciemnym miejscu, w połowie drogi między człowiekiem a małpą. Jego pozycja jest nadal dużo gorsza niż u małp, ponieważ, w przeciwieństwie do małp, jest zdolny do szerokiej gamy negatywnych emocji „.

Poniżej komentarz Korwina:

56 KOMENTARZE

 1. Kiedy sztuczne zapładnianie wyłącza z gry selekcje naturalną powstają takie stwory jak ona.

 2. Jak patrzę na tego potwora to na 100% uważam że jestem heteroseksualnym normalnym mężczyzną.

  • Na nieszczęście tylko ty tak twierdzisz.Demokracja mówi zupełnie co innego.I to kwalifikowaną większością głosów.

 3. Żaden mężczyzna jej nie chciał i dla tego ma taką opinie
  niech spróbuje z trans gender i nachodżcami

   • To dlatego wielu facetów staje się gejami. Bo baby (kobietą tego wieloryba nie można nazwać) zapuszczają się i jeszcze uważają swoje wieśniackie zachowanie za normę.

 4. cieszę się że wreszcie to środowisko fem fatall zaczyna zauważać nas bialych heteroseksualnych meżczyzn …ale w jej przypadku bez wzajemności.

 5. Patrząc na tą feministkę , nie dziwi mnie jej opinia o białych heteroseksualnych mężczyznach… nigdy żaden by na nią nie spojrzał, wiec pozostaje jej tylko nienawiść.

  • No cóż… feminazistkom polecam stoperan, bo jeszcze biegunki dostaną od tego plucia jadem.

 6. Pewnie trudne dzieciństwo miała, dzieci nie oszczedzaja nikgo, są szczere do bólu. Dopiero potem je karcimy za „niepoprawne” zachowanie społeczne

 7. Rozumiem ją, jest bardzo rozżalona na mężczyzn, po jej wyglądzie oceniam, że ostatni Fin nawet nie chciał jej tknąć, ale nie wszystko dla niej stracone. Mamy Stefana, a ten w desperacji przyjmie i ją.

 8. Wstyd się przyznać, ale… od następnego tygodnia… jestem „homosiem” ? ????

Comments are closed.